PDA

View Full Version : Коледа и празникът с класа



LipSy
12-13-2010, 18:12
Здравейте! :) Живея в чужбина и сега както знаете всички наближават коледните празници. Усмивки, коледно настроение и т.н.... В България почти всяка Коледа класът се събира и ходи някъде на заведение и си гледа кефа, апък тука ние празнуваме само в даскало и тряаа да правим някакви си сладкиши и тем подобни и да си раздаваме някакви си подаръчета. Това е празникът на класа, което мене малко ме изнервя. Искам да ви питам и вас, които живеете пак така в чужбина, водят ли ви някъде? :-o

darkness848
12-13-2010, 18:46
Амии тука даже и подаръци няма да си разменяме... И под "тук" имам предвид Испания... И по точно Страната на баските... (dull) Само излизахме да пият в парка... Аз гледам да стоя далече от алкохола, цигарите и т.н :D
Иии това е... Тъпня 8-)

Daisy11
12-18-2010, 14:53
Разменяме си подаръци и тва е

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-19-2010, 22:01
абсолютно никъде! ...
и ядене не ни дават да си носим на училище защото е забранено да се яде в класните стаи о.О
в об6ти линии ако искате се организирате няколко човека (10-15) и отивате на ресторант или нещо такова.. но не е традиция и почти никoй не го прави :)

SmilezZz
12-20-2010, 07:46
Не живея и не съм живяла в чужбина - така,че
не знам точно как стоят нещата..Но може да
поговорите с класната ви ръководителка или просто
да се организирате там няколко души и да отидете
на някакво заведение..

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-22-2010, 13:57
Не живея и не съм живяла в чужбина - така,че
не знам точно как стоят нещата..Но може да
поговорите с класната ви ръководителка или просто
да се организирате там няколко души и да отидете
на някакво заведение..

тукашните НА БАЛА ходят за час и половина и си заминават, а за това даже нз дали щЕ си покажат носа :D :shock:

kiselomliako
12-22-2010, 21:15
Ооо, въобще недей да съжаляваш, че не ходите някъде на заведение и т.н. Аз специално по тази част преодолях разочерование и просто не станаха нещата...НО важното е в какви отношения си с класа си - ако за теб са група педераси, с които нямаш нищо общо - тогава и на луната да сте, пак няма да е яко. Обаче ако си се разбирате, приятели сте и т.н., даже и да сте в даскало, ще си изкарате готино.

tItEufFf
12-24-2010, 11:26
От три години съм във Франция и никога нищо такова не се е споменавало .. Преди ваканцията само си пожелаваме "приятни празници" и това е.