PDA

View Full Version : КАК?? спешно!



zutkata
12-15-2010, 18:25
Помощ,хора,спешно е! Харесвам едно момче,което е и най-добрият ми приятел. Казах му че имам чувства към него,а той ми каза,че при него не е така. Въпреки това все едно иска хем да не съм с него,хем да не съм с друг! Не е ли глупаво?? Освен това се появи някакво напрежение в отношенията ни. Говорихме по въпроса и той каза,че ако искам да го спечеля,трябва да се постарая! Как да го направя? Как да го впечатля? Как изобщо да постъпя? Моля ви,помогнете!

nymphadora
12-15-2010, 18:36
момичето да се бори за момчето ми звучи много смешно :lol: вярно,че сме съвременни хора,ама все пак..

ForzaFelipe
12-15-2010, 19:06
момичето да се бори за момчето ми звучи много смешно :lol: вярно,че сме съвременни хора,ама все пак..



Малее как е възможно това аз съм потресен :shock: момиче да гони момче,тва е недопустимо,момиченце не знаеш ли че момичетата са създадени само да гледат как момчетата страдат от любов а обратното е невъзможно :booooomb: :o

radeberger
12-15-2010, 19:11
14 имаш ли ?

anonimen213
12-15-2010, 19:15
момичето да се бори за момчето ми звучи много смешно :lol: вярно,че сме съвременни хора,ама все пак..



Малее как е възможно това аз съм потресен :shock: момиче да гони момче,тва е недопустимо,момиченце не знаеш ли че момичетата са създадени само да гледат как момчетата страдат от любов а обратното е невъзможно :booooomb: :oАбе чесно казано аз съм на 15 и 2-3 момичета "се борят за мен",но като не изпитвам чувства към тях...Има момиче с което си лафим и много много не им обръщам внимание

Paramour
12-15-2010, 19:44
Той си ти го е казал.. няма чувства към теб.
Няма смисъл да се опитваш да го 'спечелиш', да се унижавап заради него или да правиш каквото и да е. Най-малкото- връзката ви ще е кратка..вероятно(той може и да няма чувства, а просто да няма какво да прави).

jghgh
12-15-2010, 19:53
Paramour +1


А това, че не иска да е с теб, но не иска ти да се занимаваш с други момчета не е ЧУВСТВО (на любов), това е просто желание да те притежава. Един вид си гали егото. Има такива хора. Всъщност изобщо не са малко.
Подсъзнателно или пък съзнателно се кефи на контрола над теб, на вниманието, което му отделяш, и не иска да загуби перцето, което му гъделичка самочувствието. Т'ва не значи, че те харесва, а по-скоро, че те възприема за вещ.
Това, което ти е казал, на 99% сигурна съм, че го е направил, за да види как ще се юрнеш да го впечатляваш, а той да си вдига самочувствието, че си готова да направиш всякакви глупости за него.
Не бъди глупачка...

RedLabel
12-15-2010, 21:51
дали разбрах правилно той иска да го спечелиш :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: заеби го тоя мишкар