PDA

View Full Version : Препоръчайте ми телефон



Gavin
12-14-2010, 14:37
Здравейте! Ще ви помоля да ми препоръчате телефон, до 300-350 лева, не повече. : )) Може да бъде и по-стар модел. Задължително с bluetooeth и добър звук. : ))

Gavin
12-14-2010, 14:41
Сега се сетих за Nokia N95 и N97. Модели от около 2 години, колко им е паднала цената? Иначе давайте и други предложения. Благодаря предварително! :)

Gavin
12-14-2010, 14:45
Какво значи добър звук, на не си от онези изригнали селинджъри, които обичат да пускат музика на говорителя на телефона и всички да ви слушат паденията?
Не, използвам слушалки. ;)
Под добър звук разбирам перфектно качество, без смущения като пръщене и тем подбони. :)

Joc
12-14-2010, 14:51
започвай да ползваш слушалки

Gavin
12-14-2010, 15:02
започвай да ползваш слушалки
Казах, че използвам, бе, лелееее... :shock:

@manliftingbanner
Исках да си взема iPod touch 4G, но след като сегашния ми телефон се скапа, взех решение, че ще е по-добре да си купя gsm със сносен звук, вместо да дам x2 пари отгоре...

tqnko
12-14-2010, 15:18
Xpressmusic вадят що годе добър звук. Не съм в час с телефоните сега, но според мен 5800 ще ти допадне. Не знам на какви пари вървят просто споделям по мои наблюдения. Имаи предвид, че ще ти трябват и хубави слушалки, освен ако нямаш, а те не са малко пари..

Gavin
12-14-2010, 15:25
Xpressmusic вадят що годе добър звук. Не съм в час с телефоните сега, но според мен 5800 ще ти допадне. Не знам на какви пари вървят просто споделям по мои наблюдения. Имаи предвид, че ще ти трябват и хубави слушалки, освен ако нямаш, а те не са малко пари..
Имам слушалки "Sony" - повече от перфектни! Иначе сегашния ми телефон е точно 5800 и се скапа здраво. Та искам нещо ново. :)

tqnko
12-14-2010, 15:36
http://www.google.bg/webhp?hl=bg#hl=bg&biw=1024&bih=578&q=gsm+bg+forum&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=dd202aa437e9a3af
ами в такъв случаи мога да ти препоръчам да се регнеш в някои форум за гсм и да чакаш компетентни предложения

sundayy
12-14-2010, 16:20
Ще ти дам няколко съвета
1.Влизаш в някой сайт като phonearena.bg
2.Въвеждаш си критерии за телефона, който искаш
3.Разглеждаш ги и си избираш да кажем 5-6
4.След това се ровиш малко из разни форуми, за да разбереш кой става и кой не
Не искам да звучи нападателно, но все пак едва ли някой е пробвал звука на всички телефони на пазара. Дори и да има такъв човек, то той няма да пише тук :lol: Така, че си мисля, че това би било по-успешен вариант вместо да чакаш някой във форума да ти предложи нещо, тъй като ние дори не знаем какъв дизайн предпочиташ и т.н.

cherinka
12-14-2010, 16:31
и аз, като да не повярва човек, съм с nokia xpressmusic и толко се кефех на звука, докато не се сдобих с мега ебати яките слушалки на една нереална сума пари за мен (добре, че са подарък)
и наистина ако си вземеш некъв тел до 350лв. после тряя се изръсиш наполовината на тях за слушалки :D

Gavin
12-14-2010, 19:21
Уоу, разглеждах един сайт за телефони и открих нещо невероятно: Sony Ericsson Xperia x8 - http://www.sonyericsson.com/pulse/handset.aspx?modelname=X8&lc=bg&cc=BG ! Намерих го в сайта на Germanos за 370 лева, без каквито и да е планове на мобилни оператори! Направо съм шокиран - такъв хубав телефон на такава достъпна цена! В България сигурно се среща веднъж на високосна година... :-D
Какво мислите за откритието ми?

dirtyyy
12-14-2010, 19:31
Защо се заблуждавате?
Хperia-та е супер мъничко телефонче,с много странности.
Взех си такъв и за 1 седмица се отказах и се върнах на старата ми нокиа н97.
до автора: Убъркал си нещо моделчетата които си харесал ,н сериите по принцип са малко по скъпички,доколкото знам?

Gavin
12-14-2010, 19:52
Защо се заблуждавате?
Хperia-та е супер мъничко телефонче,с много странности.
Взех си такъв и за 1 седмица се отказах и се върнах на старата ми нокиа н97.
до автора: Убъркал си нещо моделчетата които си харесал ,н сериите по принцип са малко по скъпички,доколкото знам?
Можеш ли да се обосновеш, ако обичаш. Какво не му хареса, че си го върнала?

Gavin
12-15-2010, 12:52
Радвам се, че съм ти помогнал, макар и неволно. :-D
Спрях се на Xperia x8 все пак. Някой работил ли е с него и какви му са впечатленията?

12-15-2010, 13:26
Радвам се, че съм ти помогнал, макар и неволно. :-D
Спрях се на Xperia x8 все пак. Някой работил ли е с него и какви му са впечатленията?

Ооо един приятел има такъв. Уникален е! ;)

sundayy
12-15-2010, 14:15
Здрасти,
Като момиче се включвам пак 8-)
Аз лично бих си избрала HTC, но не заради дизайна, а заради функциите. На приятелката ти обаче сигурно повече ще й допадне Xperia-та, а и се предлага в различни цветове. Предлагам ти да заложиш на нея, по-женствена е от Wildlife-a :) Дано й хареса :)
А към автора, ако в момента си на някакъв абонаментен план, по-добре не си прекратявай договора ей така. Телефоните с абонаментен план са по-евтини, защото те "вързват" за поне 2 години. Та моят съвет е да огледаш добре абонаментия план, за да не се окаже, че минутите не ти стигат и после да плащаш 2 години огромни сметки. Успех с избора.

Gavin
12-15-2010, 16:12
Ще ти открадна малко темата, но все пак:

...
Пак заповядай. :)
Препоръчвам ти Xpire x8, определено ще й се хареса повече. Освен това го има в няколко цвята. : ))

WinstonSmith
12-15-2010, 20:25
Много се извинявам, но телефонът ми не може да свири Горгорот.

НА КАКВО ПРИЛИЧА ТОВА? :-x

ПИТАМ? :-x