PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ !!!



zacherveniqgylyb
12-15-2010, 23:29
Искам да ви споделя един много тежък за мене проблем. Имам си приятелка от 1 месец, но тя се държи понякога безобразно с мене.Последния такъв случай е, когато ме принуди да ме снима, докато аз си правих ножки, докато гледам любовната игра на стоножките по нейшънъл джиографик, след което го прати на всичките ми приятели.Аз бях окей с това, защото съм лудо влюбен в нея, все пак е първото момиче което ми е позволявало да я гледам докато се бърше с тоалетна хартия след като е имала разтройство(което е супер възбуждащо впрочем).Та проблема е следният, исках да й го върна по някакъв начин, затова вчера си набих една чикия и свърших върху дивана, след което старателно го замаскирах, поканих я вкъщи и нарочно я накарах да седне на точното място. После разбрах, че тя може да се зарази от синдрома на Менкес, който ми е вроден, затова сега се притеснявам изключително много за нейното здраве, има ли шанс да оправя сторенето, тя носеше дънки и чорапогащник, което може би ми дава надежда, че има шанс да не се е заразила, вие какво мислите?

darkPaladin
12-16-2010, 05:31
мисля че си много объркан

и тук не е мястото да си правиш ташаци

bloodyF
12-16-2010, 07:01
"Болестта причинява прогресивно разрушаване мозъчната дейност и артериални промени водещи до смърт още в ранно детство. "



как може да има такива изроди като тебе и да се ебават с подобни неща просто не знам :-x

SmilezZz
12-16-2010, 07:55
Да беше пуснал темата в друг раздел,а не в този..
Разбрахме,че ви кефи да се ебавате,ама моля ви се - не
и по такива сериозни неща..
Тъп си...

SwEeTMuFFiN
12-16-2010, 13:34
това не е ли смъртоносна болест, видях в един саит: Генетично заболяване, познато още като болест на къдравите коси, при което косата е чуплива и се къса лесно. Болестта причинява прогресивно разрушаване мозъчната дейност и артериални промени водещи до смърт още в ранно детство.
еми виж тва с косата. а относно връзката ви :shock: това е голям проблем :booooomb:

kalpazanka
12-17-2010, 07:27
Мислим, че е време за катинар.