PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете ми.... :(



numlock55
12-16-2010, 07:53
Значи... това е моята тъпа история... Ще се опитам да я съкратя, но все пак...дълга е :D .. Та, на 15 години съм.
Преди около половин година се запознах с едно момче, което още от тогава започнах да харесвам... Но просто нямах смелостта да му го кажа, казвах си че не съм достатъчно добра и накрая не направих нищо. Една наша обща приятелка ми е казвала, че и той ме харесвал, но аз просто не можах да го повярвам. Повтарях си, че това някога да сме заедно, е невъзможно. Но не можах да го забравя... Ии така, след време НАЙ-ДОБРИЯ ПРИЯТЕЛ :? на това момче ми каза, че ме харесва... Аз го харесвах само като приятел и не знаех какво точно да правя. И една моя приятелка просто му каза, че и аз го харесвам, защото не искала да го нарани, а той постоянно я питал за мен. И той взе, че ми предложи, аз наистина не знаех какво да правя, и тука направих ужасната грешка и му приех. След това се опитах да поговоря с него, но не можех просто да му кажа, че харесвам най-добрия му приятел... Той наистина много ме харесвал, дори ми е казвал, че ме обича, въпреки това аз все още не чувствам нищо към него. Опитах се да скъсам с него без да го нараня, но той продължаваше да ме моли да се съберем, и неговите приятели ми разказали как не е могъл да спи и някакви такива... но аз наистина не мога да го харесам... не мога да забравя първото момче...А пък за него, аз виждам как ме гледа напоследък, някакъв объркан, тъжен поглед, вече не ме и поздравява, а само ми се усмихва тъжно... значи е възможно той някога да ме е харесвал, но сега, дали все още е така, след като все още ходя с най-добрия му приятел... Какво да правя?? :(
Да, изписах и аз един роман... само да отбележа, моля ви не ме съветвайте да ги оставя и двамата... аз не мога да забравя първото момче, наистина, опитвала съм се, безполезно е.
И знам че ще почнете да ми пишете тъпи отговори, мда, заслужавам си го, наистина се вкарах в един шибан филм :D Но все пак, може ли да ми помогнете?

futbolita
12-16-2010, 14:27
Зарежи го веднага ! И не отлагай повече защото ще го нараниш...Моя савет е да забравиш и за двамата,тъй като ще ти излезне лошо име ако тръгнеш с приятеля му ;)

demonka
12-16-2010, 14:48
Виж, и при мен стана почти същото. И аз харесвам едно момче, и той ми каза, че ме харесва, но аз просто не мога да повярвам. Докато се чудя какво да правя, неговия приятел започнал да ме харесва...
Знам как се чувстваш! Ако бях на твое място щях да си дам шанс с първото момче, щом те гледа странно значи все още те харесва!! :)

MedSestrata
12-17-2010, 00:25
на 15 не може да обичаш, каква ти любов.. просто е харесване и привличане. Кажи на приятеля си сега, че не го искаш, само ще се измъчвате и двамата, бъди силна, не показвай че ти е гадно за него. Кажи му че това е края, няма да се събирате повече. Млади сте и имате цял живот да търсите подходяюия за вас човек. След това отиди при другото момче или ако те е срам по скайп, колкото и тъпо да е, му пиши каква е ситуацията. Гледай си интереса момиче, за да е щастлив, човек трябва да е малко егоист. Нищо не губиш, ако пробваш, не е болка за умиране ако те отхвърлят, по-добре да си пробвал, отколкото да се питаш след време какво щеше да стане ако...

343243problem
12-17-2010, 17:46
Зарежи го веднага ! И не отлагай повече защото ще го нараниш...Моя савет е да забравиш и за двамата,тъй като ще ти излезне лошо име ако тръгнеш с приятеля му ;)

Хах,момичето ви помоли да не и давате този съвет, и вие пак и го давате===пък и не схващам защо!!
Защо да се отказва от него като го харесва толкова много???На мен лично не ми пука как ще ме наричат другите и кво "лошо име" ще ми излезне!

Виж сега недей да разваляш Коледата на бедното момче, не го зарязвай до края на ваканцията поне :D Та тъй,после,казваш му,не се получава помежду ни, нека да сме само приятели !! ии започваш...харесвам най-добрия ти приятел........от много време.......преди да тръгна с теб.....Ако не те разбере, трябва да е най-безчувственото копеле на света!! Пък и според мен първо разбери дали първото момче те харесва, все пак в момента не си сигурна...и ако те харесва,ето...обясняваш на сегашното ти гадже положението-той трябва да разбере..все пак според мен той иска да си щастлива!
УСПЕХ!!......

MedSestrata
12-17-2010, 17:56
Глупости, кажи му възможно най-скоро. НЕ отлагай, само ще се тормозиш повече, аи момчето ще усети, че нещо не е наред и той ще се тормози. Голяма работа , че са празници и т.н. ако не го направиш сега, винаги ще има поводи за отлагане. Бъди силна и действай!

Dekkuy
12-18-2010, 20:38
Съгласна съм с мнението над мен. Кажи му по скоро, за да може, ако се получи с 1 момче на празниците да си с него щастлива. А за начина по който да кажеш каква е ситуацията съм съгласна с 343243problem ;)