PDA

View Full Version : Изневерих му :(:(:(



tedsinkaaa
12-14-2010, 18:12
Здравейте казвам се Теодора на 17 съм от Пловдив :) . Ходя с едно момче от година и 4 месеца, но вчера направих нещо за което не бях помислила добре. През всичкото време когато бяхме заедно всико беше прекрасно само с едно изключение че от лятото до сега не спря да ревнува през причина и това ме подразни и съм говорила много пъти с него да спре и съм му казвала че няма защо да се съмнява в мен, но той сякаш не чуваше или не вярваше и не спря дори си помисли че може да ме ограничава с кого и кога да излизам и т.н . И вчера следобед пак се скарахме за една глупост и се изнервих и звъннах на една приятелка да излезем малко да се отпусна беше ми ужасно гадно че прави така. Отидохме на кафе и след това мислих да се прибирам обаче тя ми каза по добре да отидем на диско да се поотпуснеш малко и аз се съгласих. Отидохме всичко беше супер.. музиката, пиенето всичко обаче докато танцувах усетих че имаше някой зад мене защото се допираше буквално до мен, обърнах и се просто нз какво ми стана и го целунах :( . След това обаче когато реших да си ходя той ме настигна по пътя и каза че може да ме закара до у дома ако не ми се ходи пеша и аз се съгласих защото бях доста далече и беше късно. Казах му къде да ме спре ама той ме попита не искам ли пъвро да му отида малко на гости да си полафим да гледаме някой филм и след това да ме закара у дома, аз се съгласих защото не бях много трезва пък и още бях ядосана на моя. Отидохме у тях пита ме дали искам нещо за пиене ама му отказах и седнахме на дивана да гледаме тв. По едно време започнах да усещам как се приближава и сяда по близко до мен. Дори не ме попита за името или дали ходя с някого и започна да ме обарва, в началото се дърпах ама после ми мина през ума моя така и така ме ревнува поне да има защо.. и се стигна до там че дори му пуснах но сега много съжалявам за тази постъпка.. не исках да се стига чак до там но и той си има вина защото не спря месеци наред с тая ревност без причина. Все още ходим защото не знае какво направих не се чудя дали да му кажа или да си продължим така.

thefreak
12-14-2010, 18:17
Значи си се казвала Теодора, хубаво име, трябваше да ти го искам все пак...

amk933
12-14-2010, 18:17
Късайте. Ревности, изневери...няма бъдеще в тая връзка. Изчерпана е. :)

mArMaLaDkA
12-14-2010, 18:28
моя така и така ме ревнува поне да има защо..

Може да те е ревнувал, може да е прекалявал, ама т'ва пък е било най-глупавото нещо, което си могла да измислиш. Самото изречение звучи нагло, пошло и като лош опит да си притъпиш гузната съвест.

Твоя си е връзката, твой си е мъжа, твое си е кръшкането, ти сама реши какво ще е най-удачно да направиш. От морална гледна точка е по-добре да му кажеш и да си имате някакви открити отношения(въпреки, че ако аз съм мъж и някоя кифла ми изневери, че и ми се оправдава с "ама ти така и така си го мислеше, що да нямаш вече реален довод", щях да й отвъртя главата най-вероятно), от друга - прецени си дали наистина е било само една пиянска изцепка и дали ще се повтори, пък тогава вече му казвай(ако ще му казваш изобщо).

Не може всеки път при най-малкото препятствие във връзките си, да зарязваш всичко и да правиш някакви жалки опити за бунт, опитвайки се да правиш тъпкано на човека до теб. Поне аз това... не го приемам за връзка. Като го правиш, или си поемаш пълната отговорност за действията си, или си стоиш у вас и плетеш чорапи.

Gavin
12-14-2010, 18:49
Съгласен съм с amk933. Връзката ви е изчерпана, няма бъдеще. Вината е в теб...

tedsinkaaa
12-14-2010, 19:04
Ми не мога да го зарежа просто ей така.. привързах се много към него а пък това за изневярата стана за първи път и не се оправдавам че съм пила преди това просто нз стана.. има някои неща които не могат да се опишат така лесно с думи. :(

SolemnityOfDeath
12-14-2010, 19:19
Аре аре
за първи път станало. А той ако пръсне вагината на някоя дали ще ти мина на теб оправданието му 'ама то за първи път стана, хей...'

Виновна си, проблемът е във факта, че си постъпила детински-глупаво на принципа 'ами щом той така, нека аз онака'. Като толкова ти е пречела тази ревност вместо това да си говорила с него по-сериозно за това или да си му казала рязко, че това не влияе добре на връзката ви, не да се чукаш с <рандъм> човека.

Понякога (съжалявам за генерализацията, но съм го наблюдавал достатъчно пъти) момичетата/жените сте много първосигнални и глупави.

lubomirky
12-14-2010, 19:42
еми значи с причина не ти е вярвал и те е ревнувал. ако го уважаваш, му кажи и се постарай да не те вижда повече.

tedsinkaaa
12-14-2010, 20:05
Който иска да пише в скайп защото е дълго за обяснение пък и някои хора ме разбират погрешно ( без да се обижда никой ) ето скайп който иска да пише:). lollipop_93_

machoka
12-14-2010, 20:19
Тая тема смърди от далече на фейк акаунт на някой идиот, но само обучените ловци на миризми можем да я уловим на този етап. 8)

tedsinkaaa
12-14-2010, 20:25
Тая тема смърди от далече на фейк акаунт на някой идиот, но само обучените ловци на миризми можем да я уловим на този етап. 8)
мхм оки :)

machoka
12-14-2010, 20:28
оки я

Neftochimic
12-14-2010, 20:30
ужас, ужас... (u)

tedsinkaaa
12-14-2010, 20:31
оки я
щом така мислиш твоя си работа :) на хора които гледат злото и завиждат не мисля да пиша :) и щом мислиш че не е истинска историята я делни аз нямам никакви проблеми .. жалко само че писах в този сайт мислих ви за по свестни

machoka
12-14-2010, 20:32
аха, и какво точно трябва да ти пишеме по скайп?

tedsinkaaa
12-14-2010, 20:34
аха, и какво точно трябва да ти пишеме по скайп?
ми просто не е това всичко което се случи има неща които не съм писала и за това някои хора си правят грешни изводи ама.. забрави няма смисъл :) мс че отделихте време за мен не се занимавайте повече :)

TheBeliever
12-14-2010, 20:44
Аз едно не мога да разбера: Момиче с връзка година и повече целува непознат в дискотека, съгласява се този непознат да я закара до тях с кола, след което приема да отиде у неговия дом да "гледат телевизия" и накрая се жалва по форуми, че била изневерила, ама нямала такова намерение. Е, извинявай, ама или си много глупава, или наистина историята е измислица. Никое момиче с достатъчно акъл в главата не би постъпило по подобен начин.

turmionkatilot
12-14-2010, 21:05
в руски форум ще ти отговорят на въпроса с въпрос,
в английски форум няма да ти отговорят,
във френски има шанс да ти отговорят, но не по темата,
в български форум ще те напсуват, ще ти се смеят, ще ти кажат, че си тъп/а

прави си изводи, душа 8-)

thefreak
12-14-2010, 21:20
Тая тема смърди от далече на фейк акаунт на някой идиот, но само обучените ловци на миризми можем да я уловим на този етап. 8)
На кой е първото мнение ха ? Добър нос имам...

BIN
12-14-2010, 22:43
Щом те ревнува, значи има защо. Предизвикала си го с поведение или начин на обличане. Той от своя страна е правил нещо само в главата си, а не в къщата на 1-вия непознат. Кажи му за постъпката си и когато ти рамаже лицето не смей да ревеш жалко подобие на наранено момиче.

iffey
12-14-2010, 23:07
Късайте. Ревности, изневери...няма бъдеще в тая връзка. Изчерпана е. :)

п.п. Бива ли да се скарате баш на рождения ми ден бе ? :lol:

s40t4
12-14-2010, 23:24
Значи... постави се на негово място след като всичко е разбрал всичко и кажи какво ще направиш? Ето ти отговор на въпроса, който сама ше си дадеш... ;)

Иначе 4 месеци щастие пропиляни заради една вечер... :o

Shia
12-15-2010, 04:34
Кръшнала си му ,ОКЕЙ и да го мислиш измъкване няма.
Ако с въпросния пич няма да се виждате повече и си държиш на връзката не казвай на сегашния като първо си изчистиш съвестта и връзката Ви не е пропиляна освен,ако не искаш тя да свърши.

dimitar_ak
12-15-2010, 07:16
Ревнувал, бил нямал основание и какво се оказа? Излиза, че е имал пълното основание да не ти вярва. Не те оправдавам и за мен вече сте сложили точката на отношенията си

TheManTheLegend
12-15-2010, 07:44
Тая тема смърди от далече на фейк акаунт на някой идиот, но само обучените ловци на миризми можем да я уловим на този етап. 8)
аз па я помирисах от първия пост, като тръгна да дава и скайпО стана очевадно 8)

tedsinkaaa
12-15-2010, 15:23
Тая тема смърди от далече на фейк акаунт на някой идиот, но само обучените ловци на миризми можем да я уловим на този етап. 8)
аз па я помирисах от първия пост, като тръгна да дава и скайпО стана очевадно 8)
мхм :)

MilanowPz
12-15-2010, 15:48
Звучи ми като фейк... нещо филмарско има....