PDA

View Full Version : Къна - въпрос



StolenBliss
12-13-2010, 09:51
Значи наскоро си боядисах косата с къна. По принцип косата ми е доста мазна, обаче имам чувството, че от къната косата ми се омазни още повече :-o И искам да питам, това възможно ли е или само си въобразявам ? И към хората, които са се боядисвали с къна - след колко време ви пада от косата(средно)

Мерси предварително :)

neeDaBosS
12-13-2010, 11:08
Незнам дали е възможно да се омазни :-o но моята попринцип се изсушава..иначе пада д/г след 1 месец макс :) самия цвят изсветлява (за черното говоря)

LipSy
12-13-2010, 16:13
Според мен ще падне за около месец и нещо, обаче не знам, дали може да ти се омазни косата още повече!

Sa4kiSabiram
12-13-2010, 16:45
Еми и аз се правя с къна и съм си много добре,нито мие суха ,нито мазна косата,държи си ми много време и става лъскава.Зависи може би от марката и цвета къна>>аз съм с кестенява къна на Henna :)

StolenBliss
12-13-2010, 20:24
^ Ами моята беше на l'oreal richesse. А това, че е станала лъскава твойта може би е причината за омазняването на мойта. Тя е лъскава ама и мазна и така става още повече сигурно.

Едит : Червен цвят :)

Sa4kiSabiram
12-14-2010, 15:13
^ Ами моята беше на l'oreal richesse. А това, че е станала лъскава твойта може би е причината за омазняването на мойта. Тя е лъскава ама и мазна и така става още повече сигурно.

Едит : Червен цвят :)

използвай на хена..има ги в магазините за 1 лев и колкотои странно да ти звучи наистина са много хубави.Мен например всички ме питат с какво постигам такъв хубав цвят.Топъл шоколад,но със страхотен отблясък,а е и трайна..пробвай я около левче е пакетчето може да ти трябват 3 или 4 ако ти е по - дълга косата или поема по - трудно :)

koni
12-18-2010, 19:08
Не се лъжете да купувате евтина къна - добавят и химия и се получават алергии. Моя приятелка пострада така.

Rebirthing
12-18-2010, 20:21
Къната боядисва в един единствен цвят - ЧЕРВЕНО ! Всичко друго са боклуци пълни с химии, някой даже доста опасни. За да се получи черен цвят се добавя индиго. Самата къна, ако е истинска, по-скоро изсушава косата, но в никакъв случай не я омазнява. Моята къна падна доста бързо, тъй като си правех маски със зехтин, който отми доста цвета.

koni
12-19-2010, 14:34
Сбъркала си с зехтина. Къната е и мастноразтворима. :)

Rebirthing
12-19-2010, 16:02
Сбъркала си с зехтина. Къната е и мастноразтворима. :)

Известно ми е :).

slynchicety98
12-19-2010, 16:06
Е щом е мастноразтворяема не би трябвало да се омазнява косата от нея .... ддз :lol: