PDA

View Full Version : В ужасно положение :/



Converse333
12-14-2010, 16:44
Вече 7 месеца живота ми се върти около едно единствено момче. Ходим, късаме, казваме, че не искаме да се виждаме и отново се търсим...
Юли месец ходихме за последно, но той ми изневери, тръгна с друга. Аз спрях да го търся, също намерих друго момче, но не отричам, че често си мислех за него. :( Средата на октомври той ме потърси. Реших да изляза с него, като приятели. Но отново се събрахме. 8-) Лошото е, че всичко беше тайно. Бях писала тема тук, майка ми не го одобрява, да не говорим за баща ми. Просто всички са срещу нас. Бяхме заедно месец, последва жесток скандал заради тъпата ми ревност. Той ме псуваше, обиждаше, а аз мълчах. Каза ми: "Не виждаш ли, че каквото и да правя, пак се връщам при теб." (знам, че е така, но не разбрах какво искаше да каже с това) По-късно му писах смс с едно "Обичам те". Отвърна ми, че бил сигурен, че е така, любовта ми била доказана. Но явно ревността е била оправдана... Събрахме се, за 2 седмици. След това чух от различни места, че той излиза с друга. Не сме се виждали от 2 седмици, преди седмица го попитах дали има друга. Той ми разказа всичко - от около месец излизал с друго момиче, не са ходили, но вече не излиза с нея, разбрал, че било грешка. Скарахме се, каза ми, че не съм била единствената, която му казва, че го обича и че не ми вярва. ( а уж любовта ми била доказана) След това ми каза "край", аз не казах нищо и реших, че това е окончателната раздяла. Преди няколко дена се видяхме, говорихме. Казах му, че не искам само секс от него и не е поредната зарибявка за мен, а че го обичам. Той ми отвърна, че знае какво искам, искам да се съберем. Но нямало как да стане, защото така щял да ме нарани още повече. Аз му казах вече да не ме търси, ако си промени мнението за някои неща (отношението му към мен), да ми се обади.
Вчера ми се обади, говорихме си общи неща, но нормално. Не мога да го разбера. Хем иска да е с мен, хем не. Сякаш го е страх от нещо. А аз тъкмо го забравям и той отново се връща при мен.
Е, ако някой е прочел темата (знам, че е объркано 8-) ), може да даде съветче или просто мнение. . .

DarkGirll
12-14-2010, 16:59
.. ама то май и двамата не знаете кво искате :D .Иначе просто се разбарете за ПОСЛЕДНО кой кфо не му изнася и защо става така какъв ви е проблема и т.н. .. Явно и той те обича щом се връща при теб просто е объркан според мен и не знае какво иска 8-) Ама то не може така или е с теб или просто не те заслужава.. не се оставяй да те разиграва айде успех мацка :wink:

TheBeliever
12-14-2010, 17:02
Тоя е женкар. Вее си байряка както иска и когато му хрумне се връща при теб, защото знае, че ще го приемеш. А ти подлъгана от собствените си чувства и от обещанията му за промяна се връзваш за пореден път. След което отново страдаш. И до къде води това? До никъде. Ако имаш себеуважение следващия път като ти допълзи ще проявиш воля и ще го отрежеш. Покажи му, че не си играчка, а човек с чувства, който не заслужава подобно отношение.

Ssummerjam
12-14-2010, 17:13
TheBeliever е много прав/а. :)

nepowtorima
12-14-2010, 18:18
TheBeliever е много прав/а. :) :) :)