PDA

View Full Version : Менструацията



evilgirl95
12-13-2010, 13:00
Здравейте! Извинете че пиша втора тема, но имам проблем.
Та значи не ми идваше около 20 дни и днес ми дойде! Като се изпишкам всичко е нормално и има кръв Даже нещо като съсиреци а съм чувала че това е добре, значи яйчниците ти функционират добре. Но проблема ми, е че по превръзката кръвта е като кафява теченост, какво е това, защо се случва, моля ви помогнете,че вече се побърквам.
А да и ходих на гинеколог преди да ми дойде- каза ми, че ми няма нищо, тогава защо е това кафявото?

CrazyMims
12-13-2010, 17:26
Ми... има няколко причини, но тожа е съвсем нормално, накой от тях са: да си настинала, вече да ти свършва мензиса за този месец, или ако не си сменила превръзката цял ден и кръвта изсъхва и става кафява... също така може да е от инфекция, но това е по-малко вероятно и щом казваш че си ходила на гениколог и ти е казал че няма нищо значи е прав :):)
Дано да съм ти помогнала с това :D ако има нещо, пиши :-)

LipSy
12-14-2010, 20:02
Понякога и превръзките имат значение. Зависи на колко часа ги сменяш. Може да си настинала и обикновено когато ти идва и когато ти свършва течността се превръща в кафява, което означава, че ти намалява и идва краят за този път. Щом гинеколог ти е казал, че всичко е наред, не мисля, че има от какво да се притесняваш още! :)