PDA

View Full Version : Обичам го още...



bebchence
12-13-2010, 22:27
Обичам бившия си приятел,макар че ме караше да се чувствам ужасно,много често беше студен към мен,имало е периоди в които просто забравя за мен, не се обажда, не ме търси цяла седмица, но обичаше да е близо до мен.Сега не сме заедно, той има друга, но аз продължавам да го искам знам че не трябва и не заслужава, и вредя на себе си като мисля за него, но вътре в мен има нещо което го желае, не е разумът,а нещо различно.Никога не ми се е случвало толкова дълго да тъгувам за някой, какво ли ми става? Били ли сте в такова положение да желаете това което не трябва, което ще ви донесе болка?Как преодолявате разделите?

mrazqkindergarten
12-13-2010, 22:36
Бях в такова положение една година.. Ако не поддържате контакт след време нещата поутихват.. Но да ти кажа още ми е гадно, че така стана и че се разделих с въпросното момче, но в една връзка има двама души, няма как... :)

nymphadora
12-14-2010, 07:32
"Ние обичаме хората,които бягат от нас и бягаме от тези,които ни обичат."

britzy
12-14-2010, 11:31
"Ние обичаме хората,които бягат от нас и бягаме от тези,които ни обичат."
Обожавам този цитат-и аз съм била в такова положение и е много кофти ,та ако знаех как да ти помогна-бих,но и на себе си не мога 8-)

rebeccaa
12-14-2010, 15:16
Времето лекува.Не е единствен.Намери си някакво занимание или хоби за да не мислиш за него и така постепенно ще свикнеш с мисълта, че вече не сте заедно.

Ssummerjam
12-14-2010, 18:07
Време ти трябва. Все някога ще си го избиеш от главата. Ако си запълваш времето с приятни неща така, че да не ти остава кога да мислиш за него, ще стане по-бързо.