PDA

View Full Version : Офф .. оценкии ала бала .. ?! ;дддд



sunshiinee
12-15-2010, 17:47
еммии сега съм 7 клас .. ии пурвите ми 3ка и две 2ки ми бяьа тая г0дина .. мн съм се отпуснала и всички учители които досега са ме "харесвали" така да го кажа вече искат среща с родителите ми ;дд .. мн ме е страх да кажа на наще за тези 2ки .. многоо .. !! всичко ще ми вземат .. телефонии лаптопии .. няма да излизамм .. и мн ще ми бучат ... искам съветт как да им го кажаа такаа поо заобиколно та да не се нервират т0лкова ... Определено тръгвам на уроци щото по тоя предмет дето са ми 2ките нищо не разбирам от началото на годината :дд .... ии тези които са минали тоя въпросенн 7ми класс .. да си споделят тактите така да го кажа ;дд мерсии много !! :-)

tArIkAt
12-15-2010, 17:58
нормално е да имаш 2-ки и 3-ки .. аз 7-ми клас го започнах с 2,2,3 по математика и накрая завърших с 6-ца .. спокойно, всичко ще се нареди ;д просто им кажи, че ти е било много трудно и не си се справила, аз обикновено се оправдавам с това, че всички са се изложили ;д

sunshiinee
12-15-2010, 18:02
аа то попринцип и аз такаа .. ама викатт мене другите не ме интересуват или нещо таковаа .. бе препочитам сами да си разберат :дддд

anonymous546178
12-15-2010, 18:11
бааа мама му, кво толкова се оплаквате от този 7ми клас... като не искате лоши оценки, си седнете на задниците и учете, и без това ви облекчиха много с тея тестчета, по мое време по математика имаше 2 задачи, а по литерутура- ЛИС... а сега, всеки може да изкара 3

iLovePussyJuice
12-15-2010, 18:29
eбати да сте провали от 7ми клас е кофти работа

аз може да имах не знам си колко отсъствия, да бях с последно предупреждение и т.н, ама имах хубави оценки 8-)

ludiqtzubar96
12-15-2010, 18:51
Аз 7 клас нямах ниски оценки,така че не мога да ти дам хубав съвет,ама тази године като имах 2 казах,че се случва и че веднага сядам да уча да си оправя .И всепак сме началото на годината има още време да ги оправиш.И коментара преди моя е бил същият като мен-и аз бях така и така ми излезе името "лудия зубър"= 8-)

mArMaLaDkA
12-15-2010, 18:53
И в това ли се състои голямата драма? Че ще ти вземат безценните телефон и лаптоп, и няма да можеш да висиш досред нощите, занимавайки се с всичко друго, но не и с учене.

Има го и тоя момент, че в 7 клас учителите пишат по-слаби оценки отначалото, че да се постегнат учениците, ама така като чета, твоето не е от невъзможност да разбираш материала, ами от чист мързел и желание да се бунтуваш. Не е в твоя полза обаче.

Почни да внимаваш и пишеш в час, чети си редовно уроците и си пиши домашните, 'щото в противен случай колкото и да ходиш на уроци, пак ще си си на същото равнище, на което си и сега.

awesomesheepy
12-15-2010, 19:15
В момента и аз съм 7 клас.
Тръгни на уроци,определено.
Тези оценки,ще ги управиш,просто си седни и учи..Това е..
няма друга тактика..

Трудно е за всички,но успяваме .

И тази година ще мине 8-)

колкото за 2-ките,кажи им,или остави те сами да разберат,така или иначе - ще разберат.

antoaneta1992
12-15-2010, 22:56
ии кво не ти върви (в 7 клас, лол)? :D

Tempest
12-16-2010, 09:21
определено нямаше да те боли главата сега с тия проблеми, ако мислеше навреме за последствията от действията ти.. иначе такъв е смисъла на наказването и лишението от любимите ти неща - да проумееш, че никой не се съобразява само с тебе, да се научиш да мислиш в перспектива!

slynchicety98
12-16-2010, 09:29
Аз тая година получих две 3 и всеки ден като се пребера мама ме пита "Да нямаш двойка по нещо" аз казвам не , тя тройка , аз пак не и така :D :grin:

Paramour
12-16-2010, 17:27
решшениетто е да седнешш и да сси научишш ур0цитте,, :-)

п.п. баси заболя ме ръката докато го напиша :shock:

flearness
12-16-2010, 18:56
Амии мм аз съм седми клас и гледам да нямам много 3-ки и да нямам нито една 2-ка а колкото до оправданията това е лесно--- Кажи че сте правили теста за 5,10 минути,че са ти го взели от ръката,че учителката е казала че скоро ще има изпитване за да си поправиш оценката,че не си знаела за теста,че ще се стараеш занапред :D ама наистина се старай щот и аз почнах зле,ама са съм си супер и ми е кеф...няма за какво да ми се карат..Все пак 7-ми клас е важен :-D

Tempest
12-16-2010, 20:51
Аз тая година получих две 3 и всеки ден като се пребера мама ме пита "Да нямаш двойка по нещо" аз казвам не , тя тройка , аз пак не и така :D :grin:

похвално.. `98.. похвално!

amk933
12-17-2010, 07:13
Аз тая година получих две 3 и всеки ден като се пребера мама ме пита "Да нямаш двойка по нещо" аз казвам не , тя тройка , аз пак не и така :D :grin:

Супер, супер...умна си. Само не ми е ясно кого си мислиш, че лъжеш, защото ми се струва, че е най-вече себе си. И ти ще си сърбаш попарата на финала.

По темата:
Седни си на задника и учи. Това изобщо не е от неможене а от неискане, мързел и размоткване. Ако искаш да влезнеш в нещо различно от кварталното дакало с малоумниците, няма да е зле да се хванеш на да поучиш.

WaterLilly
12-17-2010, 07:54
И да ходиш, и да не ходиш на уроци, същата работа, щом не учиш...

TheRedRose
12-17-2010, 10:37
2ка в седми клас,извинявайте,ама не е нормално за мен.Аз сега съм десети клас и не съм получавала такова нещо.Тази година ти е важна,каквото и да ти пречи го преодолей и си наваксай пропуските,не е толкова трудно.

ChildOfBodom
12-17-2010, 13:18
О да, седми клас и сложните, неразбираеми предмети които се изучават. Седми клас не се ли учи същото, каквото и шести и пети... ?
... и новината за двойките не можеш да я поднесеш по заобиколен начин. Да си мислила докато си "учила" за да ги изкараш.

modjodjodjo
12-17-2010, 13:59
Така е.. Новината за слабите оценки или я казваш или не я казваш, нямаш друг вариант.
Едно време аз като завършвах 6 клас и госпожата ни раздаде бележниците и аз си гледам моя, то успеха ми 3 и 70 и си викам майкооо ако го дам тоз бележник на наще, сигурно ще ме пречукат. И вървя си аз по улицата с моите приятели и се чудя кфо да направя и по едно време минаваме покрай един гюм и айдее бележника в него.
Цяло лято след това лъгах наще, че бележника е останал в класната. Как не и се обадиха незнам. Някакъв луд късмет ме върза и накрая станах 7 ми клас и всичко се забрави :-D

О да, седми клас и сложните, неразбираеми предмети които се изучават. Седми клас не се ли учи същото, каквото и шести и пети... ?
В крайна сметка на тебе ти е лесно да го кажеш сега, но с тогавашния ти акъл едва ли щеше да говориш същото

SwEeTMuFFiN
12-17-2010, 16:58
ама същата съм. аз имам една 2ка и две троики. 7 клас съм мн съм се отпусналааа... ама 5 и 6 клас 5,80 :-D

MissChocolate
12-17-2010, 18:09
Да знаеш.. кажеш ли на вашите .. попадаш директно в канавката. Просто почвай да си копаеш гроба. :)

SchizoRat
12-17-2010, 19:53
Да знаеш.. кажеш ли на вашите .. попадаш директно в канавката. Просто почвай да си копаеш гроба. :)
+1.
Аз не разбирам родителите, които наказват. Какво, не могат да обяснят ли, или просто така им е по-лесно? Не знаят какво да кажат ли? Моите родители никога не са ме наказвали. Палава бях и съм, но те ми обясняваха като на голям човек защо и защо, за да не тръгна да се крия. Резултатът - всичко за мен знаят. Оценки - добри, лоши - всичко. Всеки търси лесния начин - в случая - не си хабят думите, земат ти компа и си решават проблема. Ама има една разлика - детето изпълнява не щото разбира къде е сгрешило, а щото мама така каза ; ) Тва е много важно, жалко, че много родители не го осъзнават : )

Доколкото до твоя въпрос - опитай се. Направи го за себе си, не за тях. Естествено, че е невъзможно да имаш 6,00 по всичкo. Не очаквай и да е така. Но помни, че си достатъчно потенциален/на за да преминеш. Не е важно колко пъти човек пада, а колко време му е нужно за да стане.

chefzz
12-18-2010, 16:36
решшениетто е да седнешш и да сси научишш ур0цитте,, :-)

п.п. баси заболя ме ръката докато го напиша :shock:

Нормално, то вече е газарко да се пише една буква по няколко пъти в дадена дума

BeezyJey
12-18-2010, 17:17
Аз не разбирам родителите, които наказват. Какво, не могат да обяснят ли, или просто така им е по-лесно? Не знаят какво да кажат ли? Моите родители никога не са ме наказвали. Палава бях и съм, но те ми обясняваха като на голям човек защо и защо, за да не тръгна да се крия.

Ми да ти кажа ли аз какъв е проблема ? Проблемът е, че има и такива малки лигльовци, дето ако ще и 30 години всеки ден да им говориш колко е важно да учат, и да не си крият оценките, няма да им пука.
Ще ми обясниш ли как би трябвало да се оправя с такова "дете" ?
1 път, два пъти, три пъти, ако ще и десет пъти да му се прости.. ама край не може да няма. И как ще стане по друг начин работата освен ако не го накажат ?

Все някога трябва да те нажат, иначе ставаш разглезен лигльо. Не всички деца схващат, че трябва да се учи.

SchizoRat
12-18-2010, 19:31
Аз не разбирам родителите, които наказват. Какво, не могат да обяснят ли, или просто така им е по-лесно? Не знаят какво да кажат ли? Моите родители никога не са ме наказвали. Палава бях и съм, но те ми обясняваха като на голям човек защо и защо, за да не тръгна да се крия.

Ми да ти кажа ли аз какъв е проблема ? Проблемът е, че има и такива малки лигльовци, дето ако ще и 30 години всеки ден да им говориш колко е важно да учат, и да не си крият оценките, няма да им пука.
Ще ми обясниш ли как би трябвало да се оправя с такова "дете" ?
1 път, два пъти, три пъти, ако ще и десет пъти да му се прости.. ама край не може да няма. И как ще стане по друг начин работата освен ако не го накажат ?

Все някога трябва да те нажат, иначе ставаш разглезен лигльо. Не всички деца схващат, че трябва да се учи.

Ето тука се вкарва в значение потенциала на въпросния човек. Дето викаш ако е някой лигав келеш от ляво влиза от дясно излиза..

BlackEyedPeas
12-18-2010, 22:18
...аз обикновено се оправдавам с това, че всички са се изложили ;д

Аз кажа ли им точно това, те веднага "АБЕ НЕ ГЛЕДАЙ ДРУГИТЕ, ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ!" :booooomb: Искам просто да им кажа някак си, че не съм единственната, което значи, че е било трудно, но те пак на тяхната си знаят.

kr
12-18-2010, 22:31
ми да ... Кажеш кат' хората имам 4 [например] ...и другите са се изложили.Че и са по-зле от мен.
-Не гледай другите,,а себе си! 7-ми клас е най важен тряабва да внимаваш!!! -> :booooomb: :booooomb: :booooomb: :(

modjodjodjo
12-19-2010, 04:47
ми да ... Кажеш кат' хората имам 4 [например] ...и другите са се изложили.Че и са по-зле от мен.
-Не гледай другите,,а себе си! 7-ми клас е най важен тряабва да внимаваш!!! -> :booooomb: :booooomb: :booooomb: :(
7-ми клас не е от никфо значение :)

Auriss
12-19-2010, 06:04
ъхъх да ,направо е все едно дали ще влезеш в училище ,където средният IQ е ръстът на ученика / 3 или някъде ,където поне ще имаш възможността да понаучиш нещо и да си улесниш приема в уни.

Казвай на родителите си и им кажи ,че ще си научиш и ще си оправиш оценките. Ако ти е за първи път ще ти се доверят - дано оправдано. :)

BaffaLsc
12-19-2010, 07:13
Ами, какво да направиш ли ?
Понеси си последствията. ;)
Какво значи ' как да им го кажа по заобиколно ? '
или го казваш или не..
Аз , ако изкарам слаба оценка повечето пъти се опитвам да я поправя
и докато не я поправя не й казвам ,щото като й кажа ,че имам двойка ,ама после съм я поправила е по - добре.. 8-)