PDA

View Full Version : Проблем с Диск C



angeliqueboyer
12-16-2010, 06:22
Така..имам проблем. От седмица някъде постоянно ми показва , че в диск C нямам място , а дори веднъж ми показа 0 MB свободно. Изместих си нещата в D и ги изтрих от C ! Освободих 5 ГБ , но след 2 минути ми показваше 3 MB ! Не знам какво да правя. Някой да знае защо ми прави такива номера ?

GregoryHouse
12-16-2010, 14:51
Вирус е най - вероятната причина. Без повече инфо за системата едва ли може да ти се даде конкретен отговор.

angeliqueboyer
12-16-2010, 17:23
Аха. Значи по-добре да го изчистя от вирусите , защото и аз мисля , че е някакъв вирус. Благодаря за отговора.

Lancer
12-16-2010, 17:59
И аз имах същия проблем първите 2-3 дена след като инсталирах Windows 7 . Оказа се, че чудото само си теглело update-и Езикови пакети без да ме пита. И така С-то се задръсти. След като му забраних да прави това, не помня как беше мисля, че само махнах изтеглените езикови пакети и с някаква отметка беше, му казах да не ги тегли повече. След това пуснах CCleaner и проблема изчезна. След това периодично, през 1-2 седмици, я пусках така профилактично. :)

GregoryHouse
12-17-2010, 17:09
И аз имах същия проблем първите 2-3 дена след като инсталирах Windows 7 . Оказа се, че чудото само си теглело update-и Езикови пакети без да ме пита. И така С-то се задръсти. След като му забраних да прави това, не помня как беше мисля, че само махнах изтеглените езикови пакети и с някаква отметка беше, му казах да не ги тегли повече. След това пуснах CCleaner и проблема изчезна. След това периодично, през 1-2 седмици, я пусках така профилактично. :)

Е ти 5гб C ли имаш :D

d3ni7o0o
12-21-2010, 13:03
И аз съм на Уин 7 и сега имам същия проблем..
Някой може ли да каже как да спра ъпдейтите ?