PDA

View Full Version : Съчинение по английски



questions
12-14-2010, 12:21
Абе хора дайте някаква идея за съчинение по английски. Трябва да е някаква случка може и да е измислена дайте някаква идея може и да на български. Хич не ме бива по тия работи :D . За утре е.

slicky
12-14-2010, 14:04
еми примерно,че си ходил с приятели на пиник в гората

questions
12-14-2010, 14:26
Ама дайте някакъв текст ако трябва аз ще си ги преведа нищо не ми идва на ум.

gandalfepi4
12-14-2010, 14:38
това е лесно, само си преведи това:


Аз:36г. мъж. 192 см / 99 кг.

1ва среща в бар след кратко общуване в чат.

Тя: Рускиня, разведена на 40 с хубава бяла кожа стегнато тяло перверзен вид и явно разгонена - попита дали не искам да отидем у тях за да я чукам. "Сметката" отговарям не на нея а на сервитьорката с надебелял глас. С последната глътка алкохол преглъщам 50 мг Виагра защото сам решил че и това трябва да опитам.

Пристигаме след 5 минути (супер - тя живее близо до бара) у тях. По стълбите докато се качваме ръцете ми за се запознали с всички детаили на на релефа под полата й. Тя тайнствено споделя че обича стриптиза. В главата ми нахлува рязко порция кръв. Члена ми отдавна е пълен с кръв и нервно го попипвам.

Влизаме у тях. Минава ми мисълта да и накъсам дрехите и да я тръсна небрежно на пода и да изчукам бъбреците през стомаха... Поемам си въздух и културно сядам на стола защото тя иака да е стриптизьорка. Бавна музика бавен танц бавно падат дрехи по паркета...бавно за мен защото сега очите ми пулсират а топките ми са се втвърдили и като мърдам тропат по стола. Не издържам и се затичвам към нея ...

Тя е стигнала със стриптиза до по бикини и очила. Докато стигна до нея (тя танцува пред огледалото и се гледа аз до сега сам се лябувал на танца й отзад) съм успял да го извадя от дънките да сложа кондом да дръпна рязко бикините й настрана, да я разтворя отзад и мощно да и го вкарам докрай. Общо 4.5 секунди.

Толкова мощно и го вкарах че главата и дрънна в огледалото. Завъртях я и тя се подпря с лявата ръка на масата и се вдигна на пръсти а с дясната ръка ми хвана топките. Заблъсках в нея като говедо и пред очите ми падна лека червена мъгла. Тя говори нещо на руски и удря с ръка по масата. Изведнъж рязко извика и от нея изтече по паркета сока й. За първи път видях на живо "скуирт".

Отблъсна се от мен и изчезна. Върна се с парцал а аз си седя напълно блечен със щтръкнал пенис на средата на руския скуирт...Тя забърса набързо и предложи да легнем защото краката и треперели... на мене ръцете ми треперят и врата ми е вдървен като от Руска настинка и 8 водки в комбина така че се събличам и аз. На леглото и го вкарвам и се опитвам методично да достигна до черния й дроб с члена си а тя май няма нищо против.

Обаче Виаграта не пуска лесно - няма свършване и усещам че или ще ми се пресне мозъка или ташаците... Така че спираме за чаша "белое" вино. Две чаши по-късно: стърчи ми със страшна сила а тя се опитва да го поеме с уста заедно с топките които вече издават звуци на коледни украшения. Фелациото на патка която е на Виагра - лоша идея.

Тя: на паркета по гръб - аз върху нея тласкам а кожата на гърба и скърца доката я местя из стаята. Тя пак пищи но този път няма скуирт. Просто обикновен оргазъм за нея. Аз още не мога да свърша. Докато тя се гърчи под мен във втория си оргазъм аз изстерично свалям кондома и го хвърлям към огледалото. Мастурбирам над нея диво и търкам ташаците си в зърната й докато я гледам в очите и започвам да свърщвам. Мощна струя сперма се удря под брадичката й и отскача обратно към малките закръглени гърди. Аз издавам звуци на ранен елен. Ранен в ташаците защото с оргазма идва и лека пулсираща болка...Твърде дълго май кръвта се застоя.

По-късно в банята докато се къпехме пак я ебах...По-скоро тя ме еба защото освен члена ми всичко останало беше на друго мято отлетяло...

Бах ти Виаграта. Разликата да чукаш с Виагра и без е че усещането е няколко пъти по-силно. Пак ще опитам. Това е!

questions
12-14-2010, 14:41
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Е не това ме разби. Но ми трябва нещо по нормално като за осми клас.

gandalfepi4
12-14-2010, 14:50
http://apps.pdos.lcs.mit.edu/scicache/434/scimakelatex.41423.Kura.Mi.Ianko.html


That one?

questions
12-14-2010, 14:52
Аре стига с бъзици ако пишете давайте сериозно и по темата.

flearness
12-16-2010, 19:31
http://spodeli.info/spodeli_info_zabavni_istorii/Dobrinata_mi_se_vyrna_296173/#spodeli_comment1 не го прочетох цялото ама..може да стане ако промениш 1-2 неща за да заприлича повече :D ако не ти хареса не ме обвиняяй прочетох го отгоре-отгоре :-D