PDA

View Full Version : NEW!!! kirЭca - Ваканция NEW!!!



kireca
12-14-2010, 16:08
Така , ето я и новата ми песен , нея трябваше да я направя бързо и отново не стана добре , надявам се текстът и идеята да ви харесат ENJOY !!! ;]


http://vbox7.com/play:bf16ed95 kirЭca - Ваканция ;]

текст:

Ваканция

Припев:

какво искаме
искаме да си починем
какво искаме
искаме умората от нас да изринем


Ваканцията вие , скъсявате но не удължавате
как не ви е срам , как не съжалявате
Сякаш ви късаме част от нещо
сякаш го правим злобно и зловещо
Протести не помагат , нито пък хора устати
е какво искате тогава , може би резултати
(не) само търсите парите да си вземете
а не мислите на кой какво ще отнемете
това е много ясно на нас и на всички
изобщо не ви пука какво ще влезе в нашите главички
но ние всички обещавам с тази песен
протест ще направим и ха , този път няма да е лесен


Припев: (х2)

какво искаме
искаме да си починем
какво искаме
искаме умората от нас да изринем


на 3 януари в училище няма да влезем обещавам
тук правосъдие не вие а аз ще раздавам
и не само аз ами и всички ученици
без почивка сме сякаш мъченици
искаме за 5 дена на училището да кажем "bye"
но вас к`вo ви интересува нали тогава ще сте в хавай
протеста продължава но не с яйца и домати
този път със песни на думи богати
по форумите всички ревът и се разревават
а МОН да се инатят продължават
през градушки и сняг за да стигнем до училище минаваме
и ви казваме започваме да се изморяваме


Припев:

какво искаме
искаме да си починем
какво искаме
искаме умората от нас да изринем


И задължително моля ви пишете мнения , колкото и лоши да са :)

SemperFidelis
12-14-2010, 16:16
На херца ли си?

Tempest
12-14-2010, 16:49
хах, бахти римите, братле.. верно, аз не мога тка, ама.. пак - бахти римите, братле.. никой нищо не е вземал от нас, че да са ни окрали с 1 свещена седмица, в която ше си човъркате задниците.. който квото ще да прави, аз на 3ти съм първи на даскало..

Spikeey
12-14-2010, 17:02
Тъпи сте. Ще ни вземат от зимната и ще ни дадът повече пролетна. Кое предпочиташ? Да праите партия с приятели или да си киснеш у вас шот навън ше е -10 градуса? Идиоти чак и песен направили

kireca
12-14-2010, 17:19
Мерси все пак за мненията нищо , че са отрицателни , но какво да се прави :)

WaterLilly
12-14-2010, 17:25
Съкваш... съвсем откровено, не се опитвам да те обидя или нещо такова.

Infection
12-14-2010, 17:29
Тъпи сте. Ще ни вземат от зимната и ще ни дадът повече пролетна. Кое предпочиташ? Да праите партия с приятели или да си киснеш у вас шот навън ше е -10 градуса? Идиоти чак и песен направили
Напълно съм съгласен с теб





8)

kireca
12-14-2010, 17:54
Съкваш... съвсем откровено, не се опитвам да те обидя или нещо такова.

Няма проблем бе човек , аз не се обиждам : ))

Greennight
12-14-2010, 18:00
Бих казал,че има хляб в теб.Като изключим,че непрекъснато има някъв супер гаден звук,на бийта,ами онова другото дето е точно докато пееш "какво искаме-да си починем".Но опрделено,ако си на 14 има хляб в теб,не се отказвай

vanesa0pld
12-14-2010, 18:13
Бих казал,че има хляб в теб.Като изключим,че непрекъснато има някъв супер гаден звук,на бийта,ами онова другото дето е точно докато пееш "какво искаме-да си починем".Но опрделено,ако си на 14 има хляб в теб,не се отказвай

Jacques
12-14-2010, 18:49
Текста добре,
ама й аз щях да я изпея по-добре :-o

kireca
12-14-2010, 20:06
да на 14г. съм , знам че изпълнението не е добре , но просто нямах време , трябваше да вървя ня училище а цялата след ваща седмица ще съм на състезания и няма да мога нищо да направя , на тези които им харесва , се радвам , че е така , а на тези които не им харесва не ги упреквам защото наистина това си е за боклука :D

Greennight
12-14-2010, 20:29
Споко,не е толкова лошо.Просто другия път седни за малко повече време и направи нещо по-добро!Никой рапър не е преуспял от първия трак.

Tempest
12-14-2010, 21:31
братле, или намери някоя по-обширна тема и смени звука, или само смени звука... щото туй генгста звучене не радва, като се има предвид, че става въпрос за училище... :D доколкото знам, не живеем в Америка, нямаме гета, нямаме негри (негрите са африканци, нащо черното е азиатци...)

отделно добавям тезата си, че не си прав за много неща от песента... дори тия 3 месеца лятото са много, като си представиш, че в Европа са по месец и нещо летните, а другите са по-равномерно разпределени.. вие хем искате да имате по-дълга зимна, хем 3 месеца, айде 2, лятна, отделно великденски, пролетни, 24 май и заобикалящите.. не стига, че са на често празниците, ами искате и още.. еми съжалявам, догодина сте на 2ри на даскало!

SmilezZz
12-15-2010, 07:24
1. Текста ме радва..Като изключим оня дразнещ
звук..

2. Някой по-горе беше казал,че ще имаме по-дълга
пролетна ваканция - НЕ е така..Ще ни добавят
няколко дни във Великденската..При пролетната няма
да има никаква промяна..

elito0o0o0
12-15-2010, 11:39
http://prikachi.com/images/66/2759066O.gif

Не се излагай.

BluEWisH
12-15-2010, 13:26
ритъма го губиш.. римите ти са леко елементарни. Според мен няма смисъл от протести и глупости.. Или учиш или си хващаш метлата и на улицата.. Тва, че си на 14 години не те управдава по никакъв начин, относно римите ти... Ела ШейдиБГ(пиши в гугъл шейдибг) там сме аз, както и много други потребители, и по-голямата част ме на 14 и редим доста, ама доста по-здраво то теб:)

bunnyskeleton
12-15-2010, 16:38
Абе припева не е много хубав, ама става 8-) Даже я пуснаха в новините току-що.

kireca
12-15-2010, 16:56
да и аз я видях , пуснали са я в новините :D

bunnyskeleton
12-15-2010, 17:22
да и аз я видях , пуснали са я в новините :D

Ти ли им я прати? :D

kireca
12-15-2010, 17:42
Ми пуснах я в АЗ , репортерът! Все пак тази песен е правена , точно по повод съкращаването на ваканцийте :D

bunnyskeleton
12-15-2010, 17:55
Ми пуснах я в АЗ , репортерът! Все пак тази песен е правена , точно по повод съкращаването на ваканцийте :D

Ем, браво! :D :D :D

No5
12-15-2010, 19:43
Братле, ти изобщо имаш ли чувство за ритъм ?

fenastz
12-15-2010, 21:17
Ее, поздравявам те за инициативата ! Първото, което е :)

Понеже съм фен на генгста рапа и ритъма ми се понрави, а и много от текста е напълно верен. На запис добре го редиш, само дето ти трябва човек да ти измисля и пее припева, щото там нещата са доста зле :D

Надявам се да намериш съмишлинеци и да превърнеш хобито в нещо повече след време :) А относно коментарите - аз лично бих предпочел един супер размазващ купон на Нова Година и да си седя у нас докато навън е -10 градуса пред това да бия път към училище, не знам за вас :)

Tempest
12-15-2010, 22:08
Надявам се да намериш съмишлинеци и да превърнеш хобито в нещо повече след време :) А относно коментарите - аз лично бих предпочел един супер размазващ купон на Нова Година и да си седя у нас докато навън е -10 градуса пред това да бия път към училище, не знам за вас :)

а аз ше съчетая нещата - размазващ купон, почивка 2 дена и на даскало.. при около 0 градуса температура, не очаквайте много по-малко..

относно тая част:

Понеже съм фен на генгста рапа и ритъма ми се понрави, а и много от текста е напълно верен. На запис добре го редиш, само дето ти трябва човек да ти измисля и пее припева, щото там нещата са доста зле :D

кажи ми колко много от текста е верен, да те цепна с малко факти у главата.. ритъма е само за песен за даскало.. нещо като за Бербо песента и на фон "ready or not" :D

BluEWisH
12-16-2010, 06:43
ОМФГ незнам, как изобщо може да се излагаш да я пускаш в Аз,репортерът... Не стига, че не вадиш никакъв ритъм, ами и качеството на песента е по-лошо и от асматична котка пушеща нергиле.. Тоя микрофон, да не за скайп... сиг си записвал с уиндоус рекордър... Незнам, не се излагай, ами се бръкни с 25-30 лева и иди в студио да си записваш, което пак не е вариант, щото нямаш ритъм..

MuRocLaW
12-16-2010, 10:34
конкуренция майна :smt045 :smt042

kireca
12-16-2010, 15:09
А ве , явно ти нямаш ритъм , щом не го усещаш бе човече ....

bunnyskeleton
12-16-2010, 16:40
Оф, кво го нападата всички? :o Може да стане по-добър. Все пак е трудно да измилиш текст, най-вече с рими. Ритъм има, само припева куца.

kireca
12-16-2010, 17:46
Пич благодаря , че ме защтаваш , знам , че припева куца много и аз това не харесвам в песента! Тези песни ги правя за себе си и за такива като теб, не ме интересува мнението на останалите , целта ми не е да стана известен рапър , да пея за п***ки х**ове и разни други полови органи и хората да се кефят на простотията ми , целта на това което правя е да се забвлям и да се забавляват и останалите покрай мен!

ПС. Скоро ще започна нова песен , тя най-вероятно ще е на новогодишна тематика :)

elito0o0o0
12-16-2010, 18:41
http://prikachi.com/images/242/2763242z.gif
1. Не ние, а ти не усещаш ритъма.
2. Какви по дяволите са тези тъпи ефекти, които развалят всичко?!?!?!
3. Ако нещо не ти се отдава, просто го остави настрана... не се излагай.

kireca
12-16-2010, 20:02
Виж бе песента като не ти харесва не я слушай, нито съм я правил за теб нито нище , песента е направена за мен за удоволствие и за тези (ако случайно има такива) които да я харесат. Ако ще пишеш някакво мнение нека то да бъде полезно , а не хейтърско и отново ти казвам , що песента не ти харесва не я слушай , тя не е правена за ТЕБ !!!

elito0o0o0
12-16-2010, 20:19
Като не ти харесва да ходиш на училище и искаш само да лежиш в леглото и да метеш улиците, вземи си бележка от личния лекар, а не се прави на шут с твоите "песни".

О, "велики ритмичен боже", лека вечер!

Tempest
12-16-2010, 20:33
ПС. Скоро ще започна нова песен , тя най-вероятно ще е на новогодишна тематика :)

и с генгста саунд, защото истинските генгстаз имат песни за Нова Година!

kireca
12-16-2010, 21:49
ПС. Скоро ще започна нова песен , тя най-вероятно ще е на новогодишна тематика :)

и с генгста саунд, защото истинските генгстаз имат песни за Нова Година!

Не няма да е с ГЕНГСТА САУНД споко....

No5
12-16-2010, 21:51
Абе прави си песните, смях да има.

bunnyskeleton
12-17-2010, 08:55
Авторе, момиче съм :D Стига го нападахте. Вие и толкова не можете. Момчето се е потрудило все пак. Просто кажете, че не ви харесва и толкова. Вие почвате направо да го засипвате с хейтърски мнения.

Tempest
12-17-2010, 12:43
аз мога ако не повече, то поне колкото него.. ама пред никого не съм длъжен да доказвам.. тка че f*ck off and die!

babyy123
12-17-2010, 14:28
Текста ме радва..Като изключим оня дразнещ
звук.. :)

kireca
12-17-2010, 16:48
Авторе, момиче съм :D Стига го нападахте. Вие и толкова не можете. Момчето се е потрудило все пак. Просто кажете, че не ви харесва и толкова. Вие почвате направо да го засипвате с хейтърски мнения.

К`во да направиш - конкуренция , хейтъри .....

Lucho
12-17-2010, 17:10
Честно казано, по-тъпо нещо не бях слушал. Ти на DJ ли се правиш или на певец ? Във всеки случай, DJ-стването ти се отдава малко повече. А като цяло песента не ми харесва.

BluEWisH
12-18-2010, 17:51
AHAHA тихо смешник, видях как си с римите ;)

biolojkata95
01-05-2011, 12:37
песента е хубава но си губиш времето с глупости

1n5ub0rd1na73
01-05-2011, 12:40
Бихте ли я качили в YouTube?

anonymous546178
01-05-2011, 12:48
Абе ти да не си брата на Гошо от почивка :D :D :D :D

fuckme
01-05-2011, 13:03
EPIIIIIIIIIIIIIIIIC FAIL, не стига, че песента ти съква биг тайм, ти седиш и се дървиш, алооо, майна, ти рапър не можеш да произнесеш, пък ше ми реди рими.. хахахаха и текста и песента като цяла, а най - вече чувството ти за ритъм са за БОКЛУКА!!!! и не, не си ми конкуренция, защото не се занимавам с тъпи песнички, а и да ми беше - пак не бих ти ЗАВИЖДАЛАы само бих те СЪЖАЛЯВАЛА. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck my dick.

JeanClaudeVanDamme
01-05-2011, 13:31
Музикален инвалид! Никакво чуство,никакъв ритъм,имаш дефектен говор.... То по тази логика всеки може да е рапър,драснал малко смешни рими и айде. Тея дето тe нападат ти правят услуга щото ти казват истината. Тва,че си се постарал е така,ама не те бива!