PDA

View Full Version : Как да го впечатля?



zutkata
12-15-2010, 18:31
Д-р Тийн,помогни ми! Как да го впечатля? знам,че въпросът ми сигурно е глупав,но го обичам ТОЛКОВА МНОГО! помогни ми, моля те..

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

radeberger
12-15-2010, 19:00
Др. тийн го няма.

Ако не те харесва няма как да стане.

Paramour
12-15-2010, 20:24
Искаш да го впечатлиш тепърва, а го обичаш много? :lol: :lol: :lol:

jabche
12-28-2010, 21:10
просто му кажи че го харесваш

LipSy
12-28-2010, 21:13
Др. Теен от отдавна не влиза тук. Просто му кажи обичам те или харесвам те и ще видиш той как ще ти отвърне. Ако не те харесва...няма нищо да се получи.

Paramour
12-28-2010, 21:19
Др. Теен от отдавна не влиза тук. Просто му кажи обичам те или харесвам те и ще видиш той как ще ти отвърне. Ако не те харесва...няма нищо да се получи.

толкова лесно ли се казват тези думи? Толкова малко значение ли имат според теб? :shock:

LipSy
12-28-2010, 21:46
Др. Теен от отдавна не влиза тук. Просто му кажи обичам те или харесвам те и ще видиш той как ще ти отвърне. Ако не те харесва...няма нищо да се получи.

толкова лесно ли се казват тези думи? Толкова малко значение ли имат според теб? :shock:

Естествено, че не. Как мислиш, че може да го впечетли, ако стои само зад ъгъла и се таи в себе си. Все някак си рано или късно трябва да го направи. Той ако не я харесва тя дори и да ги изрече, полза... никаква!

Paramour
12-28-2010, 22:36
Др. Теен от отдавна не влиза тук. Просто му кажи обичам те или харесвам те и ще видиш той как ще ти отвърне. Ако не те харесва...няма нищо да се получи.

толкова лесно ли се казват тези думи? Толкова малко значение ли имат според теб? :shock:

Естествено, че не. Как мислиш, че може да го впечетли, ако стои само зад ъгъла и се таи в себе си. Все някак си рано или късно трябва да го направи. Той ако не я харесва тя дори и да ги изрече, полза... никаква!

1. Да му каже "Обичам те" не е начина!!
2. Той може да се стресне ако веднага му каже "Обичам те"/"Харесвам те"
най-добре е да му намекне. да говори с него ..
представи си, че пред тебе изникне някой и ти каже "Обичам те", какво ще е първото нещо, което ще направиш/което ще си помислиш?

zlatit0o
12-28-2010, 23:08
Пробвай със зарибявки :lol:

blaaablaaablaaa
12-29-2010, 13:45
Имаш няколко варианта:
1 - да не правиш нищо - 1% успех за връзка
2 - да му кажеш изведнъж, че го обичаш - ако е луд по теб, може и да имаш малък шанс - не го стряскай!
3 - да се сближаваш с него постепенно, да го закачаш, да го накараш да свикне с теб и накрая (да не го пропуснеш), когато мислиш, че е най-навит, му предложи