PDA

View Full Version : Трябва ли ...



Torn
12-15-2010, 18:14
От 1 месец си има гадже . Виждаме се всеки ден целувки и т.н. като при влюбени. Чесно не ме бива мн с момичетата и исках да попитам дали трябва да и намекна нещо за секс или трябва да я изчакам тя да го направи , все пак неискам да я притискам ...
благодаря за помоща
И не съм някое лапе ако ще си помислите това ...

_butterfly_
12-15-2010, 18:23
Радвай се на това, което имаш в момента и ще дойде времето когато ще се усети, че и двамата искате да минете на следващото ниво. Ако вече се чувствате близки можете да си поговорите на тази тема особено ако ще ви е за първи път.

dimitar_ak
12-15-2010, 18:25
Защо да й намекнеш за секс? Защото май сте влюбени, защото е минал един месец или защото така смяташ, че трябва? Сексът между двама души се случва съвсем естествено, когато и двамата го искат.

Punisherrr
12-15-2010, 19:14
Защо да й намекнеш за секс? Защото май сте влюбени, защото е минал един месец или защото така смяташ, че трябва? Сексът между двама души се случва съвсем естествено, когато и двамата го искат.

Точно.Замисли се над това.

И тези изказвания ''Виждаме се всеки ден целувки и т.н. като при влюбени.'' и ''И не съм някое лапе '' малко не ми стоят заедно. ;)
Целувки и т.н. може да не значат нищо и не са причина за секс. Освен ако не ти е секса единствената цел с това момиче. Ако ли не - върни се на написаното от dimitar_ak

SEXTRAVAGANTE
12-15-2010, 20:28
Пич....скоро май няма да топнеш червея. Подбазикай я....ако не иска леко нахалствай , но не прекалявай и да знаеш ,че ще има успех. Ако трябва по 5 пъти на ден и намеквай. Ай дано пък удариш дупката , успех !