PDA

View Full Version : Идеи ??



das4o
12-15-2010, 11:35
Здравейте всички,
искам да ви попитам за съвет за проблема ми. Ще помоля само за сериозни коментари.

Работата е следната... с едно момиче ходихме вече 7 месеца и накрая тя скъса с мен. Когато я питах защо - "Омръзна ми...", "Проблема е в мен", "Надявам се да си останем приятели" ... и такива едни глупости...
Попитах най-добрата и приятелка дали знае, защо така изведнъж скъса с мен, а тя ми отговори, че съм се бил държал прекалено добре и съм я бил изслушвал постоянно и започнала да ме чувства повече като приятел отколкото като "гадже" ..
Имате ли идея как да си я върна.. обичам я много.

TheBeliever
12-15-2010, 11:37
Няма как да си я върнеш. Щом е скъсала с теб, значи не иска да сте заедно. Преглътни го и продължи напред.

bitchwolf
12-15-2010, 13:58
оо...а ако се беше държал като животно к'во? Пак нямаше да е доволна..я си намери някоя,която ще те оцени както трябва,моля те...

Ssummerjam
12-15-2010, 14:28
Държал си се прекалено добре?! Само някой нещастник, който ще си я върти както поиска ще я оправи. Не оценява какво е имала. Забрави за нея, не си заслужава. :?

OoTequilaoO
12-15-2010, 15:38
Какво ти пука толкова?! Ако й е писнало, няма как да я накараш да се върне при теб. Просто тя си е изградила един твой образ в главата си и те мисли за такъв и ще продължава да си мисли... :?

Gavin
12-15-2010, 15:50
Е писнал си й, к'во искаш. Забрави я...

CR0W
12-15-2010, 15:59
наговорила те е всички клишета които съм чувал


по темата за пръв път чувам човек да къса,защото са се държали добре с него :shock:

das4o
12-15-2010, 16:12
На мен за това ми стана тъпо, по тая логика по-добре да бях някой наркоманизиран алкохолик дето само да изневерява и да не му пука изобщо за нея ... за да не скъса с мен. Така май щеше да се получи .. :?

UrbanLegend
12-15-2010, 16:14
Човек,хората ходят с години и не си омръзват,какво означава това-омръзнахме си?Просто май мацката не знае бори ли я ,сърби ли я и си търси с какво да се оправдае.Може и аз да съм момиче,обаче ще ти кажа,че такива просто си търсят майстора..Спокойно,рано или късно си го намират ;)

das4o
12-15-2010, 16:21
Нещо интересно, не знам аз ли съм "бъгнат" или какво става ... говорих с предишното ми гадже по тоя върпос (отново тя скъса с мен) и като и казах нали защо скъсала с мен ето какво цъфна от нея:

[14.12.2010 г. 19:46:24] - Тя: vij.. moje i taka da e kakto tq kazva
[14.12.2010 г. 19:46:30] - Тя: 6tot i na men mi sa slu4i ne6to takova

zority7
12-15-2010, 16:27
Почвай да ги обиждаш и дано се оправят 8-) ,сега сериозно,намират си оправдания,едва ли заради това,че си добър.Намери си свястна и нещата ще си дойдат на мястото :)

das4o
12-15-2010, 16:31
То тъй лесно се намира "свястна" ... :D аз и за тези двете си мислех, че са свестни ама я виж ти какво стана ... вече трябва като тръгвам с момиче първо да я питам "Свястна ли си?" и чак тогава му мисля ...


П.С. Та с две думи - без думи ... може да заключвате темата

UrbanLegend
12-15-2010, 17:30
Да ти хрумва,че бившата ти може сега да ти сипва сол и да ти гледа сеира?

das4o
12-15-2010, 17:44
Да ти хрумва,че бившата ти може сега да ти сипва сол и да ти гледа сеира?

Работата станааа ....

Всички са еднакви ... каквото и да прая каквито и да ги върша накрая все аз съм прецакан ..

Знам ли я какво си мисли и какво прави.. може и така да е..

jghgh
12-15-2010, 18:52
Виж какво, може и да си бил безгръбначен, и с това да си дразнил ;]

Това няма нищо общо с добротата, въпреки че мога да те уверя, че добрите хора ядат лайна непрекъснато от живота, докато най-накрая не попаднат на човек, който е бил нараняван също и е по-способен да оцени какво има в живота си.

Не се отказвай и не се настройвай прекалено негативно, има момичета, които се нуждаят от малко добрина :) Въпросът е, че тва няма да са пикли без никакъв опит, дето хем искат най-големия мъжкар, хем той да не си играе с тях и да ги обича..

И все пак се замисли дали не си като п??ка с момичетата, дали угаждаш на всяка прищявка? Това отнема мъжкия ти облик и момичето почва да те възприема като кученце, а започне ли да те възприема така, ти моментално загубваш нейния респект към теб, както и тя самата те вижда като някакво неорентирано момченце и спира да се привлича и физически, и психически от теб.
При момчетата това го няма, защото любимото ви момиче даже да ви ходи след гъза, няма да спрете да го харесвате, обаче при момичетата е по-различно. Ние не харесваме с очите. Не сме визуални същества като вас, а по-скоро психологични. Може да си красавец, обаче почнеш ли да се държиш като п??ка, ние просто те възприемаме като слуга в мъжки облик.
Ние преди всичко харесваме мъже, а когато се държите като кучета вие приемате облика на слуги, а приемете ли този облик, все едно променяте целия си имидж и ставате коренно различен човек, който ни отблъсква..
Ние в слуги не се влюбваме, а в мъже. Мъже, които си стоят на мястото, което не значи че трябва да си зъл. Просто не бъди п??коплонник.

Не е лесно да се обясни, трябва да се почувства ;)