PDA

View Full Version : Мале,ше го смеля



St1nito
12-15-2010, 16:58
В даскало има един дето много ме дразни и съм решил,че в петък ще го ударя(ако ми хареса може и да го пребия).Само са чудя къде(за предпочитане в лицето).Не искам да му чупя зъби-мъби или нещо друго.Някакви идеи. :o

SmilezZz
12-15-2010, 17:02
Тъп си и такъв ще си останеш..
И защо си решил да го набиеш ? Само за това,че
много те дразни ? И мен ме дразнят доста хора,
но не съм станала да ги бия,понеже знам,че с
агресия и насилие нищо няма да реша..
Напротив - мога да си набавя още повече
проблеми..

gandalfepi4
12-15-2010, 17:02
http://peoplearecrazy.org/wp-content/uploads/2009/11/NutKick.jpg

Tempest
12-15-2010, 17:07
мъжка постъпка.. разбий му шибания фейс, това ше реши проблема..

утре очаквайте заглавие "отново насилие в училище"

MegiBoOm
12-15-2010, 17:08
:-o нее. не сте в ред...не!

iLovePussyJuice
12-15-2010, 17:10
тъп е не щото е решил да го шамароса, ами защото задава подобни въпроси :lol:

St1nito
12-15-2010, 17:10
Първо много ма дразните като му го слагате на някой ,защото аз ви питам за решение,а само такива работи получавам и второ той седи до мен в часа по математика и по цял час ми говори простотии и псува като каруцар, аз му казвам да престане,а той продължава .Неска почти му счупих ръката и след 15 минути той пак почна ,а от него почти нищо не схващам от часа и само преписвам.Ако го кажа на големоцицестата отпред (госпожата) той ще се заяде с това и не знам какво да правя :(

MegiBoOm
12-15-2010, 17:18
Ами премести се бе, кажи на класна....За кво ще го биеш??? И да го утрепаш няма да престане да те дразни, така че няма смисъл!

blackfireXx
12-15-2010, 17:39
такива келешчета само бой трябва да ядат....наиш ли кви шамари раздавам аз....ако искаш да го боли много не му чупи зъбите а го удряй по краката да неможе да ходи и му тури един лакът в гърба...да са научи...

Greennight
12-15-2010, 18:17
Не го удряй в лицето.Там раните си личат най-много => можеш да отнесеш най-лоши последствия.Ритник в костта на крака,особено с зимни обувки е не по-малко болезнено от юмрук в зъбите...

iLovePussyJuice
12-15-2010, 18:32
то ако става дума за болка, да вземе да го захапе за топките... :(

идеята е да е показно и унизително 8)

Greennight
12-15-2010, 18:34
Еми тогава да му разбие носа и после да го наплюе или нещо от тоя род(от носа тече повече кръв,отколкото от устата) 8-)

blackfireXx
12-15-2010, 18:39
хах искаш ли един съвет ? тури му една храчка между очите и докат се убърше го почвай с ритници :razz:

ludiqtzubar96
12-15-2010, 18:47
Добре-по-принцип съм против насилието,ама в този случай трябва сериозен бой...........Значи можеш да почнеш с шамари,след това ъперкът в корема да му изкараш въздуха и накрая ритник в капачките,че да го боли и да куцука няколко дена.Aко не се откаже след това,предлагам същото лекарство+няколко юмрука в лицето+скопяване(е не буквално,ама да го боли)+няколко приятели да помагат.
П.С.До петък има време помисли дали наистина го искаш и дали няма друго спасение.

Cybershot
12-15-2010, 18:57
Удряш го в бъбреците или стомаха. В стомаха ако успееш да му изкараш въздуха за 10-15-20 секунди няма да е в състояние да реагира и можеш да го повалиш на земята с удар в крака от зад евентуално. Това е по-скоро да го сплашиш, ще му мине болката до няколко минути.
При удар в бъбреците, ще го боли много по-дълго. Зависи от силата на удара, колко време ще те помни. (има опция и за цял живот да те помни, но недей му го причинява).
Удряш го в стомаха и му извиваш ръката и ще е напълно безпомощен. Усукваш ръката по-силно ако се опита да се съпротивлява.

No5
12-15-2010, 19:28
Удряш го в бъбреците или стомаха. В стомаха ако успееш да му изкараш въздуха за 10-15-20 секунди няма да е в състояние да реагира и можеш да го повалиш на земята с удар в крака от зад евентуално. Това е по-скоро да го сплашиш, ще му мине болката до няколко минути.
При удар в бъбреците, ще го боли много по-дълго. Зависи от силата на удара, колко време ще те помни. (има опция и за цял живот да те помни, но недей му го причинява).
Удряш го в стомаха и му извиваш ръката и ще е напълно безпомощен. Усукваш ръката по-силно ако се опита да се съпротивлява.

После става и ти спуква гъзеца от бой ... без филми, моля те !

Авторе, разбирам че си с инфантилното мислене на 13-14 годишен завързак и искаш да се направиш на мъж, но защо по дяволите пусна тема тук ? Наистина се надявам просто да се "хвалиш", че ще "биеш" някой, а не да си толкова тъп да не знаеш как се удря.

valio95
12-15-2010, 19:29
Тъп си и такъв ще си останеш..
И защо си решил да го набиеш ? Само за това,че
много те дразни ? И мен ме дразнят доста хора,
но не съм станала да ги бия,понеже знам,че с
агресия и насилие нищо няма да реша..
Напротив - мога да си набавя още повече
проблеми..

+1 дърпай му ушите !! :x

valio95
12-15-2010, 19:31
Удряш го в бъбреците или стомаха. В стомаха ако успееш да му изкараш въздуха за 10-15-20 секунди няма да е в състояние да реагира и можеш да го повалиш на земята с удар в крака от зад евентуално. Това е по-скоро да го сплашиш, ще му мине болката до няколко минути.
При удар в бъбреците, ще го боли много по-дълго. Зависи от силата на удара, колко време ще те помни. (има опция и за цял живот да те помни, но недей му го причинява).
Удряш го в стомаха и му извиваш ръката и ще е напълно безпомощен. Усукваш ръката по-силно ако се опита да се съпротивлява.

а ти си по тъп и от автора на темата .. ;х

St1nito
12-15-2010, 19:33
П.С.До петък има време помисли дали наистина го искаш и дали няма друго спасение. Не бе, то в четвъртък има родителска среща-трета за този срок 8-) Нищо лично ама ще трябва да го счупя.

fenastz
12-15-2010, 21:07
Право в тъпата физиономия !!! Хич не се колебай.

Cybershot
12-16-2010, 16:44
Удряш го в бъбреците или стомаха. В стомаха ако успееш да му изкараш въздуха за 10-15-20 секунди няма да е в състояние да реагира и можеш да го повалиш на земята с удар в крака от зад евентуално. Това е по-скоро да го сплашиш, ще му мине болката до няколко минути.
При удар в бъбреците, ще го боли много по-дълго. Зависи от силата на удара, колко време ще те помни. (има опция и за цял живот да те помни, но недей му го причинява).
Удряш го в стомаха и му извиваш ръката и ще е напълно безпомощен. Усукваш ръката по-силно ако се опита да се съпротивлява.

а ти си по тъп и от автора на темата .. ;х

хахахаха, по-скоро ти си 15 годишен келеш, дето си няма работа.
Научете първо малко елементарна биология, след това ми критикувайте методите. Човека има безброй слаби места. Пък към горния заядливец, като не е компетентен по темата, може да замълчи. Като му счупиш ръката, дали ще стане да се бие?
Това не са филми, за жалост това е реалността в България.

No5
12-16-2010, 17:32
Cybershot, ясно ми е колко си попадал в такива ситуации, щом "теорийките" ти се уповават на биологията за 8ми клас ...
Надявам се да ти се отвори възможност да ги изпробваш тия твойте "техники" и да видиш колко ще ти се получи филма.

grig0
12-16-2010, 17:58
Пфф пич за кво ша го бииш, 4е ти досажда :D :D Напсувай го или нещо такова да ти са расърди и да не ти говори :D
Cybershot много екшан гледаш :D

b0b0bg
12-17-2010, 16:37
Кво ще се харчиш да го биеш ? Направо що не вземеш пушката на дядо ти и да го застреляш ? Ако всичко се решаваше с насилие, светът нямаше да съществува. :?

Ryapoff
12-17-2010, 18:46
Ще го смелиш... пред клавиатурата. Само с приказки не става.
Между другото, ако си толкова решен - удар в слънчевия сплит с юмрук боли много. Ритник в бъбреците също. Забавното ще стане, ако оня се окаже "малко" по-добър в тия ралти от тебе.