PDA

View Full Version : Въпрос към дамите ;P



profear
12-15-2010, 18:21
Момичета я кажете какво гледате повече в едно момче външния вид, това с което е облечен или като цяло характера на момчето което стои пред вас.

nymphadora
12-15-2010, 18:26
В началото гледам външния вид и ако едно момче не ми допадне на външен вид,няма как да ми стане повече от приятел.Не казвам,че трябва да е красавец,някои момчета просто пленяват с чар !

jghgh
12-15-2010, 18:30
Ами облеклото да е добре подбрано - това стига. Не е задължително да е марков или кой знае колко скъпо облечен.
За красотата, ами.. има нещо такова, че трябва да ми хареса все пак, за да искам да го опозная и да се зароди тръпка.
Ако е нелицеприятен, как да се зароди няк'ва страст и да искам да съм с него?

Цаката е не толкова в правилните мерки (на тяло, на лице), колкото в излъчването - позитивно, усмихнато, със самочувствие.
Красотата е явление (; , което се случва на усмихнатите и успели хора :)

profear
12-15-2010, 18:41
Офф Незнам аз съм момче и винаги ама винаги гледам външния вид на едно момиче и не се интересувам много от това което има в главата и като цяло от характера, може би не и отначало :-o Това сигурно е голяма грешка,може би съм много притенциозен но просто си падам по красавици и немога да си обесня как някои грозни момичета изобщо си намират гадже е може би не всички са като мен но аз съм заобиколен от хора с моя вкус и изобщо ми е някак странно.

anonymous708973
12-15-2010, 18:52
Винаги външният вид прави впечатление. Няма как да познаваш характера на непознат човек, райт?
Ако един човек няма готино излъчване (момичетата по-горе обясниха какво значи това), няма да имам никакъв контакт с него - нито като приятел, нито като нещо повече. :)

Eos
12-15-2010, 18:54
В началото гледам външния вид и ако едно момче не ми допадне на външен вид,няма как да ми стане повече от приятел.Не казвам,че трябва да е красавец,някои момчета просто пленяват с чар !

anonimen213
12-15-2010, 19:00
Ъ мерси брат и на мен ще помогнеш с тая тема,та за да не спамя и аз да си кажа мнението.Според мен много държат на външния вид и чувството за хумор ;)

TheBeliever
12-15-2010, 19:03
Не гледам на всяко момче като на потекциален сексуален обект. Именно затова не ми е проблем да контактувам и с непривлекателни момчета. Какво като не ме кефи външния вид на някого? Това не значи, че не можем да бъдем приятели.

Но за да възникнат по-дълбоки чувства трябва да има някакво сексуално привличане. То вече е породено от цялостното излъчване на дадения човек: държание, маниери, говор. А красотата е преклено абстрактно понятие. Това, което е красиво за един, не е красиво за друг и обратното.

jghgh
12-15-2010, 19:04
Офф Незнам аз съм момче и винаги ама винаги гледам външния вид на едно момиче и не се интересувам много от това което има в главата и като цяло от характера, може би не и отначало :-o Това сигурно е голяма грешка,може би съм много притенциозен но просто си падам по красавици и немога да си обесня как някои грозни момичета изобщо си намират гадже е може би не всички са като мен но аз съм заобиколен от хора с моя вкус и изобщо ми е някак странно.
Няма нищо лошо в това, стига да не си някое грозно кюфте с огромни претенции, както забелязвам, че са доста момчета... :lol:

profear
12-15-2010, 19:27
Офф Незнам аз съм момче и винаги ама винаги гледам външния вид на едно момиче и не се интересувам много от това което има в главата и като цяло от характера, може би не и отначало :-o Това сигурно е голяма грешка,може би съм много притенциозен но просто си падам по красавици и немога да си обесня как някои грозни момичета изобщо си намират гадже е може би не всички са като мен но аз съм заобиколен от хора с моя вкус и изобщо ми е някак странно.
Няма нищо лошо в това, стига да не си някое грозно кюфте с огромни претенции, както забелязвам, че са доста момчета... :lol:


Ее не е ли странно има някои момчета коите се връзват на такива "кюфтета" :D :D :D Някои момчета просто не са от този свят :-D :-D Дообре че нямам контакт с такива. Че нали знаеш с какавто се събереш такъв ставаш :D Неща "кюфте" за жена (rofl)

Paramour
12-15-2010, 19:36
Външния вид е важен в началото..
аз гледам лицето като цяло, тяло и начин на обличане.. ако се поддържа момчето това винаги е +.
Характера и това колко е умен се разбират в процеса на опознаване. Но ако не ми допадне като характер или е някъв кух (с извинение).. не вярвам да сме дори приятели.

OoTequilaoO
12-16-2010, 12:14
~ Първоначално естествено, че се гледа външният вид, после след като се опознаете, сама преценяваш дали характерът му ти допада или не. Няма за какво да се чудим просто! :)

dandan
12-16-2010, 12:58
"Посрещат те по дрехите,изпращат те по ума .." са каза ли хората....
За мен едно момче първо трябва да е умно,второ да е приказлив и забавен,по-това ще разбера да ли е умен,и трето красив.
Ама мен първо ме впечатли с излъчването си,после с другите неща.

Darinka
12-16-2010, 13:08
за жалост, винаги първо външния вид се забелязва, но според мен той не е най-важен, всеки човек си е чаровен по собствен начин и, ако опознаем момчето, ще го разберем

ZaicheNaXeroin
12-16-2010, 13:12
естествено че първото нещо което прави впечатление е външния вид
не е нужно да е най-големия красавец ,но трябва да е облечен добре и да си личи че се поддържа и не е някой мърляч !

ImSoInLove
12-16-2010, 17:22
първото нещо което забелязвам както всички е външния вид послеее задължително момчето трябва да има хубава усмивка и хубави здрави зъби :D тва ми харесва а ии да е интелигентен и грамотен :D ама тва по късно като се опознаем

indigo0lady
12-16-2010, 17:45
Външния вид ми влияе дотолкова, доколкото не искам да е някой, дето да ми мирише от километри или пък да има орлови нокти, по-големи от моите... Иначе това, което ме впечатлява, е 95% характера! :smt069

xoxi
12-16-2010, 18:53
Външният вид няма никакво значение. За мен в началото е важно излъчването.
След това идва ред на характера.
Ако не ми хареса характера на момчето, няма значение нищо друго.

Dekkuy
12-17-2010, 08:05
Първото впечатление, както всички казаха, е външния вид, но дори и да не е перфектен външно то характера му може да е хубав. Затова не е задалжително, поне за мен, да е ужасно красив, но ако няма чуство за хумор или има огромно самочуствие просто "ай бегай". :D



:smt011

TheNewReligion
12-17-2010, 13:28
И двете са важни, но характерът повече. За какво ми е само обвивката на Фафлата?

Sometimes
12-17-2010, 15:03
Аз лично обичам момчето пред мен да е себе си.. да е честен, да казва винаги какво мисли...все тая какво е. И естествено да може да ме гледа в очите. Иначе като цяло гледам очите и устните,не ме ли привлече по някакъв начин няма шанс.. дори и една усмивка е много важна :)

justonegirlwithonehope
12-17-2010, 15:26
Първоначално нормално да гледам външния вид, все пак не познавам човека, но след като го опозная не е важен толкова характера, колкото отношението му към мен и жестовете.