PDA

View Full Version : Силен Апетит..



feelmeinyou
12-13-2010, 16:21
Имам много силен апетит..Постоянно ми се яде..А отгоре на всичкото и ми се лепи лесно.Кажете как мога да се справя с това?Знам,че имаше такива теми,но нещо не мога да ги намеря.

Infinity
12-13-2010, 17:16
Пол ? Възраст ? Физическа активност ? :-o
Има едни известни трикове за притъпяване чувството на глад , но при всеки действат различно - чайове , повече течности и храни , които ти дават чувство за ситост по-дълго време.

brokeninside13
12-13-2010, 17:38
Аз пък около седмица преди да ми дойде имам страшен апетит...просто имам чувството че мога света да изям! :lol: Ужасно е...

Greennight
12-13-2010, 17:54
Тва е от сезона.

Fr3eGiRl
12-13-2010, 17:56
Ами пробвай с чай от гръмотрън .. Той притъпява апетита .. :) Ако те интересува ще дам повече инфо ..

titinkaa
12-13-2010, 18:55
И аз съм така от известно време.

anonymous708973
12-13-2010, 18:58
Зелето е една от храните, която дава чувство за ситост, а не усвояваш калориите, защото основната съставка е целулозата. Човешкият организъм не може да я смели, но въпреки това е страшно полезна - подобрява перисталтиката на червата, например :)

darkness848
12-13-2010, 19:05
Пфф и аз съм така...
btw... Infinity ако искаш да помогнеш :oops:
Момиче съм, на 15 иии поне четири пъти в седмицата правя упражнения като Йога или Аеробика, но са за по 20 минути и са предназначени за вкъщи...
Опитвам се да сваля килограмите и съм на диета ама имам чувството, че напълнявам повече само... :lol:
Help? :oops: :D

Infinity
12-14-2010, 11:42
darkness848 ще се радвам, ако мога да ти помогна. :)
Първо , каква диета спазваш ?
Колко пъти на ден се храниш , с какво ?
Като изключим тези упражнения , каква е физическата ти активност ?
Височина ? Тегло ? :-o

britzy
12-14-2010, 11:56
darkness848 само недей да почваш некви драстични диети,защото повечето от тях в пубертета са не с добър изход -продължавай с йогата,може да включиш и бягане събота и неделя примерно,яж редовно и помалко-това ;)

ПТ-пий вода,чувала съм че и като си миеш зъбите се претъпява това чувство :D

darkness848
12-14-2010, 12:16
darkness848 ще се радвам, ако мога да ти помогна. :)
Първо , каква диета спазваш ?
Колко пъти на ден се храниш , с какво ?
Като изключим тези упражнения , каква е физическата ти активност ?
Височина ? Тегло ? :-o

Ох, вече от тези диети съм се отчаяла, ама...
Значиии тя е такава: 1,2,3 ден бях само на кисело мляко ии днес, утре и други ден ще съм на варено пилешко месо... Сладко да хапна най-много един път в седмицата и то ще е една бисквитка или едно, две блокчета шоколад.
Физическата ми активност... Именно заради това правя упражненията... От 09:30 до 17:30 съм на училище... После имам 2,3 часа в които да уча иии след това правя упражненията... А през събта и неделя от 16:30 доо 21:00 часа съм навън с приятели и съм в постоянно движение.
Висока съм 160 сантиметра ии съм 53 килограма... :oops:
Ии това е...
Btw... britzy 10x за коментара. Ще опитам... Чакам да мине зимата, че е много студено навън, пък се разболявам лесно... :( Иии тогава вече ще почна да бягам. Като почне да става мааалко по-топло. :D

Infinity
12-14-2010, 12:29
Е , сори ама няма да отслабнеш. :) 8-)
С тая " диета " забрави .. то , първо това не е диета, защото самата думичка означава режим на хранене , а пък твоето хранене ли е? :-o
Първо три дни САМО на кисело мляко !!???? :-o :shock: :shock:
В какви ли не ситуации съм попадала, но само на кисело мляко , поне не съм карала. 8-)
Всъщност , ти осъзнаваш ли на какво подлагаш организма си или единствената ти цел е отслабването ? :-o
Ии , само да ти кажа , че не ти питам , за да те нападна , а за да знам какъв режим мога да ти предложа , с който наистина да отслабнеш , защото , ако наистина искаш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отслабнеш без да ти пука особено какво си причиняваш попаднала си на точния човек , колкото и жалко да звучи. 8-)
Не да друго , просто съм сваляла доста килограми да кратко време и знам какво съм яла и какво съм правила през това време. :)

wasch0
12-14-2010, 12:35
Аз пък около седмица преди да ми дойде имам страшен апетит...просто имам чувството че мога света да изям! :lol: Ужасно е...

най-добрата ви приятелка също :D

britzy
12-14-2010, 12:52
Защо толкова драстични диети-ти имаш 1,2кг наййй-много за сваляне-недей да си ограничаваш организма много,защото нали знаеш какво се случи с едно момиче в Търговище...
Зимата е най-грешният сезон за диети-ограничавай пърженото и белият хляб,пий повече чайчета,вода и това е :) :)

darkness848
12-14-2010, 15:13
Infinity ти уби всяка надежда за отслабване в мен :shock: :lol:
Хайде казвай... Разбира се, че искам да отслабна... Иска ли питане... :D
ЛС, скайп, имейл, коментар... Само го напиши... :D
И ти благодаря много! :-)
britzy
На теб също. :-)

Все пак всеки коментар и всяка помощ са ми от полза. :D