PDA

View Full Version : Бихте ли простили изневяра ???



kiki1991
12-14-2010, 06:37
Прощавали ли сте изневяра,и ако не сте бихте ли простили ?И много ми е интересно след като простиш как ти продалжава връзката и животът като цяло..има ли ги страховете,съмненията,пост ояното следене,любовта и чувствата променят ли се?

TheBeliever
12-14-2010, 07:16
Мисля, че не бих. Самата мисъл за предателството ще ме гложди отвътре. Няма да мога и да гледам човека със същите очи. Просто всичко ще се промени. Няма да го има доверието, а без доверие връзката няма как да просъществува.

radeberger
12-14-2010, 07:23
Не бих.

Jeannie
12-14-2010, 07:38
Аз съм прощавала и бих простила, защото всеки прави грешки и например сексът за една вечер е само физическа изневяра, когато няма засегнати никакви чувства. Вярно е, че след това връзката е по-различна, хората стават по-съмнителни и ревниви, но ако наистина се обичат, самата изневяра според мен не значи край на връзката

TheBeliever
12-14-2010, 07:49
Аз съм прощавала и бих простила, защото всеки прави грешки и например сексът за една вечер е само физическа изневяра, когато няма засегнати никакви чувства. Вярно е, че след това връзката е по-различна, хората стават по-съмнителни и ревниви, но ако наистина се обичат, самата изневяра според мен не значи край на връзката

А какво е оправданието за този секс за една нощ? Толкова го/я досърбяло, че не можал да си държи гащите на мястото? Алкохол?
Не целя да се заяждам, просто искам да разбера гледната точка на човек, простил подобно нещо. Защото според мен, човек, който ме обича и е щастлив във връзката си с мен, не би потърсил секс от друга. Наистина ми е интересно мнението ти по въпроса, както и другите, които са прощавали изневяра. Кое беше извинението на "съгрешилия" и какво ви накара да му/й простите?

Jeannie
12-14-2010, 08:00
Аз съм прощавала и бих простила, защото всеки прави грешки и например сексът за една вечер е само физическа изневяра, когато няма засегнати никакви чувства. Вярно е, че след това връзката е по-различна, хората стават по-съмнителни и ревниви, но ако наистина се обичат, самата изневяра според мен не значи край на връзката

А какво е оправданието за този секс за една нощ? Толкова го/я досърбяло, че не можал да си държи гащите на мястото? Алкохол?
Не целя да се заяждам, просто искам да разбера гледната точка на човек, простил подобно нещо. Защото според мен, човек, който ме обича и е щастлив във връзката си с мен, не би потърсил секс от друга. Наистина ми е интересно мнението ти по въпроса, както и другите, които са прощавали изневяра. Кое беше извинението на "съгрешилия" и какво ви накара да му/й простите?
Аз не оправдавам изневярата по никакъв начин, просто личния ми опит показва това. Сегашният ми приятел ми изневери преди доста време и наистина чувството е ужасно... Неговото оправдания беше, че просто така се е стекла вечерта и, че за него това нищо не означава. Смешно нали :D Тогава аз бях пред дилемата дали да му простя или да приключа отношенията ни, но той успя да ме убеди, че знача много за него и това беше причината да му простя. Да, вярно е, че сега полудявам всеки път дори и при най-малкото подозрение, но на този етап не съжалявам за избора си :)

Greennight
12-14-2010, 08:08
Зависи отколко време сме заедно и какви са чувствата ни.Ако е някое гадже просто за бройката-бих.

kiki1991
12-14-2010, 08:25
Аз съм прощавала и бих простила, защото всеки прави грешки и например сексът за една вечер е само физическа изневяра, когато няма засегнати никакви чувства. Вярно е, че след това връзката е по-различна, хората стават по-съмнителни и ревниви, но ако наистина се обичат, самата изневяра според мен не значи край на връзката

Точно заради такива отговори исках да направя темата,да разбера гледната точка на мъжете и жените към това...
Не знам защо мислиш така..кво значи ,,секса за една вечер е само физическа изневяра,,как го разбираш това..?Аз го разбирам че му липсва нещо с теб,че ще се повтори и може да продалжи за винаги,щом го е направил 1-път значи не му пука и чувствата са изтинали,аз съм на тоя принцип че когато човек иска да изневери,връзката е загубена,няма бъдеще,чувствата са изчезнали,любовта си е отишла.Много хора казват,,Ще простя колкото и да ме боли..защото го обичам,,а не се замислят върху това човека до тях дали отвръща със същите чувства,щом е изневерил..............

kiki1991
12-14-2010, 08:29
Зависи отколко време сме заедно и какви са чувствата ни.Ако е някое гадже просто за бройката-бих.

да ако не си намерил човека за сериозна вразка..с който искаш да имаш някакви по сеиозни отношения..бъдеще и т.н.,и аз съм ,,за,,че може да си лягаш с който искаш,но съм твърдо против изневерите и даже ме хваща срах защото имам приятел от 1 година и 3месеца и само като си помисля че някога може да го направи се побърквам просто.Много ни е силна връзката и много го обичам..както се казва,,обичам до болка,,

xoxi
12-14-2010, 08:40
Колкото и да обичам половинката си, не бих простила изневяра, дори да е само физическа и под влиянието на алкохол или някакви други опиати.
За мен изневярата преди всичко е предаване на доверието и недостатъчно силни чувства.
Аз, след като обичам някой, не бих могла да изпитам удоволствие с друг човек или дори да си помисля да опитам или да бъда с друг. Щом съм с някой, значи съм само с него! Ако не ме привлича вече и чувствата са отслабнали, предпочитам да му го кажа направо и да скъсаме, отколкото да мълча и да търся утеха при други.
Очаквам същото отношение и от другата страна.

kiki1991
12-14-2010, 08:42
Аз съм прощавала и бих простила, защото всеки прави грешки и например сексът за една вечер е само физическа изневяра, когато няма засегнати никакви чувства. Вярно е, че след това връзката е по-различна, хората стават по-съмнителни и ревниви, но ако наистина се обичат, самата изневяра според мен не значи край на връзката

А какво е оправданието за този секс за една нощ? Толкова го/я досърбяло, че не можал да си държи гащите на мястото? Алкохол?
Не целя да се заяждам, просто искам да разбера гледната точка на човек, простил подобно нещо. Защото според мен, човек, който ме обича и е щастлив във връзката си с мен, не би потърсил секс от друга. Наистина ми е интересно мнението ти по въпроса, както и другите, които са прощавали изневяра. Кое беше извинението на "съгрешилия" и какво ви накара да му/й простите?

Първо радвам се как мислиш,нищо че си момиче:)))ако беше мъж по-би ме зарадвало:)))(бз се)
Другото което е че найстина човек които обича не би го направил никога,защото другия даже да не разбере,той-самия ако има съвест няма да прости първо на себе си...и аз мисля така че връзки в който има изневяра-няма вече любов(ако е имало вообще)и нямат никакво бъдеще,защото според мен една връзка се гради най-вече на доверие..секс..и най-много на любов!!!

kiki1991
12-14-2010, 08:44
Колкото и да обичам половинката си, не бих простила изневяра, дори да е само физическа и под влиянието на алкохол или някакви други опиати.
За мен изневярата преди всичко е предаване на доверието и недостатъчно силни чувства.
Аз, след като обичам някой, не бих могла да изпитам удоволствие с друг човек или дори да си помисля да опитам или да бъда с друг. Щом съм с някой, значи съм само с него! Ако не ме привлича вече и чувствата са отслабнали, предпочитам да му го кажа направо и да скъсаме, отколкото да мълча и да търся утеха при други.
Очаквам същото отношение и от другата страна.

Супер кажи ми че си момче:))хехе:)радвам се как мсилиш,и аз мисля по-апсолютно същия начин:)

xoxi
12-14-2010, 08:55
Момиче съм! Но бъди спокойна и знай, че има и момчета, които мислят така. ;]

kremen4eto
12-14-2010, 08:58
Бих простила. Естествено обаче, че много зависи от всичко случило се преди изневярата, по време и след нея. Но понеже знам колко силно е чувството любов, бих дала втори шанс и съм сигурна, че много от вас, които казаха, че не биха простили, всъщност не го мислят и в реална ситуация биха простили или поне биха се замислили доста.

Та бих простила. Друг е въпросът дали връзката ще оцелее след това, понеже чувството на предателство едва ли ще мога да го игнорирам.

kiki1991
12-14-2010, 09:11
Момиче съм! Но бъди спокойна и знай, че има и момчета, които мислят така. ;]

Ooo дано да има колкото се може повече такива маже да са верни:)така ще има и мн повече щастливи жени:)))
Но за мен е важно човека до мен какъв е:)

TheManTheLegend
12-14-2010, 09:46
Ако обичам момичето няма да изневерявам, ако ми е все едно и съм с нея само за секс бих изневерил без да ми пука особено. Изневяра не бих простил

Vilencety
12-14-2010, 11:29
Бих простила! :)

Extremescream
12-14-2010, 11:52
Моето търпение е почти безгранично-прощавала съм физическа изневяра,простила съм и когато беше хлътнал по оная гивиндия,с която ми беше изневерил.Какво да кажа,от любов човекът прави и невъзможни неща.Това мина и замина,а сега сме добре,нямало е други подобни изцепки.

krem4et0
12-14-2010, 13:05
Понеже познавам човекът, с който съм и знам, че той не би правил просто секс и изневярата за него също значи край на отношенията ни, не бих му простила при никакви обстоятелства.

Converse333
12-14-2010, 16:19
Бих простила веднъж и съм прощавала... Зависи колко обичаш дадения човек.

Jeannie
12-14-2010, 18:56
Явно разни хора - разни идеали. Според мен няма как да се разбере кой е правилният избор -> да простиш или не, а просто правиш едното и поемаш отговорността от действията си. И от моя позиция мога още да кажа, че аз също съм изневерявала и въпросната вечер не значеше нищо. Може би греша, но според мойте разбирания това е допустимо :)

Gavin
12-14-2010, 18:57
Зависи от много неща...

krem4et0
12-14-2010, 19:00
Бих простила веднъж и съм прощавала... Зависи колко обичаш дадения човек.
Ако не го обичаш или не е достатъчно силна любовта, може и да съумееш да простиш. Ако обичаш истински, просто няма как да стане. Може на думи да го направиш, но не и със сърцето си, не и истински. Понеже обичам силно и искрено, смятам, че заслужавам от любимия си същото. При такава дълбока връзка между нас, при фактът, че споделяме всеки свободен миг заедно, че градим дом и семейство-абсурд е да простя истински.

SolemnityOfDeath
12-14-2010, 19:16
^ Не си права. Абсолютно говориш и това важи за теб, но ако простиш изневяра не означава, че не обичаш истински и си фалш. Но е трудно.

Всеки път всъщност става по-трудно, случвало ми се е няколко пъти. Не е приятна тръпка.

johnnieWfan
12-14-2010, 19:28
Бих "простил" на изневярата с изневяра :D :D Сега зависи от много неща... В повечето случай бих простил, защото за мен полигамията седи над моногамията..Катмо момичето иска нещо различно - окей.. Просто ще направя същото и аз.. Живеем във времена, в които можем да правим това което смятаме добре за самите нас, дори и това да е изневяра... Чакам сега да ме оплюете :D :D Мнението си е мое и смятам, че до 25-30 години ( едва ли има по-възрастни от 20-21 в този сайт.. все пак е "тийн") изневярата ще ми е повече забавление, от колкото нещо за което да се карам, сърдя и прочие...

opheliac
12-14-2010, 20:05

kiki1991
12-14-2010, 20:27
прошката е осъзнаване и приемане (на нечия грешка). ако ти я искат, си струва да се опиташ да разбереш другия и да му я дадеш.

но прошката НЕ връща доверието.
или поне - не винаги, не веднага.

oo доверието веднъж загубили се край...няма как да се върне,особенно ако преди това човекът до теб те е уверявал и ти е казвал ,,имай ми доверие,не бих напвавил нищо и тн.,,- както много маже говорят!А загуби ли се доверието сичко тръгва на долу..почват каваниците и вечните подозрения,което е най-лошото в една връзка!

nefchi_bs
12-15-2010, 06:55
Не му простих,и на друг няма да простя..Както няма и да очаквам да ми простят ако аз изневеря...

krem4et0
12-15-2010, 08:50
SolemnityOfDeath, преди когато връзката ни беше в началото, не гледах точно така на нещата. Мислех, че може и да простя. Не ми се е налгало да го правя, де. Но сега, когато имаме общ дом, когато се грижим денонощно един за друг, когато сме на практика семейство, изневярата би означавала много повече от "просто секс", а измяна и предателство на това, което градим вече 7-ма година заедно. Колкото по-близки ставаме, колкото повече сме заедно, толкова по-трудно ми е да си представя някой от нас да докосне, целуне или да спи с друг. Мисълта за това ми е непоносима.

kiki1991
12-15-2010, 09:58
SolemnityOfDeath, преди когато връзката ни беше в началото, не гледах точно така на нещата. Мислех, че може и да простя. Не ми се е налгало да го правя, де. Но сега, когато имаме общ дом, когато се грижим денонощно един за друг, когато сме на практика семейство, изневярата би означавала много повече от "просто секс", а измяна и предателство на това, което градим вече 7-ма година заедно. Колкото по-близки ставаме, колкото повече сме заедно, толкова по-трудно ми е да си представя някой от нас да докосне, целуне или да спи с друг. Мисълта за това ми е непоносима.

Адски си права..и аз живея с приятеля ми от 1 година,постоянно сме заедно без 8 часа(когато е на работа).И когато живееш връзката е съвсем различна..живота ти се променя коренно.И аз като теб не мога да си представя той да докосне някоя..даже само да се загледа или да си помисли за друга жена..толкова му огаждам за сичко,готвя му,чистя,пера..всичко правя което иска един мъж от една жена.И това сигорно би ме сасипало!!!
Ти от колко време живееш с твоя приятел?Изневерявала ли си му?Или да си го хващала той да ти изневери?7 години са страшно много време:)))браво

krem4et0
12-15-2010, 11:04
Е, караме седма година - от 6 години и 3-4 месеца сме заедно. Живеем заедно и напълно самостоятелно от юли месец. На по 25 сме. Не сме си изневерявали за всичкото това време.
А иначе и на мен това ми се вижда супер възмутително. Гледам да му сготвя, да е чисто, подредено изпрано и изгладено. Старая се да го посрещна винаги усмихната с целувка, да го изпратя на работа по същия начин, а той да тръгне да плюе на всичко това и да изневерява...как да го простя? Как да забравя?
Той от друга страна работи почти всеки ден (рядко почива в неделя), за да ми осигури животът, на който съм свикнала. Връща се изтощен, за да живеем спокойно, да си угаждаме. Когато може също помага в домакинството. Мил и грижовен е. Обичаме се много. Как аз съм способна да рискувам това, заради секс?

christina98877
12-15-2010, 17:29
Бих простила и съм прощавала , защото никой не е перфектен. особено при една по дълга връзка е нормално в даден момент да изпиташ някакви физически желания към някого ... друг е въпроса дали ще им се потдадеш..аз лично бих простила първия път,, но ако тези изневери са периодични .. само Б Б мога да кажа в тоя случай..

SEXTRAVAGANTE
12-15-2010, 19:11
Не бих простил никога поради простата причина ,че е долно , грозно и много курвенско жена да изневерява. Ако едно момиче има приятел тя трябва да бъде отдадена единствено на него и тва е ! Ако ще изневерява по добре да приключи сръзката с текущия си приятел и да ходи да си развява шутката кадето иска. По друг начин стоят нещата при мъжете. Според мен мъжа има право от време на време да изневерява стига това да не пречи на връзката с приятелката му. Ако ме питате защо мисля така ще ви отговоря с въпрос.
Защо жените в арабския свят трябва да са девствени преди докато се омъжат и нямат право да бъдат с друг мъж и в случей ,че изневерят ги бият с камани ?
Защо мъжете в арабските страни имат право на 5 жени ?

TheBeliever
12-15-2010, 19:18
Не бих простил никога поради простата причина ,че е долно , грозно и много курвенско жена да изневерява. Ако едно момиче има приятел тя трябва да бъде отдадена единствено на него и тва е ! Ако ще изневерява по добре да приключи сръзката с текущия си приятел и да ходи да си развява шутката кадето иска. По друг начин стоят нещата при мъжете. Според мен мъжа има право от време на време да изневерява стига това да не пречи на връзката с приятелката му. Ако ме питате защо мисля така ще ви отговоря с въпрос.
Защо жените в арабския свят трябва да са девствени преди докато се омъжат и нямат право да бъдат с друг мъж и в случей ,че изневерят ги бият с камани ?
Защо мъжете в арабските страни имат право на 5 жени ?

Защо не отидеш да живееш с двойните си стандарти в тоя арабски свят като толкова го възхваляваш? Ако не знаеш живеем в 21 век в Европа и тук жените имат права, равни с тези на мъжете. Както един мъж има правото да изисква вярност и преданост от половинката си, такова право има и жената. Не вярвам някога да си намериш свястно момиче за сериозна връзка с този си начин на мислене.

Paramour
12-15-2010, 20:11
Не бих..
не мога да си го представя.. как бих продължила връзката си с този човек.

kremen4eto
12-16-2010, 05:06
Не бих простил никога поради простата причина ,че е долно , грозно и много курвенско жена да изневерява. Ако едно момиче има приятел тя трябва да бъде отдадена единствено на него и тва е ! Ако ще изневерява по добре да приключи сръзката с текущия си приятел и да ходи да си развява шутката кадето иска. По друг начин стоят нещата при мъжете. Според мен мъжа има право от време на време да изневерява стига това да не пречи на връзката с приятелката му. Ако ме питате защо мисля така ще ви отговоря с въпрос.
Защо жените в арабския свят трябва да са девствени преди докато се омъжат и нямат право да бъдат с друг мъж и в случей ,че изневерят ги бият с камани ?
Защо мъжете в арабските страни имат право на 5 жени ?

Не познавам арабските традиции и закони, но ще ми обясниш ли нещо? С какво мъжът е повече от жената, че има право да изневерява, а жената не?

P.S.: Това е едно от най-абсурдните мнения, които съм чела в този сайт.

kiki1991
12-16-2010, 06:37
Не бих простил никога поради простата причина ,че е долно , грозно и много курвенско жена да изневерява. Ако едно момиче има приятел тя трябва да бъде отдадена единствено на него и тва е ! Ако ще изневерява по добре да приключи сръзката с текущия си приятел и да ходи да си развява шутката кадето иска. По друг начин стоят нещата при мъжете. Според мен мъжа има право от време на време да изневерява стига това да не пречи на връзката с приятелката му. Ако ме питате защо мисля така ще ви отговоря с въпрос.
Защо жените в арабския свят трябва да са девствени преди докато се омъжат и нямат право да бъдат с друг мъж и в случей ,че изневерят ги бият с камани ?
Защо мъжете в арабските страни имат право на 5 жени ?

Не познавам арабските традиции и закони, но ще ми обясниш ли нещо? С какво мъжът е повече от жената, че има право да изневерява, а жената не?

P.S.: Това е едно от най-абсурдните мнения, които съм чела в този сайт.

Xaxa и аз..супер тъпо изказване!!!

krem4et0
12-16-2010, 06:49
SEXTRAVAGANTE, понеже сега като съм из дома, слушам и гледам от части сериалът "Клонинг", преди двете сватби питаха и мъжете дали са девствени. Е, при тях се разчиташе само на честната им дума, но няма как да има доказателство. При старите български традиции е било същото - непорочни и двамата преди сватбата. В християнството сексът преди брака е забранен и за двамата. Причината е много проста - майчинството няма нужда да се доказва, но при мъжа не е точно така. Само девствеността на жената може да ги подсигури в това отношение. Ето защо и ако мъжът се окаже бездетен, на помощ идвал свекъра...да се пази семето.

Ти правил ли си секс извън брака? Според така лелеяната от теб арабска култура при изневяра от страна на мъжа, жената може да се разведе веднага с него. Също, ако не я задоволява в леглото...
Изобщо не знам за религия, която не осъжда сексът извън брака и преди него, която да толерира изневярата.

В двойката и двамата са пълноправни партньори и всеки от тях е длъжен да се съобразява с партньора си.

mecho888
12-16-2010, 14:43
Зависи колко държа на момичето. Ако държа много не бих простил.
============

SEXTRAVAGANTE Британски учени доказаха, че ислямистите стават терористи точно поради липса на секс. Демек в тези ислямски страни малък брой заможни мъже окупират всичкото женско и другата останала мъжка ислямска паплач цял живот кара на ръчна и на обещанието на алах за 40 девственици

Luscious_Heart
12-16-2010, 19:06
Може би бих простила. Зависи от обстоятелствата. Ако сме били скарани с човека - да. Ако усетя, че огънят помежду ни угасва, сама ще сложа край, без да се стига до изневери и прочие.

Rebirthing
12-16-2010, 20:51
Всъщност клоня към да, но ...знае ли се ? И все пак, гласувах с "да".

MedSestrata
12-16-2010, 22:21
Колкото и да обичам половинката си, не бих простила изневяра, дори да е само физическа и под влиянието на алкохол или някакви други опиати.
За мен изневярата преди всичко е предаване на доверието и недостатъчно силни чувства.
Аз, след като обичам някой, не бих могла да изпитам удоволствие с друг човек или дори да си помисля да опитам или да бъда с друг. Щом съм с някой, значи съм само с него! Ако не ме привлича вече и чувствата са отслабнали, предпочитам да му го кажа направо и да скъсаме, отколкото да мълча и да търся утеха при други.
Очаквам същото отношение и от другата страна.

Напълно се покрива и с моето мнение.След като съм узнала за това, не мога да го преглътна и да си продължа напред, все едно нищо не е станало. Лично не бих искала да живея с едно наум, че станалото може да се повтори :?

mrazqkindergarten
12-17-2010, 08:42
Не, не мисля, че съм способна... Унизителен ще ми е самият факт, че е тръгнал да ми изневерява. :)

kalpazanka
12-17-2010, 08:53
Не бих му простила. Предупреден е, че кривне ли, повече няма да го погледна. Познавам се чудесно и знам, че никога не бих могла да залича тази случка от ума ми. Надали ще продължа да деля едно легло с него, всъщност надали ще търпя присъствието му. Дори и да му дам втори шанс, ще ме гризе при всяко негово закъснение къде е/с коя е/кога ли ще се прибере.

kiki1991
12-17-2010, 12:49
Не бих му простила. Предупреден е, че кривне ли, повече няма да го погледна. Познавам се чудесно и знам, че никога не бих могла да залича тази случка от ума ми. Надали ще продължа да деля едно легло с него, всъщност надали ще търпя присъствието му. Дори и да му дам втори шанс, ще ме гризе при всяко негово закъснение къде е/с коя е/кога ли ще се прибере.

Тъка е почне ли се няма спиране..не съм чувала един мъж да изневери и после да спре!Сичко се повтавя и понякога без да разбере жената.Както се казва,,Реши ли да изневери,ходи го спри,,;)
Както и при жените искат ли нещо да направят,ще го направят рано или късно.

Phantom93
12-19-2010, 21:17
Не, не мисля, че съм способна... Унизителен ще ми е самият факт, че е тръгнал да ми изневерява. :)
И аз така мисля.
Ще ме гризе съвестта ако изневеря и няма да мога да погледна половинката си. Дори и тя да ми прости аз няма да мога да си простя, така че аз гласувам с НЕ.
Всичко е относително, но....

Wikzinka
12-19-2010, 21:35
бих простила , защото и аз веднъж направих грешката да изневеря и помня колко много съжалявах и исках да ми прости , но така и не стана :) Някой може би ще каже , че ако ми беше простил , шях да изневеря отново ..... никога не се знае какво е щяло да стане , но като се сетя колко съжалявах съм 99% сигурна , че нямаше да повторя грешката си :)

Hilary_
12-20-2010, 13:49
Не ми се е случвало .. "голям късметлия" ше е тоя дето си позволи да го направи!! .. :lol:

НИКОГА не бих простила каквото и да е оправданието му!! .. (:

glamouros
12-20-2010, 14:36
Не бих простила, защото после ще ме съсипят съмненията, тревогите, самия факт, че в даден момент е пожелал друга и не е могъл или пожелал да се спре, и тн... Но това е различно за различните хора. Някои горе казаха, че категорично не биха простили; други пък, че зависи колко държат на съответния човек, от пола дори... Като цяло по мое мнение изневярата не е нещо непростимо, но истински неморално, особено ако връзката е продължителна и изпълнена с всеотдайност. В такъв случай аз лично я приемам дори като немислима... :)

Brooklyn
12-20-2010, 16:11
има много видове изневяра ,ако е нещо милолетно без продължение и нещо спонтанно може ,но ако е с чувства ... пътя ,доман и да се опраа

плюс тва никога няма да имам нещо общо с момиче което е склонно към такива милолетни прояви ... те ей такиа дето много им се живее с други различни пичове ,ше си ги оправи живота след някоя друга година .. бахти бАклуците смачкани

s40t4
12-20-2010, 16:37
Изневери ли веднъж... ше ти изневери отново и отново ;)

kiki1991
12-20-2010, 18:22
SolemnityOfDeath, преди когато връзката ни беше в началото, не гледах точно така на нещата. Мислех, че може и да простя. Не ми се е налгало да го правя, де. Но сега, когато имаме общ дом, когато се грижим денонощно един за друг, когато сме на практика семейство, изневярата би означавала много повече от "просто секс", а измяна и предателство на това, което градим вече 7-ма година заедно. Колкото по-близки ставаме, колкото повече сме заедно, толкова по-трудно ми е да си представя някой от нас да докосне, целуне или да спи с друг. Мисълта за това ми е непоносима.
Но и мисълта да останеш без този човек е непоносима.Колкото повече се сближавате,толкова повече боли евентуална изневяра,но и нуждата от близост с другия е голяма,така че може би зависи от самата ситуация-от това дали е било само секс,дали е било единичен случай,т.н.
Трудно,но бих простила.

Найстина непоносимо ще е защото когато чувствата са силни много боли!!!Но също толкова непоносимо е предателството..това че той не е помисил за жената до себе си как ще я нарани,това че е изневерил и жените си мислят че ще е веднъж е най-голямата грешка.Може би от заслепената любов не се замислят за много неща и най-вече човек защо изневерява..ето няколко причини:липса на внимание,нещо което ти липсва в секса,изтинали чувства,изчезваща любов,разнообразие,вюбване в друг човек,за малко да избягаш и да забвавиш проблемите си..това са според мен причините,заради който можеш да изневериш и няма как да е само 1-път защото всяка една е причина за многократни изневери!!!Пък и живота ти след това се преобръща коренно..започва се с вечния страх и голямото следене,от който много няма смисъл щот човек иска ли винаги ще му се отдаде възможност,както при мажете тъка и при жените!!!

krem4et0
12-20-2010, 19:36
Мисълта да се грижа за него, да му давам цялото си внимание и любов, а той да ми изневерява, да докосва и целува друга ми е още по-непоносима. Не мога да си представя, че мога да понеса факта, че е направил ТОВА. При все, че той изобщо не е типа женкар, сваляч, любовчия...Изневери ли, значи е нещо сериозно. Просто му обръщам обувките и до там. Да живея с човек, на който не вярвам, да живея във вечен страх и съмнение...не мога!

gLypChenCee
12-20-2010, 19:51
Няма да простя, не, за нищо на света, колкото и да го обичам!
Това ми е най-омразното нещо и за това НЕ ПРОЩАВАМ!

summer_moon31
12-20-2010, 23:23
колкото и да обичам, не бих простила такова нещо. по-добре да не го виждам повече, отколкото всеки път, когато е с мен, да се сещам за изневярата.

kalpazanka
12-21-2010, 07:54
Друг въпрос е дали ще забравиш...А това понякога е по-страшно.
Именно. Колкото и да съм привързана, колкото и да го обичам, ще ми засяда буца в гърлото всяка вечер, когато лягам до него.
Писах вече за нервите покрай всяко негово 5-минутно закъснение, трепването при иззвъняването на GSMa му и парещото чувство "Ами ако е другата?". Като че ли ужасът и и болката от самата изневяра са съизмерими с ужаса и болката от съвместното съжителство с него след този трус. Поне за мен. Ще ми липсва, ще съм в лошо физическо и емоционално състояние, но не мисля, че имам достатъчно силна воля и нерви да зачеркна нещо подобно. Живеем заедно, чистя му, пера го, гладя му дрехите, спя с него. Искам да ми каже в очите, когато има влечение към друга или да намери смелост да прекратим връзката. Предпочитам този вид раздяла пред това да ме унижи и сравни със земята, лягайки си с друга без значение пил ли е/моментно увлечение ли е/само секс ли е.

KiLLeR_InSTiNkT
12-21-2010, 08:23
Простих веднъж, после се оказа, че е имало втори път - разделихме се... Вече не бих простила на никой, защото чувството е ужасно - всеки път си мислиш за това, което е направил, чудиш се какво прави докато не е с теб, кой му звъни, дали не изневерява пак. Прекалено много нерви отиват на вятъра, така че вече не прощавам, защото доверието изчезва и няма смисъл само да се мъчим.

Violenza
12-21-2010, 13:05
Ужас и страхове? :-o Ще падна...


По темата - зависи от чувствата ми към човека.

teodorkaa
02-13-2011, 07:45
Имам такъв проблем и не знам какво да правя? Имаме 2 деца на 3 год и на 1 год и мъжът ми ми изневери исках да си тръгна но не ме пусна.
И просто не знам как да се държа с него! Не мога дори в очите да го гледам. Да се опитам да оправя нещата или не държа се гадно в момента с него не че го искам ами идва ми от вътре. Какво да правя не знам

Eclipsercho
02-13-2011, 08:30
Колкото и да я обичам - Не.

Щом веднъж е решила да се подиграе с цялата ни изградена връзка, емоции и общи спомени - нищо няма да й попречи да го направи пак.
Щом се стигне до изневяра, значи връзката е приключена, поне за мен.

GregoryHouse
02-13-2011, 08:52
На хората им се случва да сгрешат, но след това разбират, че тази грешка не бива да я повтарят.

Това мисля относно прощаването на изневери.

ThisIsMe
02-13-2011, 11:12
Не бих простила изневяра.Простя ли,ще му стане навик.

scarlett8
02-13-2011, 12:55
В никакав случай.Ако обичам някого не му изневерявам.Нормално,очакв ам същото в замяна. :)

elc
02-13-2011, 18:05
попринцип не съм ЗА изневерите , в голяма рядкост бих простила изневяра , но само 1 път !!! повтори ли се тва му е края !
Има нещо като спомен :
Едно нещо което се е случило 1 път не е задължително да се повтрои , но повтрои ли се задължително ще има и 3ти път !! :)

ozzy
02-13-2011, 18:08
Страшно съм ревнив мисля че не ;)

Lancelot
02-13-2011, 18:33
Никога не бих простил. Познавам се, на думи е лесно. Никога няма да го забравя, ще ме гризе от вътре и няма да съм щастлив. Каквито и да са чувствата ми, колкото и силни да са... именно защото са такива няма да го простя. Никога.

Бих простил, ако не ми пука за съответното момиче или пък например ако съм обсебен и се страхувам от самотата и т.н.

jghgh
02-13-2011, 19:16
Процентите са доста красноречиви.. :lol:

И аз съм его-маниак и това би било огромно дращене по моето - някой да ми изневери, така че... едва ли бих простила ;]
Пък и не само - това е предателство. Иии после как ще го целувам като знам, че е целувал друга и т.н. Ще ме боли като гз.


Според мен човек трябва да изневерява, само ако знае че той самият може да понесе когато на него му се случи.

NomNomNom
02-13-2011, 20:05
Под изневяра разбирам да поиска чуждо мнение/съвет за нещо, не от мен , и да го приеме, без да го е обсъдил с мен.Особено ако е от сестра му.
Иначе да се чука с която и когото иска, не ме грее особено, само да е спрезерватив.
Честно, сексуалните отношения са с нисък приоритет.
Е, ако си намери някакъв добър приятел от мъжки пол, заради когото да ме пренебрегва интелектуално - тази няма да стане, оставям ги да си същестуват.
Ама при положение, че имаме такива хармонични отношения и това с приятеля няма да стане - изобщо секса не ме бърка.

Като бях по-дребна пък бях изключително ревнива относно отношения към др. момичета и т.н. Макар, че кръшках много , а на мен не :D

_butterfly_
02-13-2011, 20:24
Сега когато гледам на първо място моето щастие не бих простила. След време когато съм семейна и приоритетите ми са децата и семейството- може би да.

TheSmileOfTheSun
02-13-2011, 20:53
Едва ли,ако съм вярвала на човека и той ме е предал, значи е злоупотребил с доверието ми,това е много подло,да предадеш някой,който ти вярва.Няма значение,дори ако е било само секс или целувка.

DarkTemplar
02-13-2011, 21:54
Имам такъв проблем и не знам какво да правя? Имаме 2 деца на 3 год и на 1 год и мъжът ми ми изневери исках да си тръгна но не ме пусна.
И просто не знам как да се държа с него! Не мога дори в очите да го гледам. Да се опитам да оправя нещата или не държа се гадно в момента с него не че го искам ами идва ми от вътре. Какво да правя не знам
Ще стискаш зъби заради малките. Играй го "лошото ченге" за известно време, не му пускай и мрънкай за щяло и нещяло и ще видиш как ще обърне плочата. Като се освестите, вземете поговорете като хора - щом ти е изневерил, явно нещо му липсва. Дали чисто сексуално или емоционално, ще разбереш от него.

Saphire
02-14-2011, 07:10
Има статискита за това... По - голямата част от жените около 97% не биха простили, защото приемат изневярата, не само като физическа, но и психическа.А мъжете... те гледат на изневярата по скоро от физическа гледна точка и са склонни да простят (около 20% биха простили).
Аз лично не бих простил изневяра. Освен ако не съм имал дългогодишен брак с въпросната жена и съм убеден, че не изпитва никакви чувства към мъжа, с който е изневерила, тогава може би бих простил.

Joc
02-14-2011, 07:26
бих простил спрямо сегашното положение.. даже го приемам като нормално в сегашното положение.

kiki1991
02-14-2011, 07:30
Има статискита за това... По - голямата част от жените около 97% не биха простили, защото приемат изневярата, не само като физическа, но и психическа.А мъжете... те гледат на изневярата по скоро от физическа гледна точка и са склонни да простят (около 20% биха простили).
Аз лично не бих простил изневяра. Освен ако не съм имал дългогодишен брак с въпросната жена и съм убеден, че не изпитва никакви чувства към мъжа, с който е изневерила, тогава може би бих простил.

гледам че пак си отворил темата...и аз не бих простила,но винаги бих се замислила защо го е направил..и бих искала да разбера от него,това е много важно.Защото ако на един мъж съм му омръзнала примерно той ще ми изневерява винаги,или иска разнообразие или има хиляди причини още...аз съм на това мнение че ако 1 път изневери ще го направи пак,може и да не е веднага и след време да е..но си мисля че за това няма спиране.И мисля че ако ме обича не би го направил..гледам и от моя гледна точка..както съм в момента,имам си приятел от 1 година и 4 месеца и никога не съм си и помисляла защото го обичам адски много...

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 07:33
Изневяра,да.
Но лъжа НИКОГА.
Предпочитам дори и да ми е изневерил,да дойде и да ми го каже.
А не да разбера от друг.
Ако ми каже,да най-вероятно бих му простила,въпреки изневрата.
Но да е честен с мен.

kiki1991
02-14-2011, 07:43
Изневяра,да.
Но лъжа НИКОГА.
Предпочитам дори и да ми е изневерил,да дойде и да ми го каже.
А не да разбера от друг.
Ако ми каже,да най-вероятно бих му простила,въпреки изневрата.
Но да е честен с мен.


оо освен ако го хванеш може да си признае..иначе не знам мъж който да е изневерил и да си признае и да иска да си запази връзката.Има мъже даже който никога не можеш да хванеш..нито по държание нито по нищо.Но все пак ако има на някой да са му изневерили и да са му признали да каже..

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 07:59
оо освен ако го хванеш може да си признае..иначе не знам мъж който да е изневерил и да си признае и да иска да си запази връзката.Има мъже даже който никога не можеш да хванеш..нито по държание нито по нищо.Но все пак ако има на някой да са му изневерили и да са му признали да каже
Еми ние с моят приятел,всичко сме си казвали до сега..
Да не повярваш,но му имам доверие.
Обещали сме си,че ако има друг/а просто ще си го кажем в очите.
Невероятно звучи,но му имам 100%доверие.

fUcKsMiLe
02-14-2011, 13:18
Едва ли ще простя..
Мразя лъжите.

CanIbeYours
02-14-2011, 16:01
Прощавала съм. Веднъж. Само защото обичах много моето момче. Простих, да. Ама така го направих, че дори и не си помисли втори път да ми изневерява ^^

MakeMeHappy
02-14-2011, 16:35
Не съм прощавала,ноо принципно бих простила,но пак си зависи до човека :)

Naik1
02-15-2011, 16:18
Веднъж, под влиянието на алкохол/наркотични вещества може би.. зависи от чувствата между нас, но да ме ползва за касичка и да си развява шундата където ѝ душа поиска... НЕ!

SwEeTMuFFiN
02-15-2011, 16:30
Аз не бих, макар че ,,давай втори шанс, но никога трети,, :)

Galzz
02-15-2011, 16:33
Едва ли... на принципа "Моето си е мое и няма да го деля!" съм :D

8LittleStar8
02-17-2011, 09:31
Много пъти съм мислила по този въпрос. Мислех, че мога, но като се замисля повече, не, няма да мога да я простя, просто не мога да деля моето момче с друга, съжалявам, според мен, когато си с един човек, обичаш го и държиш на него, ти първо, не би му причинил такова нещо, второ не би искал истински да го направиш. Сигурна съм, че ако един мъж обича истински, то той не би си простил, ако го направи, но виж, ако всичко е само на думи, то тогава едва ли ще му направи впечатление дори и да разбие нечие сърце...

gabri3lla
02-17-2011, 17:43
Прощавала съм,но втори път не бих.

Sunshin3
02-17-2011, 19:14
честно казано и аз съм мислила доста пъти по този въпрос и не знам... едва ли бих простила

Kurdokolenko
02-17-2011, 20:20
Не бих - не прощавам каквото и да е предателство, а изневярата е точно такова.

nerwna
02-19-2011, 01:33
М,да аз лично бих простила изневяра.
Хаха..Дори да е спал с 100 момичета само за една вечер не ме бърка .. Ако иска и да повтори (; .. Не ми е в проблем .. По простата причина ,че аз знам каква съм за него.Той неможе без мен и ми го е доказвал.. Сех-а за една ннощ .. всеки го е правил (; ЗАтова не се правете на скромни!..



СЕХ БЕЗ ЧУВСТВА ,ЕЙ ТВА Е ВСИЧКО (;