PDA

View Full Version : Oriflame - тема за консултанти и клиенти



BobiKr
12-14-2010, 09:05
Търсих из нашия форум,но не открих подобна тема за това реших да я създам.

Нека всеки който е консултант на Орифлейм и е форумец да си даде никнейма и да ги подредим по градове за да може тези,които се интерсуват да могат да немерят консултант в своя град или село.

Така ако някой потребител има въпрос свързан с някой от продуктите се надявам,че ще можем да му отговорим или да го насочим според проблема му.


И така нека започнем

Аз съм консултант на Орифлейм от Пловдив

Тук също можем да коментираме продуктите от настоящите и следващите каталози.


Успешна тема

Надявам се темата да бъде полезна на нас форумците





Ето и нашите консултанти към които можете да се обърнете:

BobiKr - консултант от Пловдив
bet3to - консултант от Дупница
aniii - консултант от Враца
krisito9212 - консултант от Сандански
gabiie - консултант от Пазарджик
fuklata1 - консултант от София

bet3to
12-14-2010, 10:23
Аз и съм от Дупница :)

BobiKr
12-14-2010, 16:22
ок,искаш ли да те включа в първия пост като консултант от Дупница?

aniii
12-14-2010, 18:38
Аз съм консултант и съм от Враца :))

BobiKr
12-15-2010, 04:05
Е момичета вече сме три - добре започваме темата

искам да Ви предложа да обсъдим новите продукти в предтоящия каталог

Мислите ли,че новата спирала която Орифлейм ще представи в новия си каталог ще бъде успешна?


Можете да предложите и други теми за коментар

bet3to
12-15-2010, 09:47
ок,искаш ли да те включа в първия пост като консултант от Дупница?
Какво ще рече това о.О 8-)

bet3to
12-15-2010, 09:48
Комплектът мляко и злато в 17 каталог е направо страхотен, мирише многоо хубавоо :oops: :-)

aniii
12-15-2010, 14:44
Дааа :grin: :grin:
Искам вече 1-ви каталог! Много се радвам, че върнаха чаеното дърво :)

Взехте ли си часовника :grin:

BobiKr
12-20-2010, 20:14
Момичета и аз с нетърпение чакам 1 каталог - там ще представят новата спирала на Орифлейм - уникална е,и е на супер цена

krisito9212
12-21-2010, 10:14
Аз също съм Консултант и съм от Сандански.А за спиралата,първо майка ми ще я пробва,после ако ми хареса и аз,но да кажа,че е тотална имитация на предпоследната излязла на Буржоа :)))

BobiKr
12-21-2010, 10:31
В интерес на истината си права за спиралата.Почти 1:1 на новата която Буржоа пуснаха на пазара,но разбрах,че нашата на Орифлейм ще тръгне със стартова цена от около 6 лв.

Да пуснат новите каталози и ще видим.


Успешна кампания консултанти,ако някой има някакви въпроси и коментари - темата е отворена за всеки

___mimity___
12-21-2010, 15:32
Много съм доволна от техните продукти.. и аз чакам с нетърпение новият католог .. Иначе съм консултант и само да добавя,че продуктите за лицето са уникални!! Много ми помагат :)) :-) :-)

BobiKr
12-22-2010, 10:07
___mimity___ - oт къде си,за да мога да го напиша в първия пост за консултантите.

BobiKr
12-22-2010, 10:10
Момичета вече сме пет - продължаваме бавно,но славно да растевм като група.



Искам да Ви попитам нещо кой е любимият Ви продукт и кой е продукта от който не сте останали доволни от Орифлейм?

Di
12-23-2010, 10:12
в последния каталог има ли продуктите от серията PURE SKIN
и по-специално матиращия крем на каква цена е :)


иначе,майка ми е консултант

BobiKr
06-12-2011, 19:13
Е време е за ъпгрейд на темата

Пишете за продуктите и ако имате въпроси задавайте ги

Fashion13
06-17-2011, 10:42
Какво мислите за серията с чаено дърво(специално за коректора и тоника)?Моята кожа е смесена,чувствителна,имам много дребни пъпчици в Т-зоната,белези от акне и зачервявания.Трябва ми главно за да си махна пъпките.Колебая се между тази серия и другата с лавандула и боровинка,но ако има някоя по-добра,кажете!Гледах и новите продукти от серията Nature Secrets и се чудех дали са хубави(интересувам се от малина и мента,както и от жожоба и манго).Ще съм ви благодарна,ако помогнете!П.П.Написах цяло есе. :-D

vampire_girl_
06-17-2011, 13:33
Ами не знам до колко лекува,но няколко пъти ми съм използвала коректора и измиващия гел /в една приятелка/ и адски много ми харесаха.Исках да си поръчам цялата серия,но я нямаше в каталога,доста време.На база скромните ми наблюдения,смятам че няма да съжеляваш.

Fashion13
06-17-2011, 14:31
Благодаря!А кой шампоан е подходящ за чуплива и непокорна коса,нито суха,нито мазна,дори и да е от детската серия(не се смейте)?Хубави ли са пяните за вана и има ли други освен детските?Доволни ли сте от гланца "Само аз" и от другите евтини?Задавам толкова въпроси,защото мисля да карам майка ми да ми прави поръчка.

bet3to
06-17-2011, 14:33
Какво мислите за серията с чаено дърво(специално за коректора и тоника)?Моята кожа е смесена,чувствителна,имам много дребни пъпчици в Т-зоната,белези от акне и зачервявания.Трябва ми главно за да си махна пъпките.Колебая се между тази серия и другата с лавандула и боровинка,но ако има някоя по-добра,кажете!Гледах и новите продукти от серията Nature Secrets и се чудех дали са хубави(интересувам се от малина и мента,както и от жожоба и манго).Ще съм ви благодарна,ако помогнете!П.П.Написах цяло есе. :-D

Ами хубави са тези с чаеното дърво. Аз имам коректора и стикчето. На мен ми махат черните точки :)

BlueCat
06-17-2011, 16:19
Какво мислите за серията с чаено дърво(специално за коректора и тоника)?Моята кожа е смесена,чувствителна,имам много дребни пъпчици в Т-зоната,белези от акне и зачервявания.Трябва ми главно за да си махна пъпките.Колебая се между тази серия и другата с лавандула и боровинка,но ако има някоя по-добра,кажете!Гледах и новите продукти от серията Nature Secrets и се чудех дали са хубави(интересувам се от малина и мента,както и от жожоба и манго).Ще съм ви благодарна,ако помогнете!П.П.Написах цяло есе. :-D
Пробвала съм ги и двете и на мен повече ми харесва лавандулата. Не че чаеното дърво е лошо, просто е за по-мазна кожа.

Fashion13
06-19-2011, 06:14
А хубав ли е крема с лавандула и могат ли едновременно да се ползват и двете серии?Кожата ми вече клони към мазна,защото Т-зоната ужасно лъщи и е много мазна,а бузите вече не са толкова сухи.Ще има ли ефект само от коректора-стик,тоника(с чаено дърво)и крема с лавандула?

BlueCat
06-19-2011, 06:57
А хубав ли е крема с лавандула и могат ли едновременно да се ползват и двете серии?Кожата ми вече клони към мазна,защото Т-зоната ужасно лъщи и е много мазна,а бузите вече не са толкова сухи.Ще има ли ефект само от коректора-стик,тоника(с чаено дърво)и крема с лавандула?
Крема с лавандула според мен не е нищо особено - крем като крем. Лично на мен повече ми харесва този с гроздето: http://bg.oriflame.com/catalog-images/product/global/10628_2.png
Но няма да сбъркаш, който и крем да си вземеш. И нищо не ти пречи да комбинираш сериите :)

Fashion13
06-19-2011, 14:20
Мерси!А кремът с грозде за всяка възраст ли е?

fuklata1
06-19-2011, 14:59
и аз съм консултант от София .. И да крема с грозде е за всяка възраст и е страхотен ! А също съм доволна и от този с алое вера и арника :)

Fashion13
06-19-2011, 16:13
ОК,попитах,защото бях чела,че са дневен и нощен,а те са за 20+.Кое е по-добре за мен специалната серия за проблемна кожа,чаеното дърво,лавандулата или може продукти и от трите?Извинявайте,окъсах се да питам!

BlueCat
06-21-2011, 08:35
ОК,попитах,защото бях чела,че са дневен и нощен,а те са за 20+.Кое е по-добре за мен специалната серия за проблемна кожа,чаеното дърво,лавандулата или може продукти и от трите?Извинявайте,окъсах се да питам!
Пробвай едното, пробвай и другото и сама ще откриеш кое е най-подходящо за теб. Не знаем каква ти е кожата и кое как ще ти понесе :)

vampire_girl_
06-22-2011, 20:13
http://img804.imageshack.us/img804/41/catsrfx.jpg
Хубав ли е този ФТД?
Ами,блясъкът за лице?

BlueCat
06-23-2011, 09:21
http://img804.imageshack.us/img804/41/catsrfx.jpg
Хубав ли е този ФТД?
Ами,блясъкът за лице?
ФДТ не съм го ползвала. Блясъкът е много хубав според мен. Стои естествено, не е натрапчив.

vampire_girl_
06-23-2011, 10:24
Покривен ли е?Искам нещо съвсем леко,придаващо сияние и по възможност кожата да не изглежда,като намазана с олио..и да не попива след 10 мин. ;д аз колко неща искам от продукт за толкова пари ;д

gabiie
06-25-2011, 13:09
Аз съм консултант от Пазарджик, Ако някой има въпроси да ме пита :-D :) :grin:

Fashion13
06-25-2011, 14:29
Кой коректор е подходящ за чувствителна,смесена към мазна кожа с акне,зачервявания и за тъмните кръгове под очите(да прикрива акнето,зачервяванията,тъмн ите кръгове).Макар,че едва ли има такова чудо! :D

BobiKr
06-26-2011, 10:54
Отговор на предния пост:

Фон дьо тена за който питаш е от тиийн серията и предполагам,че качеството му ще е нещо средно,ако искаш хубав и покривен фон дьо тен ти препоръчвам тези от серията на Джордани Голд - малко по-скъпи са но си заслужава,защото са се доказали като продукти във времето.



Момчета и момичета до 24 юли е валидна промоционалната такса регистрация от 5лв.

Ако имате въпроси можете да се обърнете към мен,ако сте от Пловдив и района и към другите ни консултанти по градовете.

Също така ако има нови консултанти,желаещи да пристътват в списъка ни на първа страница нека да пишат в темата за да помогнем на клиентите ни от различните градове да имат по-лесен достъп до качествена козметика.


Аз като консултант имам въпрос по тази модна серия Синя лагуна:

Пробвали ли сте чантата,пареото и гердана-гривна? Какви са Ви впечатленията?

BobiKr
06-26-2011, 11:15
Кой коректор е подходящ за чувствителна,смесена към мазна кожа с акне,зачервявания и за тъмните кръгове под очите(да прикрива акнето,зачервяванията,тъмн ите кръгове).Макар,че едва ли има такова чудо! :D

Писах ти на лично,защото продyкта за който говоря го има в К10,а той още не е валиден - от 4 до 24 юли е в сила

цената на коректора е 9.90 но е нов и си струва

http://in.oriflame.com/catalog-images/product/global/15033_1.png

http://www.oriflame-cosmetics-leicester.co.uk/ekmps/shops/oriflame_chel/images/oriflame-beauty-conceal-kit-364-p.png

BobiKr
07-01-2011, 06:08
Скъпи приятели от понеделник 4 юли влиза в сила новия каталог на Орифлейм К10 ако искате можем да започнем да обсъждаме продуктите от него.

Аз вече започнах да събирам поръчките от него и съм заинтересована от крема за ръце с екстракт от орхидея.Мислите ли,че ще бъде сполучлив?

BobiKr
07-04-2011, 14:31
Днес си взех новия каталог К11 и в него има нови и страхотни намаления на някои от най-хитовите продукти на Орифлейм

alex24
09-20-2011, 10:04
Здравейте,

Видях темичката и реших да се включа :) по принцип само съм разглеждала този форум , но никога не съм писала :) Но сега видях темичка за моята любима козметика и реших да се включа. Аз съм консултант на "oriflame" за град Варна . Ако има някои който се интересува от козметиката или иска да стане наш консултант съм на разположение :)

Sa4kiSabiram
09-20-2011, 12:03
аз съм консултант от сливен :)

Emma123
09-20-2011, 13:23
Аз съм консултант и съм от Враца :)) дай скайп- фб да с порачам нещо ;p лично :)

bybit0o0
10-29-2013, 21:43
Здравейте, аз съм консултант от град Варна, за поръчки и въпроси пишете тук или https://www.facebook.com/bybit0o0 :)