PDA

View Full Version : Въпрос основно към момичетата.



Niakoitam
12-16-2010, 07:43
Та значи въпроса ми е следният. Ако често като пишете на даден мъж му споменавате подробно за друг, а след това спрете да го споменавате пред него това добър или лош знак може да е?
Та моята ситуация е такава че не може да се срещнем. Общуваме си в интернет. Няма смисъл сега никой да ми обяснява колко съм зле, какво трябва да предприема и т.н.Въпросът е ясен и той е отгоре.
Та съм написал основно момичета, защото те най-добре могат да се поставят на това място.
С въпросното момиче преди си общувахме много често и основната и тема беше да ми говори за този мъж. Знаеше отношението ми и то беше отрицателно към него, но все пак ми споделяше. Сега обстоятелствата са такива че се засичаме много по-рядко. Преди бързаше да започне да ми говори за чувствата си към онзи мъж и части от прежияваното, а сега като че ли избягва тази тема (може и така да ми се струва де, защото е много по заета)и и отделя най-много по няколко думи далеч не описателно като преди. От разни мои писания...кога директно кога не, знае че аз вярвам в приятелството между мъж и жена, но и в неговата промяна в любов при подходящите условия. Знае също и че е малко против принципите ми да съм нещо повече от приятел със заето момиче. Дали е разбрала или не незнам, но съм и пускал разни намеци че ми харесва. В случаи че ги разбира не ми изглежда да се е уплашила кой знае колко. Той даже и веднъж един директно и написа че като че ли тактично я свалям.Тя му каза че много па знае и че е вече свалена, а аз казах това за приятелството и че свалени жени не свалям. Та как мислите Вие...добро или лошо е това че не ми споменава толкова подробно за него или е просто стечение на обстоятелствата?

LadyDi
12-16-2010, 08:09
На мен ми се струва стечение на обстоятелствата.
Сам споменаваш, че напоследък е по-заета от обикновено. Може връзката им да е навлязла вече в етап, в който първоначалното силно привличане и влюбване е поутихнало и поулегнало.
Можеш да изчакаш още малко, да видиш дали тази тенденция на неспоменаване ще продължи и едва тогава да си вадиш изводи.

Niakoitam
12-16-2010, 08:25
На мен ми се струва стечение на обстоятелствата.
Сам споменаваш, че напоследък е по-заета от обикновено. Може връзката им да е навлязла вече в етап, в който първоначалното силно привличане и влюбване е поутихнало и поулегнало.
Можеш да изчакаш още малко, да видиш дали тази тенденция на неспоменаване ще продължи и едва тогава да си вадиш изводи :oops:

Да, по заета е. Преди беше безработна, а сега работи на две места.А освен това понякога ходи да учи задочно, но това го имаше и преди.
А това за първоначалното привличане и влюбване не ми изглежда много достоверно като приемем факта че връзката им е на повече от 3 години, а преди няколко месеца тръгнаха за четвърти път...не че и след като тръгнаха беше особено удовлетворена де.