PDA

View Full Version : pomo6t



kokovi496
12-13-2010, 13:53
p6te buda kratuk.purvo nqmam kirilica taka4e molq da me izvinite.taka zna4i znam 4e ima mn takiva temi no ne mi svur6iha rabota za6toto slu4eqt mi e po razli4en molq pomagaite.zna4i haresvam edno momi4e koeto e ot moq kvartal i ot moeto u4ili6te no ne znam kak da se zapoznaem.zna4i vijdame se samo na spirkite i to ne vseki den a i kogato q vidq ili az sum s priqteli ili tq i mi e neudobno tam pred priqtelkite si.apak moje da se stresne ne6to...abe ne6te taka iskam da sme sami.tq sliza 2 spirki predi men i sum mislil kato sleze ot reisa da se zapoznaem no tam puk ide dr problem tq se prebira s neina priqtelka i se razdelqt 50 metra predi ku6tata im.apak i ne vurvi aka 6te izleze 4e q sledq ako e iz4akam da ostane sama na put kum tqh si apak i 50 metra sa malko mqsto na koeto 6te moje da e zagovorq.drug e vuprosa 4e sum leko leko leko sramejliv!no ako ostanem samo 6te dobiq koraj no tova neznam kak da stane.tursih e v facebook nqma e ,nqmame ob6ti poznati!davaite suvet .kakvo da pravq da e prosledq li i nai nahalno da se zapoznaem kato purviq idiot ili pred priqtelkite ili kade da ostanem sami.predlojeniq molq!i otnovo sorry 4e nqmam kirilica

anonymous768631
12-13-2010, 14:06
p6te buda kratuk.purvo nqmam kirilica taka4e molq da me izvinite...i otnovo sorry 4e nqmam kirilica
Не си извинен! Има си правила!
Не може да напиша в една тема 10 извинения. Да тегля путките майни на всички и да ми е простено!!!

kokovi496
12-13-2010, 15:29
kato nqmam na komputara kirilica kakvo da pravq.ne znaq kak da si go opravq tozi problem mnogo vi molq ne zavisi ot men za po natatuk 6te se opitam da go otstranq tozi problem

radeberger
12-13-2010, 16:40
Заговори я за нещо (според случая) без значение, че не е сама.

eXxXciTeD
12-13-2010, 17:01
Без "ама може да се стресне", "какво ли ще си кажат приятелките", "ами ако ми се изсмеят" и т.н. Не прави глупави планове, отиваш право при нея и приятелките ако ще и 100 да са, и се запознаваш и то с адското самочувствие, щото ако се спечеш резултата няма да е особено окуражаващ, най-вероятно ще те пробват, не се връзвай. :D

Paramour
12-13-2010, 19:18
drug e vuprosa 4e sum leko leko leko sramejliv!no ako ostanem samo 6te dobiq koraj
:lol:
няма такова нещо, човек.
Ти нямаш смелоста да отидеш до нея и да я попиташ нещо съвсем случайно.. дори пред други хора.
А пък камо ли да останете сами.. представяш ли си как нищо няма да можеш да кажеш :lol:
за кирилицата: не си извинен.. няма значение, че нямаш на компа. Има си кирилизатори.. пф.. аман от извинения..

CR0W
12-14-2010, 17:43
пък и аз съм уеко срамежлив :grin: но пък ако много я харесвам щях да отида дирекно да и кажа :shock: и окото нямаеш да ми мигне

Infection
12-14-2010, 18:04
drug e vuprosa 4e sum leko leko leko sramejliv!no ako ostanem samo 6te dobiq koraj
:lol:
няма такова нещо, човек.
Ти нямаш смелоста да отидеш до нея и да я попиташ нещо съвсем случайно.. дори пред други хора.
А пък камо ли да останете сами.. представяш ли си как нищо няма да можеш да кажеш :lol:
за кирилицата: не си извинен.. няма значение, че нямаш на компа. Има си кирилизатори.. пф.. аман от извинения..
+1 Просто отиваш при нея дори и да е с приятелки запознавате се искате си адрес фекс скайп и така нема ккжо да се сдухваш дайе се запознай и с приятелките и по-добре ще е в последствие

LadyDi
12-14-2010, 18:06
Точка.

Кирилицата е абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНА. Изключения не се допускат.

Има онлайн програми за преобразуване.