PDA

View Full Version : възможно ли е изобщо ?



ZaicheNaXeroin
12-15-2010, 15:29
чудех се може ли от черна косата ми да стане тъмно кестенява ?
от една година се боядисвам гарваново черна и искам малка промяна .. само че как ще стане тъмно кестенява като изключим варианта с обезцветяването , защото адски мн ще изгори?
и преди съм се пробвала - нищо не стана,само дето ми взеха 150лв за нищо :(
ако имате някакви идеи с радост ще ги чуя :)

FuckingFreak
12-15-2010, 18:00
Лично не мога да ти кажа нищо но мога да ти разкажа за моята братовчедка. През лятото тя беше в чужбина, косата ѝ е същата, чисто черна, но тя не се боядисва. Върна се доста тъмно кестенява, но промяната беше налице, каза че се е боядисала с обикновена боя - наистина много ѝ се омекотиха чертите на лицето, попринцип тя си е с тъмна кожа и така ѝ отива още повече.
Само да те попитам - естествения ти цвят какъв е? Ако е по-светъл има ли шанс да оставиш черното да избледнее, ако те е страх дали ще ти хване боята?

ZaicheNaXeroin
12-16-2010, 11:05
естествения ми е кестеняв (с цвят на млечен шоколад - нито тъмен ,нито светъл) няма да мога да я оставя да израсне ,защото косата ми е дълга и ще стои смешно половината кестенява а другата половина черна :( а не искам да я режа . иначе няма да стане и това с боята .. толкова много време съм я боядисвала всеки месец гарваново черна ,та даже и със син оттенък че никога няма да се махне тоя цвят :booooomb:

3oPuTy
12-16-2010, 13:08
Риска на професията,както казва една позната :-D
Друга боя няма да ти хване,освен ако не се обезцветиш преди това.
Ако искаш пробвай с оцветител.Спираш с боята и караш само на оцветител,докато не ти израсте косата,нооо не гарантирам,че ще се получи ... И все пак нищо не ти коства да опиташ :)

Darinka
12-16-2010, 13:21
имам същия проблем, мойта коса принципно е много тъмно кавява, но от 2 години я боядисвам черна. питах насам натам и ми препоръчаха някакъв балсам, които отмива цвета на боята, но в никои магазин не го намерих в наличност. този балсам не изтощавал толкова много, като ми казаха че за да отмие черната боя трябва поне 2 пути да се изкъпеш с него и след това чак след седмица най-рано да се боядисаш в какъвто цвят искаш. аз го търся още, ако го намеря пак ще пиша

ZaicheNaXeroin
12-16-2010, 13:49
мойта е достатъчно изтощена и едно обезцветяване просто ще я довърши :lol: а тоя балсам при мен няма да помогне 100% тя не е просто черна !! на слънце има един сив оттенък ,даже на места синее
:shock: