PDA

View Full Version : Харесва ли ме и какво да правя с бившия?



brokenangel17
12-15-2010, 10:08
Историята е дълга. Започвам с бившия. Бяхме заедно 7 месеца. Разделихме се, защото не беше готов за сериозна връзка. Страдах. Беше ми тежко, защото вярвах в него, във всяка една шибана дума, във всяка една шибана клетва, колкото и банална да беше тя. Започнах да свиквам с мисълта "Обичам те повече от всичко, но не мога да съм с теб, поне не сега" Отдадох се на купони с приятели, които ако не друго, поне се оказаха верни. След няколко месеца той ме потърси. "Трябва да те видя". Видяхме се. "Не съм щастлив без теб, но не съм готов за тая връзка. Искам да се виждаме и да видим как ще се развият нещата, след време ще сме заедно пак" Неофициялно бяхме заедно, но официално не бяхме. Всеки ден се виждахме, по купони заедно, с приятелите му, с приятелите ми. Секса по страхотен и от преди. Един ден спря да се обажда- отново. След една седмица пак ме потърси. + месеца драми, раздели, събирания, сълзи, смях, други мъже, други жени, отново раздели, отново сълзи, пак сме заедно, пак не сме, опит да се самоубия, опит да се самоубие. Приятели спасяват мене, приятели спасяват него. Пак сме заедно, после пак не сме. Сега окончателно не сме, не съм го виждала от 2 седмици. Вчера ми се обади, каза ми, че заминава за Испания за празниците при майка му и баща му. "Кога ще те видя?" питам аз. "Нямам време" чувам от другата страна.. За тоя човек съм направила хиляди и хиляди жертви.. и съм понесла хиляди обиди. Но го обичам. И той ме обича. Обаче е магаре. Голямо.
И тука идва, видите ли, другото момче. Ама и той е бивш. Ходила съм с него само месец, не беше нищо сериозно, останахме суперр добри приятели. Да.. ама. Преди време бяхме на купон на рождения ден на общ приятел. Говорили сме си общо- взето 10 минути, а преди това не го бях виждала.. около година. Сега ми звъни всеки Божи ден, пише ми смси, пише ми в скайп, фб и всички възможни места, на които може да ми пише. Настоява да се видим. Тука идва другото но. Той си е .. вейка. Днеска с тая, утре с оная. Пред общ приятел е казал, че иска да става нов човек, да си намери сериозна приятелка и в мен вижда потенциален партньор. Ама.. аз обичам бившия ми приятел. И макар да знам, че там е пълна катастрофа и, че колкото и да се обичаме, ако се съберем някой ще пострада много лошо. А другото момче.. еми, вейка си е. Обаче е пич.. Смисъл, не знам какво да правя.
Съвети?


п.п. на 18 съм и да, не знам нито кво искам, нито кво да правя.

nepowtorima
12-15-2010, 10:15
Съвет зарежи и двамата.. единия е магаре :D другия е вейка.. явно никой от двамата не обичаш... ще си намериш друг... който ще обичаш много повече и може би той ще е единствения :) :)

TheBeliever
12-15-2010, 10:16
Ами не прави нищо. Не бъди с никого. Явно си доста объркана в момента. Дай си време и си изчисти мислите. А онова "магаре"... дръж го далеч от себе си за известно време. Само така ще можеш да си изясниш положението и да вземеш правилно решение. Успех.

UrbanLegend
12-15-2010, 17:35
На първо място ти май трябва да решиш за себе си с кого предпочиташ да си.Изчисли пюсовете и минусите на двамата и виж към кого ще те притегли.

SemperFidelis
12-15-2010, 20:35
Смисъл, не знам какво да правя.
А какво искаш?

marin4itu
12-16-2010, 11:26
Прекалено много клониш към бившите. Май се чувстваш по-сигурна около тях? Наблюдавала съм, че когато човек се върне при бивш или бивша, после става по-зле. Щом един път си приключила взаимоотнощенията си с даден човек, то значи е имало защо.
Защо просто не продължиш напред, остани малко сама, изясни се със себе си. После от самосебе си ще станат нещата. ;)

EarthShaker
12-16-2010, 13:42
опит за самоубийство правили...

:lol: