PDA

View Full Version : Боли подяволите



GLaDOS
12-15-2010, 21:13
НЕ МОГА ПОВЕЧЕЕЕ !!!
Влюбен съм в най-добрата си приятелка .Познаваме се от много отдавна ,в един клас сме . Направо се самоунищожавам отвътре. Намекнах и многократно че не ми е безразлична ,но не мога да й призная .Страх ме е ! Не съм се сближавал и привързвал толкова с момиче досега и просто ме е страх ,данеби накрая всичко да всичко да се разпадне и да изгубя това приятелство . Няма да го понеса ,просто означава страшно много за мене и не искам когато се видим в училище да ме е срам да я погледна в очите.
Но пък вече немога да го изтърпя . Ревнувам страшно много ,макар че се старя да не го показвам . Настроенията ми се сменят супер бързо и в повечето време ми е супер тъжно.
Незнам какво да правя ,много ме е страх да рискувам ,защото ще изгубя много ! А и немога да разбера какво й е отношението към мен ,защото до вчера чатихме по 4 часа , а сега ми минава че не можела така да чати ,искала и да си върши работа на компютъра ,а после ми казва някакви работи как някакъв приятел й се оплаквал.
Не мога да се справям повече ,страшно много ми е тежко и вобще не ми се захваща с нищо ...просто немога да си я избия от главата ...но изглежда че при нея не е така :(
Моля само да проявите разбиране и ако няма какво да ме посъветвате ,просто прочетете друга тема !
Надявам се поне малко да ми олекне ... :?

DeVilTerroR
12-15-2010, 21:33
По-добре да и признаеш и да изгубиш приятелството, отколкото така да страдаш. Тези приятелства м/у двата пола много сложни стават понякога. Някой път, когато сте сами седни и си поговори хубаво с нея и и обясни добре как се чувстваш и се надявай да споделя твоите чувства. Ако те отреже доста, ще е трудно приятелството да продължи, но не е невъзможно.

RedLabel
12-15-2010, 21:46
случвало се е и на мен и пред мен точно същото ... много много много кофти е но не се предавай мойто завърши хубаво макар и вече да не съм с нея

vankovvv
12-16-2010, 12:13
Че ще я загубиш това е ясно рано или късно. После е ужасно неловко
Нищо недей и казва докато не си сигурен че и тя изпитва нещо.

Darinka
12-16-2010, 13:11
По-добре да и признаеш и да изгубиш приятелството, отколкото така да страдаш. Тези приятелства м/у двата пола много сложни стават понякога. Някой път, когато сте сами седни и си поговори хубаво с нея и и обясни добре как се чувстваш и се надявай да споделя твоите чувства. Ако те отреже доста, ще е трудно приятелството да продължи, но не е невъзможно.

съгласна съм, а и ако и тя има чувства към теб, връзката ви ще се получи много здрава, защото вече се познавате добре

MilanowPz
12-16-2010, 13:44
Ем и аз имам най-добра приятелка (момче съм !! ) но за сега се радвам че и двамата не изпитваме нищо повече.... но няма невъзможни неща....

а по темата : пич по добре и кажи отколкото да се измъчваш :)

Infection
12-16-2010, 14:09
а по темата : пич по добре и кажи отколкото да се измъчваш :)

+1 Намекни и 1-во опитайсе някакси да разбераш дали изпитва нещо след това деиствай

Успех!

ForzaFelipe
12-16-2010, 15:32
Имам почти същия проблем,плюс че с това момиче (една от най-добрите ми приятелки) се оженим на 30 ако сме още сами и да не губим от живота :D Ако смяташ че тя не те харесва и само ще си загубите приятелството еми опитай се да не обръщаш внимание на тези чуства,аз така правя и когато мога се опитвам да намекна за по сериозни чуства.

GLaDOS
12-16-2010, 17:51
Ами най вероятно ще оставя времето да се погрижи :(
Няма начин да не е стоплила че има нещо ,но просто се държи супер странно ...
Когато я подкачам и намеквам ми отговаря със същото ,обаче в следващия момент се отдръпва и някой път заяжда .
В компанията ,с всички се отнася страхотно (с повечето съм от един клас и сме добри приятели ,а и отскоро излизам с тях) ,но с мен е по-различно . Гледа да ме държи по настрана и да ме затапи за да няма нормален разговор ...геда да ме отреже знам ли ...нищо общо когато си чатим ,въпреки че и в чата започна да се държи странно . Преди немного ми спомена че й допадало някакво момче , но нещата останаха много неясни ,с 2-3 думи .Отнасял се добре с всички момичета и е такива работи ... незнам найстина ли е ,защото нищо друго не ми каза .Засега мисля да не пипам нещата ,въпреки че ми е адски зле ... ще изчакам малко и ще се надявам да е някакво увлечение ,макар че до сега не ми е било такова странно :/
Благодаря за помоща дотук :)

negativ
12-17-2010, 12:32
Може би доста често срещана ситуация, но приятел ще ти кажа не се заблуждавай.Приятелство между момиче и момче не може да има никога.Момичето може да гледа на момчето като на приятел и т.н., но момчето винаги ще гледа на момичето като на още нещо....няма такова нещо като приятелство между момиче и момче.

SwEeTMuFFiN
12-17-2010, 13:42
ооо и аз съм същата. има един мн добър с които се познаваме от малки. семеини приятели,но затова не мога да му кажа защото ще ми е мн неловко като се видим. кака казва че ме харесва според държанието му ноаз не мисля така. :(

katal
12-17-2010, 14:33
остави да мине малко време, може нещата да тръгнат. А за да не мислиш постаянно за нея, прочити някоя интересна книга- помага.Късмет!!!

MedSestrata
12-17-2010, 19:12
Действай! Дръпни я настрани или излесте само двамата и говори с нея за това. Кажи й как се чувстваш, ако те отхвърли, ще ти е гадно, но ще ти мине след време. По-добре да си наясно от сега, отколкото да се измъчваш с месеци и пак да не иска да е с теб след това. Вярно , че може да ви охладнеят отношенията, но не е непостижимо да си останете приятели и след това. Но все пак си мисли, какво ще е ако и тя изпитва същото към теб. Не губи време. :)