PDA

View Full Version : Момичето от другия клас



anonimen213
12-14-2010, 15:32
Здравеите,9ти клас съм и много харесвам едно момиче от съседния клас.Имам и феисбука и скаипа,но нямаме никакви отношения.Попринцип си знаем само имената не сме говорили на живо и може би сме си писали 1 път в скаип.Можете ли да ми дадете съвет как да постъпя?
:shock:

PredrusalotoZaiche
12-14-2010, 16:18
Пиши и в скайпа,харесвай и разни неща в фейсбук,сръчкай я :D :D Завържи някъв разговор с нея,следващия път като се разминете в даскало и кажи здрасти ..................... ;д

Sp0t
12-14-2010, 16:23
Увеличи контакта с нея... Дали по интернет или на живо... След като се сближите уш като приятели я покани на среща и така... Няма да е лошо доката се сближавате като "приятели" да я впечатлиш с нещо...

DarkGirll
12-14-2010, 17:11
Увеличи контакта с нея... Дали по интернет или на живо... След като се сближите уш като приятели я покани на среща и така... Няма да е лошо доката се сближавате като "приятели" да я впечатлиш с нещо...

Мда съгласна съм ;-) Успех..

Ssummerjam
12-14-2010, 17:16
Заговори я наживо, а като се посближите я покани да излезете. :)

anonimen213
12-14-2010, 17:24
Заговори я наживо, а като се посближите я покани да излезете. :)Еми не е толкова лесно,защото нали както казах не сме си говорили на живо,а като знам класа ми какъв е противен няма да ме остави да дишам.И това ще е само ако и кажа здрасти :Д не точно,но до среща трудно ще се стигне :)

radeberger
12-14-2010, 17:34
Заговори я наживо, а като се посближите я покани да излезете. :)Еми не е толкова лесно,защото нали както казах не сме си говорили на живо,а като знам класа ми какъв е противен няма да ме остави да дишам.И това ще е само ако и кажа здрасти :Д не точно,но до среща трудно ще се стигне :)

Остави ги тях. Явно не са дорасли още, щом за това ти правят проблем. Ще им дойде акъла и на тях :-D