PDA

View Full Version : Търся спешно великото произведение Преяда



sweet28888
12-13-2010, 14:28
"Здравейте, търся спешно всякакви материали, свързани с великото, безсмъртното, произведението, незнаещо време и място...предполагам, че всички разбраха, че става въпрос за "Преяда".
Ще се радвам на всякакви материали, обвързани с "Преяда", тъй като в даскалото скоро ще правим контролна работа върху него."
Стоил Дегранде

Бел. Автор. Жалко е, че все по-малко младото поколение чете...да не говорим за произведения като "Преяда".

n3st0r
12-13-2010, 14:32
Значи, аз пратих на момчето материали, тъй като дълго време посещавах разяснителен курс в Германия, който ме въведе в дълбините на произведението :)

sweet28888
04-27-2011, 20:15
За съжаление произведението бе напълно изтеглено от книжния пазар, тъй като екип от учени, заедно с ученици от 91. НЕГ, установиха, че произведението не е представително за хуманитарните търсения на епохата. Ще помоля всички, които са запазили копие за себе си, да го предадат незабавно в специално за целта създадените пунктове, работещи денонощно. Ако нямаме пълно, не частично, предаване в близките месеци...другото е страшно.
Хората с висок властови ресурс вече предадоха своите копия. Това бе съобщено по медиите късно през нощта.

Моля предалите копията си да пишат в тази тема или да се свържат с мен на познатите телефони.

Захари Прокофиев,
Ръководител по проект изземане на произведението "Преяда"

n3st0r
04-27-2011, 20:46
Наистина много жалко стана с тази невероятна творба. Аз не мислех да ходя да си предам бройките книги, но чрез специален сателит ме издириха, сканираха колко книги имам и веднага ги иззеха. Изпитвам носталгия, изпитвам тъга, че до себе си нямам повече представителната за онази епоха, епоха по време на която единствения атестат, единствената мяра за духовна личност е било неналичието на нарушена родова колективна норма, мелодраматична творба.