PDA

View Full Version : Дигитална фото рамка?



Fiki_
12-15-2010, 08:05
1во да ви питам става ли за подарък за момче.Някой имал ли е,доволен ли е и как точно се действа?
Ето тази като пример: http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=237_567&products_id=50121

MissDeadly
12-15-2010, 09:22
Мисля, че става и за момиче и за момче... Слагаш и карта памет със снимки в нея, тя ги показва и ги сменя на някво време. Не е голяма философия.

fluffka1
12-15-2010, 12:03
ами ние в къщи имаме такова нещо и седи някъде в шкафа и никой не го ползва.. Подходящо е за подарък, ама не е особено потребно. Пъхаш флашка със снимки и ти се въртят... Апък снимки и на компа можеш да си гледаш :lol: То поне да отваряше филми, ама не, само снимки отваря ;д Незнам, смятам че няма смисъл от тая глупост....

MissDeadly
12-15-2010, 14:17
Нали е рамка за снимки.. тя заменя обикновенната която може да има 1 с такава, която да сменя 100. Филми на рамка искате да гледате.... о, Господи.. :lol:

burpp
12-15-2010, 15:53
E според мен е яко, но е илзишна загуба на пари.

Cybershot
12-15-2010, 16:11
На мен пък ми харесва, качваш си снимки по твой избор, слагаш го някъде и му даваш през 1мин слайдшоуто да ги върти. По това време на годината бих си сложил някакви коледни снимки, за малко коледно настроение. По принцип и на десктоп-а на ПСто ми е такава снимка, но десктопа постоянно е скрит от 1 куп други простотии :)

burpp
12-15-2010, 17:43
На мен пък ми харесва, качваш си снимки по твой избор, слагаш го някъде и му даваш през 1мин слайдшоуто да ги върти. По това време на годината бих си сложил някакви коледни снимки, за малко коледно настроение. По принцип и на десктоп-а на ПСто ми е такава снимка, но десктопа постоянно е скрит от 1 куп други простотии :)

Наистина, на десктопа и да си сложиш снимки да св въртят на слайдшоу не е от голяма употреба, освен ако нямаш намерения да си зяпаш десктоп-а :D