PDA

View Full Version : Вече незнам как да го озаглавя..



rebeccaa
12-13-2010, 18:45
Незнам от къде да започна..С най-добрият ми приятел (вече бивш) се скарахме и сега сме просто познати на здравей и здрасти.. което е жалко.Не мога да свикна с тази мисъл.Постоянно мисля за него, не мога да понеса, че за пореден път ме предадоха и загубих човек за който бих дала и живота си..В ново даскало съм от тази година.Добре, нови хора, нови запознанства..В моя клас има 2 момичета с които се сприятелих по-така вече 3-4 месеца от както почнахме даскало.Те двете са добри приятелки разбира, се преди аз да дойда в новото даскало.Но някък си понякога се чувствам излишна при тях..Не че не се разбираме или нещо такова.Даже напротив.Много добре се разбираме, постоянно се лигавим, смеем се .. но пак казвам..чувствам се излишна понякога между тях.Дали е от това, че вече 2 пъти ме предават хора на който разчитам и познавам цял живот, или заради това, че нямам вече толкова доверие на хората.. Незнам какво да правя.Постоянно ми е кофти освен, ако някой не ме развесели, но и това не помага..

SemperFidelis
12-13-2010, 18:54
Като те гледам си на не повече от 14-15 години, излез от тея филми, че те предават цял живот.

modjodjodjo
12-13-2010, 19:21
Ще смениш доста гаджета и приятели, докато намериш истинските хора до себе си.. Има една приказка "всяко чудо за три дни". Няколко дена ще ти е гадно и ще свикнеш, даже ще се чудиш на предишния си акъл. По - добре не взимай нещата толкова насериозно в момента, и гледай малко по-весело на живота. И не си мисли, че на тая възраст, на която си, като си намериш гадже ще се омъжиш за него и ще живеете дълго и щастливо, но въпреки това, човек като се влюби е нормално да мисли така. Живей малко повече за момента

tuzaro
12-13-2010, 20:04
Като те гледам си на не повече от 14-15 години, излез от тея филми, че те предават цял живот.8 клас майна

summerz
12-13-2010, 20:27
Не виждам за какво непрекъснато се вкарвате във филми.Хванете някакво гадже,скъсате с него след 1 седмица и се почва "Не мога да живея без него,какво ще правя сега" и т.н ..

rebeccaa
12-13-2010, 20:37
modjodjodjo-опитвам се да живея за момента.Така е.Верно филмирала съм се и аз си го знам, и ме е яд на себе си че се ядосвам за най-малкото.От пубертета е сигурно незнам.



summerz - Никога не сме били гаджета.А и за момче никога не съм казвала "Край не мога да живея без него какво ще правя сега" и.т.н. Той ми беше просто най-добър приятел.. Ама само БЕШЕ :)

dimdim
12-13-2010, 20:41
още не сте се изградили като характери(не че и аз съм де),но след 1-2-3 години когато дойде истинския живот ще разбереш че това са глупости и ще се смееш на акъла си,с всеки човек е така.

иначе...майната им на тея "приятели" :-x ,щом са се променили не означава че и ти трябва да се променяш

хората идват и си отиват,някои се връщат,само ти си константа и това трябва винаги да е така, не мисли че в теб е проблема

просто се развивай,но запази най доброто в себе си, някой ден ще го оценят истинските ти приятели...не тези за които ти спомена по-горе

umri
12-13-2010, 21:20
Когато 2ма си играят, третият е излишен.
Тая ужасно настойчива илюзия, че съществуват приятели си я избий от главата. Помагай, когато сметнеш че трябва, но не давай големи надежди и не прави големи жертви за хора, които не биха го оценили. Никой не го оценява. Знай, че в тоя живот си сама и във всичко до края ще трябва сама да се оправяш и на себе си да разчиташ. Всичко отделно от собствените ти възможности е временна утопия, от която събуждането е разрушително.

rebeccaa
12-13-2010, 21:31
dimdim - Отдавна знаех, че приятели няма, но той някък си ми беше върнал надеждата.Както и да е.Ясно, е че приятели няма има само вечни интереси.Обаче аз съм по чувствителна ли незнам и аз как да ти го опиша, и все още не съм свикнала с тази мисъл.Благодаря ти за съвета все пак !



umri - Знам, че приятелство между две жени е заговор срещу трета.Не исках да се сближавам толкова с никой, защото после знам какви са последиците.Но така стана.Така е трябвало да стане.Вярвам в съдбата и от тук нататък ще се опитам да бъда по-корава и ще се старая да не ми пука толкова, колкото и да е трудно.

F_CK_all_I_need_is_U
12-13-2010, 21:50
Просто траа да приемеш факта, че повече няма да имаш същия приятел и да не се измъчваш. Не е толкова лесно, знам, но опитай да се примириш, със сигурност ти предстоят още много приятелства. Другото, което е...не е зле да се понаучиш къде, подяволите, се слагат запетайки ...

umri
12-13-2010, 23:35
Вярвам в съдбата

В съдбата вярват само тези, които се страхуват да направят нещо в живота си, и се самозалъгват и оправдават с нея.

Дори и всичко да е предопределено няма как да стане реалност, ако сама не повлияеш на конюнктурата. Важи за всичко, не само за конкретната ситуация.

modjodjodjo
12-14-2010, 00:56
Абе кфи сте такива черногледи.. Приятелите съществуват и не са затова, че да те оправят в живота, а просто да ти го направят по интересен.
В живота е така, сблъскваш се с някой човек, ставате добри приятели, след което пътищата ви се разминават срещаш други хора и така. Хващам бас, че ако не си се скарала с този твой приятел за нещо кой знае колко сериозно, а за глупост, всичко ще си дойде по старо му. Пък и да не се сдобрите здраве да е... ся няма нужда да се дерпесирваш и да почнеш да си мислиш само глупости.

nymphadora
12-14-2010, 07:24
голяма драма,голямо нещо 8)

спокойно,като те гледам си кифлок,а те никога не остават сами.приятели нямат,но поне не са сами :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2010, 07:42
като те гледам си кифлок




ahhahaa, казаха ли ти го !? ;ддд 8-)

tuzaro
12-14-2010, 07:47
на детето му е гадно майна, вие тука тъшак си правите...
аз ше ти стана приятел майна :lol:

rebeccaa
12-14-2010, 13:35
Офф тука сте повече комплексари от кофата бе :D . Човек да не си излее душата баси.Секи ги има тия моменти.Да филмирала съм се кво да направа ?

SemperFidelis
12-14-2010, 13:38
на детето му е гадно майна, вие тука тъшак си правите...
аз ше ти стана приятел майна :lol:
Ще те осъди за педофилия после, че цял живот я предаваш. :D

tuzaro
12-14-2010, 15:19
^аз не съм такъв човек майна 8-)
ребека, аз ше ти стана приятел майна

rebeccaa
12-14-2010, 15:41
ТЦТЦТЦТЦ САМО ЛИГАВЩИНИ БРАТЧЕ !

tuzaro
12-14-2010, 15:45
не се бъзикам майна

rebeccaa
12-14-2010, 19:29
Хаха да бе добре майна.

tuzaro
12-14-2010, 19:38
що не вярваш майна?

lalalal
12-15-2010, 14:23
Аз ти предлагам да го забравиш тоя ... защото съм сигурен че на него не ти пука за теб ;)

lalalal
12-15-2010, 14:28
офф ср за грешката горе ".... защото съм сигурен, че на него не му пука за теб" :D

rebeccaa
12-15-2010, 16:57
офф ср за грешката горе ".... защото съм сигурен, че на него не му пука за теб" :D


Ще го забравя.Не е края на света.




tuzaro - Защото ти никога не си сериозен МАЙНА.

lalalal
12-15-2010, 17:23
офф ср за грешката горе ".... защото съм сигурен, че на него не му пука за теб" :D


Ще го забравя.Не е края на света.




tuzaro - Защото ти никога не си сериозен МАЙНА.

xixixixi :D

nymphadora
12-15-2010, 17:46
вий си знаете само думата "комплексирал" и тва си повтаряте :lol: оп,извинявай,също и "завиждатееее"
може и да ти завиждам,че си нямаш приятели,кой знае.. :-o

всъщност кво стана ? намери ли си бфф? {{{}}}

jghgh
12-15-2010, 18:43
Като ти е толкова добър приятел и толкова държиш на него, се сдобри с него... ако много държите един на друг това не е невъзможно ;)

Paramour
12-15-2010, 19:54
И аз съм имала такива моменти.. всеки е имал.
Почти същия случай имах..
чувствах се по подобен начин..
всичките тези емоции ги изживях за няколко месеца.
Беше ми тежко. Особенно след това момче уж най-добър приятел..
Е.. вече минаха 7 месеца оттогава.. оживях.. :) мислех, че ще минат много бавно, че ще се размекна и че ще му се обадя след всичко.. мне. Останах си.. видях колко държи на мен. Сега съм добре. Намерих си по-добри приятели.. или хора, с които се разбирам. Както и да е .. идеята беше.. след време ще разбереш, че всичко е било за добро. :)

tuzaro
12-15-2010, 20:07
от къде си ребека?

kremen4eto
12-16-2010, 07:22
Макар че личат детските ти разсъждения, темата ме заинтригува.

Помня преди с един приятел колко близки бяхме. Всичко споделяхме, знаехме си и майчиното мляко и винаги си слушахме съветите. Вярвахме си и правехме нещо чак когато сме го обсъдили двамата. Когато се скарахме имах чувството, че светът се преобръща и ми беше адски кофти, защото ми беше скъп. В един момент спрях да слушам съветите му, защото не бях убедена, че е прав. Скарахме се, не си говорихме няколко месеца. И в този момент си подредих живота и осъзнах, че нямам нужда от него или поне, че не е толкова голяма загуба. Той ми даваше грешни съвети, когато спрях да ги слушам станах по-щастлива. Днес отново сме приятели, но вече не толкова близки.

Когато се замисля за отношенията ни, ми е смешно как толкова съм се връзвала за едно скарване и че не е било такъв проблем да не си говорим.

Не казвам, че и приятелят ти не е подходящ за теб, а че не трябва да се вкарваш в излишни филми. След време може би ще се смееш на себе си. :)

iffey
12-16-2010, 07:47
Постоянно мисля за него, не мога да понеса, че за пореден път ме предадоха и загубих човек за който бих дала и живота си..
Бях в същото положение миналата зима.. Момчето, което ми беше най-добър приятел 3 години, с който бях прекарала най-прекрасните моменти в живота си, който си мислих, че винаги ще е до мен.. Един ден просто ми разби носа.. От тогава прекратихме всякакви отношения.. Нито "здравей, здрасти" нито нищо.. Като се видим просто се правим, че не се познаваме. От начало ми беше много трудно да приема, че "най-важният" човек в живота ми вече го няма, но след като помислих разбрах, че ако наистина е държал на мен е нямало да постъпи така. След около месец-два дойде и ми се извини, но нямах намерение да му приема извинението, и все още не съм размислила.. Такива хора, които се обръщат срещу тези, които най-много държат на тях, не заслужават да имат приятели.. Помисли и ти над постъпката му и дали си заслужава да се садваш.. :) Успех.

OoTequilaoO
12-16-2010, 12:09
И аз съм в абсолютно същото положение и наистина мисля, че трябва да приемеш мисълта, че никога няма да имаш истински приятели. Можеш да се разбираш с всеки, да си говориш, но никога не се доверявай напълно, защото това може да се окаже поредната фатална крачка, която си направила. :(

lalalal
12-16-2010, 13:13
И аз съм в абсолютно същото положение и наистина мисля, че трябва да приемеш мисълта, че никога няма да имаш истински приятели. Можеш да се разбираш с всеки, да си говориш, но никога не се доверявай напълно, защото това може да се окаже поредната фатална крачка, която си направила. :(

Истинси приятели има ;) ама мн рядко за съжаление ...

rebeccaa
12-16-2010, 18:49
Да хора, така е след време ще ми е смешно, че така съм се филмирала за глупости, след като в живота има много по-лоши неща от това.Аз сама си го знам, не е нужно да ми го казвате,но нали съм в пубертет кво да направя? Ще ми мине след време.