PDA

View Full Version : Как да стана по висок



linuxman2
12-14-2010, 19:07
Момче съм, на 22 години и силно желая да стана по висок. В момента съм 1.75, но просто като видя как се развиват днешните младежи и направо ме хваща яд че застанах на толкава. Искам да стана по висок с няколко сантиметра - да речем да мина 1.80 и толкова да ми е. Някакви съвети имате ли. Отделно се консултирам с енерготерапевт да види дали може с някакво енергийно въздействие и да стана по висок. Както знаете тялото е също и енергия и може да бъде лекувано и с енергия. само че аз не съм болен, а искам малко да си вдигна ръста. :(

LipSy
12-14-2010, 19:50
Ами на 22 си и вече си от отдавна извън пубертета и мисля, че едва ли ще станеш по-висок. Запиши се на баскетбол или на волейбол. Като цяло всичко е до ген. Не мога да ти кажа, че ако играеш един от тези 2-та спорта 100% ще порастнеш с някой др. см.

linuxman2
12-14-2010, 20:08
Здравей,

Аз наистина държа да стана по висок. Готов съм на всичко за това.
Дори и като се рових в руските сайтове и попаднах на един евтин препарат за увеличение на ръста - актигрол.

Но самият препарат може да е поредното менте.
Затова търся и други алтернативи.
Предполагам че все още мога да порастна на височина. Казват че ние се развиваме до 24 годишна възраст.

radeberger
12-15-2010, 05:43
Няма как да стане. В крайна сметка 1.75 си е нормална височина.

SmilezZz
12-15-2010, 08:40
Добре - казваш,че си на 22 г.,а разсъждаваш
като 14 годишно момче..
- А и наистина това е нормалната височина,няма
друго какво да искаш..Все пак се запиши на волейбол
или баскетбол,но не очаквай кой знае каква промяна,
даже се съмнявам да пораснеш въобще,но както и да е..

linuxman2
12-15-2010, 17:17
Добре - казваш,че си на 22 г.,а разсъждаваш
като 14 годишно момче..
- А и наистина това е нормалната височина,няма
друго какво да искаш..Все пак се запиши на волейбол
или баскетбол,но не очаквай кой знае каква промяна,
даже се съмнявам да пораснеш въобще,но както и да е..

е нали при някои хора има вероятност да се расте до 24 г. :-D

irresistible2301
12-15-2010, 18:35
Еми да ти кажа ние по младите наистина се развиваме доста повече. На 15 съм, 190 съм висок. Като се огледам около мен забелязвам, че всичките ми приятели са горе-долу колкото мен. Това сигурно си ни е в поколението, незнам... Много хора казват, че Чернобилската авария е причината но щом си на 22 и ти си я хванал, така че едва ли има нещо вярно. Но наистина новите поколения са доста по-големички... Аз минах родителите си с 20 сантиметра на височина и не само аз, повечето ми приятели са така...

Paramour
12-15-2010, 20:47
Еми да ти кажа ние по младите наистина се развиваме доста повече. На 15 съм, 190 съм висок. Като се огледам около мен забелязвам, че всичките ми приятели са горе-долу колкото мен. Това сигурно си ни е в поколението, незнам... Много хора казват, че Чернобилската авария е причината но щом си на 22 и ти си я хванал, така че едва ли има нещо вярно. Но наистина новите поколения са доста по-големички... Аз минах родителите си с 20 сантиметра на височина и не само аз, повечето ми приятели са така...
Е как пък покрай мене няма толкова високи..
1.73 съм ама като сложа ток и почти всички ги гледам отвисоко..(на 15 съм и аз) :lol:
а по темата: Не зная дали ще можеш да пораснеш още..

linuxman2
12-16-2010, 07:21
Еми да ти кажа ние по младите наистина се развиваме доста повече. На 15 съм, 190 съм висок. Като се огледам около мен забелязвам, че всичките ми приятели са горе-долу колкото мен. Това сигурно си ни е в поколението, незнам... Много хора казват, че Чернобилската авария е причината но щом си на 22 и ти си я хванал, така че едва ли има нещо вярно. Но наистина новите поколения са доста по-големички... Аз минах родителите си с 20 сантиметра на височина и не само аз, повечето ми приятели са така...
Е как пък покрай мене няма толкова високи..
1.73 съм ама като сложа ток и почти всички ги гледам отвисоко..(на 15 съм и аз) :lol:
а по темата: Не зная дали ще можеш да пораснеш още..

То и аз ме кефят високите жени.
:D :D

rns92
12-17-2010, 11:43
Не мисля, че има начин на станеш по-висок. На мен ще ми е кофти да се запиша на баскетбол ако съм на 22. Ще трябва да тренирам с някви 15 годишни, ебаси. Това ти е дадено, трябва да се примириш с него.

п.п. Сетих се за нещо което може да ти помогне - Хормон на растежа!
Това обаче не е нещо, което се взема туко-така. Едно че е доста скъп и 2-ро дали въобще ще намериш качествен в България. Другото което е, че е много сложен за употреба от гледище на начина, от нуждата на инсулин и т.н. Единствено можеш да се обърнеш към наистина знаещи и кадърни хора в тази сфера или просто да се приемеш такъв какъвто си.

MedSestrata
12-17-2010, 14:42
Мозъкът се развива по 21,22 годишна възраст, преди да направиш 23, седни и прочети малко, за да се доразвиеш...
Как ще станеш по-висок, честно някой хора от чудене какво да правят, си втълпяват глупави комплекси. 1,75 е доста добра височина за мъж. Не гледай днескашните пубертетчета, които са на 15 и близо 2 метра и изглеждат на 30 годишни. А ние дето нямаме 160 да се гръмнем ли, верно жена съм, по - различно е, ама вместо да се "трудиш" над проблема си, излез и се повесели и разбери, че височината не е всичко на този свят.

linuxman2
12-17-2010, 16:59
Мозъкът се развива по 21,22 годишна възраст, преди да направиш 23, седни и прочети малко, за да се доразвиеш...
Как ще станеш по-висок, честно някой хора от чудене какво да правят, си втълпяват глупави комплекси. 1,75 е доста добра височина за мъж. Не гледай днескашните пубертетчета, които са на 15 и близо 2 метра и изглеждат на 30 годишни. А ние дето нямаме 160 да се гръмнем ли, верно жена съм, по - различно е, ама вместо да се "трудиш" над проблема си, излез и се повесели и разбери, че височината не е всичко на този свят.

Хайде стига с тези глупости
Може да се каже че още раста
а защо тогава след като съм 1.75 и все още съм слаб. Това е много гадно. :-D

MedSestrata
12-17-2010, 17:29
Исках само да кажа, че нищо ти няма на височината, всичко е в главата ти, но все пак на 22 години ако станеш 180, пусни тема и кажи тайната. Успех

KristinLuis
12-17-2010, 18:36
Ако наистина си готов да стигнеш до крайности има само един вариант ..... и той е да ти направят една операция при която ти чупят колената и после ти гарантират +10 сантиметра отгоре, но самата ''рехабилитация'' така да го нарека не е никак лека...
Но незнам дали това го правят в България

linuxman2
12-17-2010, 18:51
Ако наистина си готов да стигнеш до крайности има само един вариант ..... и той е да ти направят една операция при която ти чупят колената и после ти гарантират +10 сантиметра отгоре, но самата ''рехабилитация'' така да го нарека не е никак лека...
Но незнам дали това го правят в България

това е манипулация отвън.
аз искам да е отвътре

KristinLuis
12-17-2010, 21:16
Еми човек разбери няма начин, ти ако се впрягаш всеки път като видиш разликите в другите и теб ще се побъркаш
Аз лично не мисля, че 1,75 е зле (ако толкова ги прочетох преди като видях темата). Просто не се впрягай от това, че има дечица по-високи от теб

Deynna
01-16-2011, 13:58
Запиши се на волеиболл или баскет болл и ти казвам че волеиболла наистина помага защото аз тренирам и пораснах с 4 сантиметра за 1 месец

Deynna
01-16-2011, 13:59
Запиши се на волеиболл или баскет болл и ти казвам че волеиболла наистина помага защото аз тренирам и пораснах с 4 сантиметра за 1 месец

Deynna
01-16-2011, 14:02
Запиши се на волеиболл или баскет болл и ти казвам че волеиболла наистина помага защото аз тренирам и пораснах с 4 сантиметра за 1 месец

Deynna
01-16-2011, 14:09
Запиши се на волеиболл или баскет болл и ти казвам че волеиболла наистина помага защото аз тренирам и пораснах с 4 сантиметра за 1 месец

viviana
01-19-2011, 10:32
Е човек ти като искаш да ставаш по-висок трябваше да ставаш през пубертета че е по-лесно, ама ако се запишеш на баскетбол ше стане сигорно.

mmtelkaa
01-22-2011, 12:32
s nesquik :D

Accelerator
01-23-2011, 14:10
Скачам на въже с тежести 2кг. и половина на десния и 2кг. на левия крак , ефекта е уникален :lol: 8)

drebniq6567
01-23-2011, 15:00
Аз съм почти на 18 за 2-3 години дръпнах с около 25-30 см. Брат ми е на 16 и вече е по-висок от мене с около 10 см. Научих се как да спя и брат ми също , има един древед уред за мъчения, който разтяга хората. Прави се нещо подобно просто като си легнеш да спиш изтягаш се максимално и си краката примерно в края на леглото за да се закачат за ръба и да не мърдат и се изтягаш максимално нагоре. Така се получава подобен ефект, без обичайното разтягане на сухожилия. Това е естествен начин просто на тялото да свикне с околоната среда. След като си разтегнат приблизително 8 часа, докато спиш. Тялото се се нагажда към това като расте и запълва мястото между костите в изтегнатото положение. Също така и след сън сутрин човек е нормално по-висок с 1-2 см, защото гравитацията не ти е действала вертикално. Иначе направи това кеото ти казвам, спи възможно най-изтегнат с опъване на тялото и ефекта трябва да си проличи след известно време. Не знам колко точно ще ти повлияе, но според мен ще дръпнеш мининум 5 см за около година.

drebniq6567
04-01-2011, 02:59
Ако си се измерил за началото на съвета и го правиш, искам да те попитам дали има напредък, за времето което е минало. Надявам се да съм ти помогнал.

CanisDirus
04-01-2011, 04:14
Дребния, това което написа е априлска шега, нали?

Rorschach
04-01-2011, 05:01
фейспалм на цялата тема

ArrowsOfDeath
04-01-2011, 13:39
Стига й толкова живот на тая тема.