PDA

View Full Version : Съветче за РД =)



bet3to
12-15-2010, 11:36
Такаа ... искам да си празнувам РДто някъде в някое заведение - не вкъщи.Въпроса е ще поканя само деца от новия клас, с които много не съм се опознала. Вече съм намислила 5, които със сигурност ще поканя, обаче се чудя за още две момичета, с които не общувам много, но понякога си говорим (рядко), Има още едно ОБАЧЕ - ако тях ги поканя трябва да поканя и техните две приятелки (пак от класа), но с тях изобщо не контактувам. Мислите ли, че ако ги поканя ще дойдат - или пък обратното , ако не ги поканя да се разсърдят. Искам да има повече хора, за да създам приятелство не за друго. :) :)

TheBeliever
12-15-2010, 11:40
Покани само хора, с които би се чувствала добре и с които ти е приятно да контактуваш. Не се натоварвай с мисли кой ще се обиди и т.н. Това е твоят ден - важното е на теб да ти е добре.

bet3to
12-15-2010, 11:44
Покани само хора, с които би се чувствала добре и с които ти е приятно да контактуваш. Не се натоварвай с мисли кой ще се обиди и т.н. Това е твоят ден - важното е на теб да ти е добре.

Да така е, обаче в класа сме разделени на групички - имам в предвид примерно едната групичка е 4 момичета и рядко контактува с другата. Целта ми е да се съберем всички да сме си единни - не да се делим кат някви непознати :)

TheBeliever
12-15-2010, 11:52
Ако си мислиш, че с една покана за общо парти ще ги накараш да се харесват и сприятелят, се заблуждаваш. Може да опиташ, но рискуваш и на рожденият ти ден да са си така на групички и ти да се чудиш как да им угодиш на всичките. Като резултат вместо да си прекараш добре на собствения си рожден ден ще изхабиш куп нерви опитвайки да направиш всичко "както трябва", за да се хареса на всички. Остави сближаването на "двата лагера" за някое излизане с класа, екскурзия или нещо такова.

bet3to
12-15-2010, 11:57
Ако си мислиш, че с една покана за общо парти ще ги накараш да се харесват и сприятелят, се заблуждаваш. Може да опиташ, но рискуваш и на рожденият ти ден да са си така на групички и ти да се чудиш как да им угодиш на всичките. Като резултат вместо да си прекараш добре на собствения си рожден ден ще изхабиш куп нерви опитвайки да направиш всичко "както трябва", за да се хареса на всички. Остави сближаването на "двата лагера" за някое излизане с класа, екскурзия или нещо такова.
Офф, незнам и аз има още две седмици дано го измисля...

antoaneta1992
12-18-2010, 16:12
мм покани само ваща си групичка :-P

bet3to
12-22-2010, 14:12
мм покани само ваща си групичка :-P
Е, ако е само наща ще е тъпо , ще сме малкоо - по добре повече :)

xxcherry
12-25-2010, 18:50
Щом ще е тъпо само вашата групичка, нека всеки един си доведе по още един.

vagarious
12-25-2010, 19:25
Покани само хора, с които би се чувствала добре и с които ти е приятно да контактуваш. Не се натоварвай с мисли кой ще се обиди и т.н. Това е твоят ден - важното е на теб да ти е добре.

Да така е, обаче в класа сме разделени на групички - имам в предвид примерно едната групичка е 4 момичета и рядко контактува с другата. Целта ми е да се съберем всички да сме си единни - не да се делим кат някви непознати :)

Щом целта ти е да сте единни - ок, но нека това не се случва на твоят ден.Постъпи егоистично и покани тези, с които ще си направите кефа.Защо трябва да мислиш за доброто на целия клас, когато ТИ имаш празник !?Аз не бих го направила на твое място, но ти си решаваш. :)

bet3to
12-30-2010, 12:34
Рожденя ден мина и никой не дойде :(

kikicata
12-30-2010, 13:27
Никой,абсолютно никой?! :shock:

taratorcho
12-30-2010, 13:43
.... кооооооооофти, много кофтииии... сорийй :( ,,, тряяше да ме викнеш мене, азз щях да дойда, тея тъпаци от твоя клас, ако дори и да не искат да дойдат, поне от хорски срам, ще те уважат :-x :-x :-x ....

bet3to
01-11-2011, 12:41
Много гадно ми станаа амаа .....

IWannaBeSedated
01-11-2011, 12:50
Ти не се реши кого да поканиш или.. никой не те уважи? :(