PDA

View Full Version : Препоръчайте ми безжичен рутер ;)



CescArsenal
12-15-2010, 16:13
Здравейте,
До няколко дни ще си взема лаптоп и ми е интересно , защото имам настолен компютър у нас ,а не искам да плащам интернет за два компютъра. Та.. нали може с рутер да взимам нет от настолния и да включвам към него и лаптопа. Та .. исках да попитам за безжичните рутери какъв ще ми препоръчате до 100 лева , защото наистина не разбирам много . Знам само ,че като си го взема рутера трябва да ида при доставчика на нет да ми го настроят , но наистина не знам какъв безжичен рутер да си взема. PLEASE , HELP ME!!!

С уважение , Георги :) :P

dimitar_ak
12-15-2010, 17:20
Linksys е марката. До 100лв. има много варианти.

Ето ти една идея http://www.itshop.bg/product/514/linksys-wrt120n-wireless-n-home-router.html

GregoryHouse
12-16-2010, 15:08
Няма особено значение какъв ще е, освен ако нямаш някакви специфични нужди. За предпочитане е да не не D-Link...не носят много много.

Valento
12-16-2010, 21:46
Linksys е марката. До 100лв. има много варианти.

Ето ти една идея http://www.itshop.bg/product/514/linksys-wrt120n-wireless-n-home-router.html
+1

radeberger
12-16-2010, 21:58
Няма голямо значение марката според мен. Аз съм с някакъв измислен и никога не ми е правил проблем. Скоростта на интернета на лаптопа си е добра.

Cybershot
12-17-2010, 04:43
Няма голямо значение марката според мен. Аз съм с някакъв измислен и никога не ми е правил проблем. Скоростта на интернета на лаптопа си е добра.

ооооооо, повярвай ми МАРКАТА има голямо значение........
ако не искаш ядове де...

radeberger
12-17-2010, 06:56
Няма голямо значение марката според мен. Аз съм с някакъв измислен и никога не ми е правил проблем. Скоростта на интернета на лаптопа си е добра.

ооооооо, повярвай ми МАРКАТА има голямо значение........
ако не искаш ядове де...

Еми на мен този измисления не ми е дал никакъв проблем. Явно съм отцелил партида. 8-)

amk933
12-17-2010, 07:03
Страшно съм доволен от NETGEAR.

За година и кусор нито веднъж не е рестартиран и никога не е отказвал да бачка. Супер е.

Аз се колебаех м/у NETGEAR и Linksys и в магазина ми казаха, че за домашна употреба NETGEAR е по-стабилен. В смисъл такъв, че не се налага да го ренастройваш от време на време...Слагаш го и забравяш, че е там. И така се получи. :)

Но американските наложени фирми (като Apple, Belkin и т.н.) поддържат изкуствено високи цени и същото важи за NETGEAR. :?