PDA

View Full Version : Какво да си мисля ?



crazybebe
12-15-2010, 08:50
Такам , значи аз съм на 15 и си харесвам едно момче,което е с две години по-голямо от мен , т.е на 17 . Виждаме се само в четвъртък, докато играем ФВС заедно с неговия клас . И тогава играем заедно с него (аз и той сме в един отбор ) ии той всякви признаци ми дава . Вика "са ако направиш добре сервиса ще ти дам мн целувки " :P :D ... ии т.н .. Но не знам защо ми се струва ,че той не прави само с мен така , т.е че е бройкаджия и сваля момичетата само за кеф . Не знам защо така мисля,но просто така ми изглежда ... Как мога да разбера дали наистина е така ?

MissDeadly
12-15-2010, 09:19
Намери някоя хубава приятелка и я изпрати на разузнаване :D

TheBeliever
12-15-2010, 09:27
Повечето момчета на тази възраст се заиграват така. Особено със "зайчетата". Може да си му симпатична, но нищо повече.

theonlyone123
12-15-2010, 09:39
Охх , ами не се знае . Опитай се по някакъв начин да му подскажеш,че го харесваш,намери му скайп, пишете си и т.Н .И си мисля,че не го познаваш,така че се опитай да го поопознаеш и тогава да действаш . В никакъв случай не прибързвай и не се влюбвай , защото може после да ти разбие сърцето , ако е имал само симпатии . А може пък той да не прибързва,защото иска да те опознае също .. знам ли ... Успех все пак и казвай какво става :D :-) :)

AnzaRe
12-15-2010, 11:07
Не се знае какъв е поразпитай тук там някой и си направи извода...

soul1199
12-15-2010, 12:46
ако дойде при теб и поиска да излезете,тогава приеми,но ако просто така си говори-изчакай

dPa3HuTeJl
12-15-2010, 14:28
Мисли си че трябва да го опознаеш повече...не може да съдиш хората без дори да ги познаваш,сещаш се.. успех! :)

Ssummerjam
12-15-2010, 14:41
Определено има симпатии, но не си набивай някакви фантастики в главицата. Има вариант наистина да е вярно това, което казваш - че е бройкаджия. Наблюдавай отношението му към другите момичета, поразпитай някоя приятелка и ще разбереш дали съмненията ти са основателни. :)

TheNewReligion
12-15-2010, 14:45
но не си набивай някакви фантастики в главицата.
Моля се да е просто шега..

Ти ако се впечатляваш от всеки симпатичен, който те "закача", си си ебала майката. Едва ли го намираш за толкова интересен...

OoTequilaoO
12-15-2010, 15:41
Щом ти се струва така, значи е такъв. Довери се на интуицията си, тя никога не лъже! ;)

FEN_NA_MOTORI
12-15-2010, 19:46
Не се знае какъв е поразпитай тук там някой и си направи извода...

Намери някоя хубава приятелка и я изпрати на разузнаване :D

Точно ! Избери си едно от двете и деиствай !