PDA

View Full Version : Съвет?!?



l3thal
12-13-2010, 15:28
Значи влюбен съм в едно момиче от кпреди началото на лятото . С нея сме добри приятели , не е да речем неква надута кифла а е нормална . Много ми е гадно че не сме повече от приятели , и се чуда дайте некав съвет как да й го кажа ; да си замълча и нишо да не правя или ... дайте РАЗУМНИ мнения е некви хейтърски :(

PlOk
12-13-2010, 15:32
Целуни я, ако не се отдръпне е твоя. :wink:

l3thal
12-13-2010, 15:34
ще трябва да сме някаде на саме ? а и ме е страх да не вземи да ми се обиди !?!

PlOk
12-13-2010, 15:36
Амиии окей. Уговорете се да се видите някъде?

l3thal
12-13-2010, 15:38
ами ако се отдръпне и не ми проговори ? или трябва да рискувам независимо от последствията ...

dollyy11
12-13-2010, 16:04
Мм да и аз съм съгласна с това да я целунеш ... обясни и какво чувстваш ...поговорете ... акоо нещо се дърпа не се отказвай ! Ще омекнее ако има чевства ако видиш че няма се отдръпни по - добре ,защото така като й досаждаш ще и станеш по-чужд !! :)

Sensless
12-13-2010, 16:05
Целуни я, ако не се отдръпне е твоя. :wink:

Бе някой път несе дърпат, отвръщат ти на целувката и след това още амнайсе хиледи такива и като ти каже "е ние не ходим" ти светва направо xaxa

PlOk
12-13-2010, 16:14
Целуни я, ако не се отдръпне е твоя. :wink:

Бе някой път несе дърпат, отвръщат ти на целувката и след това още амнайсе хиледи такива и като ти каже "е ние не ходим" ти светва направо xaxa

Значи си попаднал на някоя повлекана :D Иначе ако е свестно момичето няма да се държи по тоя идиотски начин. :)

l3thal
12-13-2010, 16:18
Мм да и аз съм съгласна с това да я целунеш ... обясни и какво чувстваш ...поговорете ... акоо нещо се дърпа не се отказвай ! Ще омекнее ако има чевства ако видиш че няма се отдръпни по - добре ,защото така като й досаждаш ще и станеш по-чужд !! :)
добре ама ако се отдръпне няма да сме си после такива добри приятели ... и мен от тва ме е страх некво ...

BlindedAngel
12-13-2010, 16:59
А по - хубаво ли ще ти е да я гледаш само и да се изнервяш че сте само приятели ? Опитай - ако отвърне ще черпиш, но ако не отвърне гадно гадно колко ще ти е гадно ? Месец,два някъде. А така ако не опиташ само ще се тормозиш 8)

l3thal
12-13-2010, 17:00
прав си ... :) мерси

eXxXciTeD
12-13-2010, 17:08
Предполагам си малък, някой ден ще научиш, че в живота ти се дават възможности, които или изживяваш и си щастлив, или минават покрай тебе. Може тя да е момичето за теб и да се чувстваш супер с нея, а никога да не го разбереш, само защото ти липсва решителността присъща на един мъж... оставаш зрител, които се самосъжалява, замисли се... :)

bbabyy
12-13-2010, 17:26
A забелязваш ли нейно по- специално отношение към теб?

valdesbg
12-13-2010, 17:27
Ми рискуваш и така.

Няма опция да си седиш на ушите и нещата да се наредят. Може и да се отдръпне, и да не си проговорите повече, може и да се сближите и нещата да потръгнат.

Ако те е страх от отказ... значи имаш още доста хляб да изядеш. Ама все от някъде трябва да почнеш. Давай.. не е страшно да ти кажат "Не" страшно е да ти кажат "Не знам".

едит:

Ама да не вземеш да и изтърсиш отникъде "Аз те харесвам". Заигравки, флиртове, ала бала, почваш отдалече и накрая това че я харесваш и искаш да я целунеш ще е естествено продължение на нещата... :)

PlOk
12-13-2010, 17:29
Ми рискуваш и така.

Няма опция да си седиш на ушите и нещата да се наредят. Може и да се отдръпне, и да не си проговорите повече, може и да се сближите и нещата да потръгнат.

Ако те е страх от отказ... значи имаш още доста хляб да изядеш. Ама все от някъде трябва да почнеш. Давай.. не е страшно да ти кажат "Не" страшно е да ти кажат "Не знам".



Съгласна съм! Наистина много по-гадно и страшно е да ти кажат ''не знам'' ....

l3thal
12-13-2010, 18:47
oфф... леле :( :D

Ssummerjam
12-14-2010, 17:41
Прецени по поведението й дали би искала да сте повече от приятели. Ако е така - признай й чувствата си и би трябвало да се съберете. :)