PDA

View Full Version : Коледа с класа



StreetWitch
12-14-2010, 11:06
Сигурно и вие ще се събирате с вашия клас.И исках да ви попитам как мислите когато класната/ия ви кажат,че няма да ви дават да пиете много.Аз попринцип не пия,но тези от класа имат претенции,защото класната каза,че няма да дойде ако пият повечко.Как мислите?

shadow4e
12-14-2010, 11:21
А то има ли друга възможност въобще. Класната ви да не е луда да присъства на масово напиване на чужди деца и после да носи отговорност, а и за какво й е изобщо да ви гледа пияни.
Ние и досега като се събираме и викаме и класната си процедираме по един и същи начин. Преди по Коледа беше пиене по една-две чаши в класната стая, без демонстрации, след това на пицария, разделяме се с нея и отиваме на бар/домашно или нещо в този стил
Не виждам причина аз да си каня класната и после да я поставям в неудобно положение.

WinstonSmith
12-14-2010, 11:57
Като сте с класната ше се държите нормално...

Естествено, че жената не иска да дойде и да ви гледа селяниите. Ако толкова държите да се наливате с кодеин, веро и медицински спирт си се събирайте само вие и си правете свинщината.

mArMaLaDkA
12-14-2010, 13:08
За 2-3 часа без алкохол няма да им стане нищо, ама пуст детски акъл и желание за себедоказване.

StreetWitch
12-14-2010, 13:37
За 2-3 часа без алкохол няма да им стане нищо, ама пуст детски акъл и желание за себедоказване.
Аз така викам ама те.После след това ако искат да се напият като свине аз изобщо не пия, не попринцип.Вкусвала съм като всеки друг.но не пия!

realantisocial
12-14-2010, 20:54
И сега примерно се оказва, че става дума за 4 "В" клас :shock: :lol:

StreetWitch
12-15-2010, 07:56
Не 11 клас сме и аз им са чудя как могат да искат да пият толкова.

bloodyF
12-15-2010, 08:22
10 клас съм, но на моят клас ( или по-точно на определени дами и господа от него) проблема им е чалгата и как те ще седнат на маса в изискан ресторант и няма да станат да си завъртят д-тата.....извод:ще ходим на кръчма уж.. :o

stayh1gh
12-15-2010, 08:22
Явно си момиче..

П.П. А не знам какъв идиот трябва да си, че да се освиниш на Коледа. Разбирам на нова година, ама на Коледа!?

А Коледа е семеен празник, защо ще го празнувате с класната, а не с родителите си?

w0sh
12-15-2010, 08:41
Явно си момиче..

П.П. А не знам какъв идиот трябва да си, че да се освиниш на Коледа. Разбирам на нова година, ама на Коледа!?

А Коледа е семеен празник, защо ще го празнувате с класната, а не с родителите си?

Ти честно ли си мислиш,че ще седнат на бъдни вечер пред трапезата....

Моканинът с право е казал.

stayh1gh
12-15-2010, 08:55
Да правят квото искат, се ми е тая

SuNsEt
12-15-2010, 18:21
Мен не ме касае толкова дали ще има алкохол или не.Важното е да си изкарам добре.
Пък и до колкото ги знам тия от моя клас...те гледат да има повече пиене,от колкото ядене(а са 80% момичета).Техен си проблем.

WinstonSmith
12-15-2010, 19:30
Мен не ме касае толкова дали ще има алкохол или не.Важното е да си изкарам добре.
Пък и до колкото ги знам тия от моя клас...те гледат да има повече пиене,от колкото ядене(а са 80% момичета).Техен си проблем.

Къде казваш, че ще се събират тези пияни... кхъм кхъм... съученички?

:-|

shadow4e
12-15-2010, 23:11
Той не знам дали ще се сети, но в твоите постове сме я чели тази история 1000 пъти.

shadow4e
12-15-2010, 23:17
Явно да.

SmilezZz
12-16-2010, 06:04
Ние също ще се събираме с класа си в някоя дискотека..
Обаче госпожата ни ще си идва,няма значение колко или дали
въобще ще пием..Тя си е една такава,никаква :lol:
- Но и без това надали ще пият повечето хора от класа - така,че
няма никакви проблеми..
- Но пък наистина,така тя ще изпадне в неудобно положение..Тъй като
родителите ви пращат да се забавлявате,а не да се напиете и да
се върнете вкъщи..
Пийте там по една-две чашки,но не прекалявайте..Защото после тя
ще бъде виновна пред родителите..

SonataArctica
12-16-2010, 07:28
Аз няма да отида с класа си, а ще се събера с приятели, щото тъпия ми клас са скапани чалгари. И ще ида в Дупката /бирария/ и ще се накефя, вместо да ида на няква глупост. А класната ви нищо няма да ви каже, щот сте извън учебно време ;)

Pliok0019
12-16-2010, 09:19
Ние ще сме в някаква пицария, заедно с класната.

Ще си пием, ама чак напиване няма как да стане. Другите ще си продължат на дискотека.

TheManTheLegend
12-16-2010, 10:09
Тя наща е супер свястна, само казва да не прекаляваме :D
И тва от 9ти клас, ся като сме 11ти...
Не че се събираме някъде де, просто когато ходим на лагери :-D
И ако ви казва-какво, вие ако искате ше си пиете ако не искате няма

Biskfitka
12-16-2010, 10:10
Ние сме тая вечер.И миналата Коледа и тая пак няма да ни даде,зато ва преди да отидем там може да си пиинем по 1..за здраве 8-)
Лятото като се събирахме пак дака с дск класната я нямаше,затова пък други даскали ни взеха уискито..така че и без алкохол мога да мина,вместо да ме изнервят за глупости ;)