PDA

View Full Version : Той е всичко за мен и искам да е наясно с това



SisinkaS
12-16-2010, 14:48
Здравейте, темата ми всъщност се нуждае от два отговора или по-точно съвета, които се надявам да получа, защото аз вече не знам как да действам.Ще се радвам ако някой изчете това тук .. :)
Значи.. започвам от самото начало.. Той е 11г. по-голям от мен. Още от самото начало, когато приятелите ми осетиха, че м/у нас се заформя нещо всички ме съветваха да стоя на страна, защото е доста по-голям от мен и нищо няма да стане.Знаех го това бях сигурна..уж, но нещо отвътре ме влечеше към този човек.Хах малко странно звучи, не знам дали на някой му се е случвало да знае, че няма начин, а да продължава, защото някак си пък от друга страна осеща точно обратното.Шантаво е ,знам :-D Бяхме непознати с него.. знаех, че е бивш на треньорката ми, и точно затова и момичета от отбора ми казваха да не правя нищо, че ще е гадно и т.н. но аз не слушах никои, защото все пак ако се гледам всички около мен да са щастливи за моя сметка, на кое място остава моето щастие? А трябва ли именно то да е най-важно за мен? Той работеше все по дискотеки и аз и приятелките ми все бяхме там, и аз все някъде около него.С течение на времето се запознахме, започнахме да контактуваме, скайпове и т.н. Нещата започваха малко по малко да се задълбочават.Но в един момент тои каза "Нека поставим някаква граница, защото ме е страх някоя вечер ако съм пийнал да не направя някоя глупост" и аз - добре.Знам, че насила хубост не става.Сложихме една граница, в период от няколко месеца не ходех в тази дискотека, той не ми пишеше и аз на него също, но това незначи, че не мислех за него.Незнам защо дори без да го виждам мисълта ми за него беше толкова натрапчива и постоянна.Реших, че това неможе да бъде така а и кой е той, че заради него да не ходя еди къде си.Така или иначе не спирах да мисля за него дали ще съм там или не все тая... И естествено се появих отново в онази дискотека такава каквато никога не съм била, защото бях твърдо решена, че ще го спечеля.Всяка вечер когато той беше на работа бях и аз там.. Танци без спиране, супер освободено държание, малко внимание към него и повечко към другите.Започна пак да ми пише, тогава бях с едно момче (гаден наркоман).. и аз не знам защо бях с него.Бяхме тръгнали точно в момента в който спазвах онази граница, която може би ме е подтикнала към това с цел да не мисля за него.Въпросното момче с което бях осещаше, че до известна степен съм с него или да го кажа така тялом съм с него а духом съм някъде другаде.Ревнуваше ужасно много от него, не знам как е усещал, че именно той е този който не ми излиза от главата след като не се издавах по никакъв начин, но факт.Скъсах с него, защото не беше човек с който мога да бъда, едно че постоянно беше напушен и друго, че нямаше смисъл да крия, че не той ми е в главата.. апък и беше спал с някаква гадна коладжийка (Боже радвам се, че не съм била с него.. можело е да хвана някаква болест! :shock: :lol: ) След края на тази ми връзка нещата с него станаха по-сериозни.Премести се в друга дискотека, където работеше един приятел.И естествено забирах една приятелка с мен за морална подкрепа и отивахме при този приятел, а след като свършеше той идваше моето момче..Ние точно тогава тръгвахме.. отивахме да пием по едно кафе и естествено се връщахме :oops: От там започна развръзката на това нашето.Всяка вечер там при него, не с приятели около него в това заведение, а точно там при него.Имаше адски много вечери изпълнени с смях, шеги и какво ли не.Тогава усетих, че интереса му към мен се засилва.Все гледаше да ме заговори нещо, постоянно беше някъде около мен и се бъзикахме нещо, другите му говорят нещо, а той ги игнорираше набързо и подхващаше някаква тема с мен.бях на седмото небе.До тук добре, но до тогава не бях оставала насаме с него.Изведнъж взеха да ме гонят когато си тръгваме той да ме кара до нас.Чувствах се гадно, защото не исках да се му се натрапвам така, а не ми оставяха друг избор.Знаех защо го правят, но просто не беше уместно.Когато останех само с него се стъписвах.Буквално губех говор и картина :lol: И естествено това ми се отрази.Един ден този приятел искаше да излезем и ми каза, че моето момче му е казало да не ме пращат така при него, само съм била мълчала било гадно, а и нямало смисъл, той не можел да има такава връзка.Можете да си представите как ми се отрази това на всичките ми надежди и стремежи.Както бях на седмото небе буквално ме закопаха.Бях като сразена няколко дни, знаех си още от много преди тази случка, че този мой срам ми пречи ужасно много и трябва да направя нещо по въпроса.
Не подозирах, че имам такава воля за промяна заради някой.Но усещах нещо в този човек, някак си се чувствах сигурна около него, не го познавах толкова добре, а всъщност знаех във всеки един момент какво ще каже и каква ще му е реакцията.Затова се стегнах, знаех, че си заслужава, мина известно време... може би месец преди пак да се застоим в онази дискотека където работеха - той и този мои приятел (на когото всъщност дължа страшно много).Започнахме пак да ходим там, една приятелка дори започна работа там - идеално за мен имах си повод да ходя. Ха сега се сетих за една вечер когато отивах и с това момиче не се бяхме виждали от много време, затъжени (това ми беше най-добрата приятелка).. ии от вратата като ми скочи на врата иии аз изобщо не можах да погледна дори дали той е на работа и когато ме пусна само поглеждам той идва към мен такъв разперил раце да ме прегръща :lol: Тогава усетих колко много искам винаги да съм в тази прегръдка и в този момент поисках времето да спре :grin: :oops: :-D Но тогава вече бях друга, готова на всичко и решена на не 100 а на 1009901999% да съм с него.Ходех сама при него, постоянно гледах да говоря с него нещо.Даже и да не знаех какво да кажа или да го попитам си измислях нещо малко и дори незначително, само и само да не млъкна.В един момент той ме попита "както ти има ти си друга'' и аз само се засмях и му казах "че кое ми е другото не съм си сменяла прическата в близката година" :D И така вечер след вечер, ден след ден.. имаше случай в които той е настоявал да ме закара до нас.Взимал ми е ключа за вкъщи с цел да не се кача при този приятел или в някое такси, а при него.Малко след това започна да ми настоява за нещо което не бих направила никога с никого - просто секс без никаква връзка.Въпреки, че исках ужасно много да съм с него много пъти го режех или увъртах.Едно, че до тогава не бях спала с никой друго, че както казах по горе - на такова нещо не бих се съгласила.Дойде лятото и заминах на лагер отбора - тренировки,море,купон.. не спирах да мисля отново за него, само той ми беше в главата и устата, но нямах абсолютно никакво време да му се обадя, а и какво щеше да си помисли!? :? :-D Да обаче той не е мислел така... всеки ден ми пишеше.. и най-неочаквано една вечер получих следния смс "аз си лягам и си мисля за теб, какво правиш дали спиш и дали и ти си сама?" .. Умрях от кеф :lol: След като се върнахме продължехме почети по старо му ..почети, защото беше доста по.. не загрижен за мен ами .. ддз.. пак нещо такова.Винаги когато ме видеше, че нещо не съм в настроение сядаше при мен мен ии не мърдаше докато не се засмея..той ли бил причината какво бил направил ии какви ли не още ей такива истории :-D По едно време беше решил, че нещо ми е направил и съм му сърдита за нещо и ме беше друпнал настрана на едно сепаре.Беше ме прегърнал, а аз се опитвах все да се дръпна (Защо?! ) Пита ме защо се дърпам, защо не се отпусна, какво лошо имало да ме прегърне :-) :oops: Защо съм му била сърдита и т.н. .. тогава осетих, че се интересува от мен.Е и не само тогава, но вече е прекалено дълго, че да обяснявам всяка една такава ситуация.Мина се време с все такова държание и аз го исках все повече и повече.Бях прекалено сигурна в този човек, за да се откажа, въпреки, че това всичко се случваше в продължение на година.. И миналата година след като бяхме почнали даскало.. октомври месец този приятел искаше да ни събере всички на вилата му.Бяхме поканени маса хора включително и моето момче - все пак бяха и приятели и колеги.Накрая в деня на тръгването бяхме останали само 4-та - аз, една приятелка, въпросното момче и този приятел чиято е вилата.Добре.Отидохме.Разх ждахме се,бъзикахме се, пихме, танцувахме ии когато ни се приспа се оказа, че са приготвени само 2 стаи, е 3, но третата си беше на това момче ии не се брои.Моето момче се оттегли по рано от масата и леднал в едната стая която е двойка, и е останала една единица.И естествено не вървеше приятелката ми да легне в една стая с него.Качих се и аз, оправих се да си лягам, но не ми се спеше,а той на пръв поглед спеше...Развъртях се из стаята и намерих едни албуми с снимки на момчето на което е вилата.Взех да разглеждам, а в последствие до мен се оказа и моето момче.Разглеждахме, разглеждахме и в един момент се оказахме легнали двамата на едното легло.Малко по малко се започнаха целувки и целувки иии .. =P~ Да подчертая, че нямаше какво да се случи понеже си имах гостенчета :oops: Така си и заспахме двамата там на едно легло, беше ме гушнал и.. :oops: Сутринта бях станала по рано и приятелката ми отидохме да се разходим... Върнахме се,а другите още спяха, направихме закуска ии чакахме.Аз се бях подпряла на вратата с чаша кафе и просто се наслаждавах на гледката и на предната вечер.Вилата беше на високо и се откриваше уникална гледка към язовира и гората от другата му страна.В един момент моето момче се измъкна дойде право при мен с думите "Добро утро" и ме прегърна и целуна.Почувствах се уникално.Почувствах нежност, привързаност и го осетих по някакъв странен начин... :-) От тогава започна връзката.Всеки ден заедно, всяка вечер, всичко беше идеално, но след 1 месец ...БУМ! Взе ме от нас с думите "Връзката ни няма никакво развитие,според теб как е?Аз съм на това мнение и няма смисъл да продължаваме" :shock: Бях съсипана, бях сигурна, че не това е причината, защото няма какво развитие да очакваш от връзка на един месец.Прибрах се, плаках... много.След като разбраха какво е станало приятелите ми с 300 зора ме изкараха от нас.На кафе, на бар.. не бях същата.На кафето не казах дума на никои.. просто не бях там, нито тялом нито духом, не знаех къде се намирам.В бара просто си стоях и не слушах дори и музиката. Минаха се дни така, все по един и същ начин - безсмислени, безинтересни..С една приятелка бяхме една вечер на бар (там където работи той) и понеже шефове и охрани и всички изобщо ни познават,а нямаше места седнахме при шефовете.Явно не знаеха, че не сме заедно понеже ме попитаха защо не съм отивала при него.Тогава тъкмо бях позабравила малко и те ми напомниха отново ..цялото ми настроение колкото беше малко отиде по дяволите. Той явно ме беше видял, че съм нацупена и пак с цел да ми оправи настроението както едно време ми прати смс "Много си нацупена, усмихни се :)" Но .. :? Малко по-късно шефовете му го викнаха и той седна до мен, заприказва се с тях и ме прегърна.. отново почувствах онази топлина и нежност, но нямах онзи кураж, за да се почувствам щастлива.Минаха няколко дни пак бяхме там на бар, но той не беше нея вечер на работа. Дойдоха едни момчета седнаха при нас, но никое от тях не можа да ми грабне интереса.Мислите ми не бяха ангажирани относно нито един от тях и не можеха и да бъдат.Усмивката ми я нямаше, въпреки това един от тях се опитваше да ме заговори, въпреки резките рязания които получаваше. В този момент го видях, влезе с един негов приятел и отиде при колегата си.Видя ме, стоеше и ме гледаше, както и аз него.Онова момче ми говореше нещо, но нещо вътре в мен трепереше и не заради него, а заради човека срещу мен.Повъртяха се малко и си тръгна.След което и аз помолих приятелката ми да си тръгваме, но не исках да се прибирам.Отидохме в онази дискотека където работеха преди с онзи наш приятел. Беше ми адски криво и той като чели нарочно пусна песента с която момчето ми винаги ме поздравяваше.. естествено не можах да се сдържа :cry: .В този момент разбрах колко много ми липсва, колко много искам да съм с него и че бих дала всичко от себе си за тази връзка. :cry: Малко по-късно получих съобщение "стига си пила, прибирай се да спиш" .. Рухнах в сълзи и в същото време бях някак си щастлива.Писахме си, звънна ми, говорихме си и дойде да ме вземе.Отидохме у тях, говорихме, събрахме се ... Бях най-щастливата :-) :smt008 И сега - година и половина по-късно продължавам да съм най-щастливата.За пръв се чувствам така с някой... неописуемо е.Имам чувството, че го познавам от много много време, а всъщност не е така.От него завися, ако го няма до мен.. не знам, нищо няма смисъл.Означава толкова много за мен.
Всичко е идеално, винаги честни един към друг,доверие,разбирателств о.. дори и планове за общо бъдеще.Техните ме познават, нашите - него също.Но има едно голямо НО.. показвала съм му го по не знам колко и какви начина, че е най-важното нещо за мен.Дори да правя нещо или да им работа, когато ми се обади зарязвам всичко, за да мога да му помогна или просто за да съм с него.Но снощи това голямо но пак ми го показа с репликите "винаги мислиш първо за твоите неща, да ги свършиш, да си направиш каквото искаш и след това се сещаш за мен.С мен си когато ти отърва" - ГОЛЯМА ГРЕШКА - НЕ Е така! :? Когато ми каза това .. незнам,стана ми супер гадно, защото почувствах, че изобщо не забелязва това което правя.Както казах по нагоре.Пример ще дам - вместо да уча за изпити, чертая планове за кухнята или разглеждам уреди, защото ме е помолил за това да го свърша,когато нямам работа.Но след като той е най-важното нещо за мен се захващам първо с това.Друго.. В къщи не съм пипнала нищо - по цял ден съм при него на къщата и му помагам там.. не съм се видяла с приятелките ми от две седмици, защото искам да съм всяка една секунда с него.Казах му всичко това,а той ми отвърна "Тия планове за кухнята само заради мен ли ги правиш" , аз казах не,защо? "ами защото ако беше само заради мен трябваше да кажеш по-рано да знам.Надявах се да не съм само една авантюра за теб ама май май... Само като ме попиташ какви са ти плановете за довечера и ..не знам.. моите всичките планове са свързани с теб, където съм аз каквото и да правя искам да си до мен, докато за теб не съм сигурен" Изясних му, че ако беше просто една авантюра нямаше да ми пука изобщо, и нямаше да водя този разговор и че въпроса ми какви са му плановете изхожда от там, че имам чувството , че понякога го задушавам.Както и да е.. говорихме си надълго и нашироко и ми разясни, че не знае кой е късметлията в нашата връзка - той, че е попаднал на мен ли или аз, че съм попаднала на него.. и че аз съм била единствената жена с която иска да бъде сега и за напред. :smt007 Попита ме защо съм с него.. отговорих му, но след това разбрах защо са всички тези филми, които си вкарва и да разбрах, че го е страх от това, че е доста по голям от мен, а аз съм още млада и един ден ще ми дойде акъла в главата и ще си намеря някой на моите години - това ми го каза и той, че си го мисли.Казах му, че вече година и половина съм с него и акъла ми е дошъл отдавна, но не мисля да си търся друг.А и това не може да се случи просто няма как!!! Та аз не мога да дишам без него!!!!Въпреки, че бях с него на 1та седмица от връзката ни, нито за момент не се поколебах или съжалих за това след като скъсахме, усещах, че не съм сбъркала и това е правилния човек .. :-# :smt007
Не знам как и по какъв начин още трябва да му кажа и да му покажа, че няма да го предам, че няма от какво да се плаши, че не искам друг за мен, че той е човека с когото искам да бъда..??! И по този повод си мисля понеже за Коледа не дава да му купувам нищо понеже няма пари в излишък и няма възможност за подаръци.. си мислех дали да не му подаря една наша снимка в рамка към която по някакъв начин да има един лист, на който да е написано от мен.. как го чувствам, че не искам друг за мен, как се чувствам с него и без него т.н. ...?

Infection
12-16-2010, 15:01
Четох до половината но тои на 11 години ли е :shock:

DeVilTerroR
12-16-2010, 15:10
11 години по-голям .....

SisinkaS
12-16-2010, 15:17
Четох до половината но тои на 11 години ли е :shock:
хаха не, не е на 11 години, чети по-внимателно ;)

SisinkaS
12-16-2010, 15:22
11 години по-голям .....
Да 11 години е по-голям.За мен няма значение това.И 20 години по-голям да е пак щях да искам да съм с него.За мен е важно как се чувствате, когато сте двамата, дали се разбирате и прочие. Най-важното в една връзка не са годините, но от изказването ти не мисля, че и ти си на това мнение :)

П.П. Извинявам се за дължината на темата, но исках да започна от самото начало, за да може тези който четат и дават отговори да са наясно с всичко :wink: Peace.

Rebus
12-16-2010, 15:27
Егати романа,ти направо си разказа живота.Не съм го чел цялото,ама само информативно..Ти на колко си?

SisinkaS
12-16-2010, 15:29
Егати романа,ти направо си разказа живота.Не съм го чел цялото,ама само информативно..Ти на колко си?

20.Само информативно.. има ли някакво значение?

Rebus
12-16-2010, 16:43
Ами щом си на 20 не,друго щеше да е ,ако беше на 13-14 :) Успех.

marin4itu
12-16-2010, 16:45
Според мен трябва просто и двамата да се радвате на връзката и на любовта си. Престанете да се хващате за всичко и да се съмнявате за всичко (то май той го прави най-вече), просто бъдете щастливи от това, че сте се намерили!

MiMcHeToOo
12-16-2010, 17:10
Ох, много мило ми стана от историята ти :smt049 Мисля, че по всякакви начини все пак му показваш, че е най-важното за теб. Той ти е казал причината за притеснението си - разликата във възрастта ви. Това няма как да го промениш, за жалост, но не мисля, че неговите "филми" биха попречили на връзката ви като цяло. Успех! :-)

SisinkaS
12-16-2010, 17:52
Благодаря на marin4itu MiMcHeToOo и Rebus за мненията, но никой нищо не каза за това което съм намислила като подарък за Коледа.. За улеснение написано е в абзаца с черен цвят :oops:

MiMcHeToOo
12-16-2010, 17:53
А, да, вярно, че има част и за подарък 8-) Харесва ми! :)

SolemnityOfDeath
12-16-2010, 17:58
Ммм, ясно че го е страх, ама тоя хроничност често опропастява връзки. Пък и той е на 31 (ако правилно пресмятам), така че трябва да му е минало времето за тийн изцепки.

Да не говорим, че според мен човек, който държи много на теб, ще иска ти да движиш и своите интереси, а не само да му угаждаш. Това е съставна част от една връзка, а не да се лишавате от стремежите си. Идеята е заедно да ги следвате и да се подкрепяте в процеса..

SunShinePearl
12-16-2010, 18:03
Повярвай ми не ми е лесно и на мен приятеля ми е с 15 години по-голям от начало беше много трудно и знам че понякога и той мисли че ще го оставя заради друг по малък но не го казва,намеквал е не сме се карали или спорили за такива неща просто се опитвам да направя всичко възможно да разбере че е всичко за мен

darkness848
12-16-2010, 19:13
Да ти кажа 11 години не са малко... Но пък не са и прекалено много.. Все пак щом си на 20, а не на 16, 17... :wink:
Амиии според мен с времето ще се оправите... Разбира се ще трябва доста търпение от твоя страна докато накрая не разбере, че той е всичко за теб...
Успех! :-) И мнооого, много любов! :-) :)

dPa3HuTeJl
12-16-2010, 19:16
Ако искаш ми вярвай но докато го прочета изядох един пакет пуканки :D И имам идеалния отговор за теб (не съм чел мненията преди моето и не знам какви отговори са дали , така че ако си съвпадат моля да бъда извинен 8-) ) Кажи му да си докара съмнителния задник до компютъра и му покажи това което написа , тогава съм 100000099999999999503460340% сигурен че ще ти повярва, леле ако имах и аз такова момиче до мен .. какво повече да иска един мъж? Приятеля ти е късметлия,дано да не го пропилее този късмет!

Wednesday666
12-17-2010, 08:42
Не видях до сега някой да е казал нещо за подаръка ти, за това ще започна от него - идеята ти е адски сладка и смятам, че адски много ще му допадне, не е важно колко е скъпо и колко е голямо, а е важно, че е от сърце, така че давай и не се притеснявай :-)

Колкото до другата част ,, и аз съм съгласна с другите, че заради годините се притеснява, защото той щом е на 31 вече мисли за нещо по-сериозно, времето на забежки и флиртове му е минало отдавна и просто мисля, че иска да знае, че и двамата сте на един фланг - нещо сериозно, а не някаква лигава връзка .. Наистина трябва да му покажеш темата, която си написала .. Може да е дълга, но пък мисля, че след като я прочете всичките му съмнения ще изчезнат и всичко ще е както преди :)

Dekkuy
12-17-2010, 08:56
Wednesday666 е права и за подаръка и за момчето. Някой път като сте у тях седни на компютъра или лаптопа (там каквото има) и се направи, че проверяваш дали някой ти е писал отговор на това. Той ще се заинтересува какво е и ти му го покажи.

nepowtorima
12-17-2010, 09:36
Ох.. прочетох го цялото.. :D очите ми се зачервиха :D :D

Така де по темата: невероятна история.. Забелязва се, че ужасно много обичаш този човек и може би ти си направила всичко за да сте заедно бъдете много много щастливи... Дано винаги да сте заедно :) :)

А за подаръкът... Страхотен е .. Подари му това... :)

Щях да напиша още нещо, но просто ми се изпари от акъла :-D :-D сори... :-D :-D

SisinkaS
12-17-2010, 11:53
ае майна само като видях че пишеш " осещам" и кви романи си писала ми стана ясно

11 години е малка разлика дай с 21 по-забавно

Поясни ми моля те кое ти е толкова ясно.А за 11г. като мислиш, че е малка разлика ами пробвай ти с това което предложи като ще е по забавно.Явно само това те интересува.

burpp
12-17-2010, 11:53
Направих си труда да го прочета, колкото и да е дълго, колко и цвета на буквите да е гаден.

За любовта граници няма. Това е ясно, а и ти го доказваш. Наистина си намерила нещо хубаво- една прекрасна четирилистна детелина. Него вероятно го е доста страх от годините и затова вероятно се е държал на страна от теб. Въпреки това ти не се отказваш, това ми направи доста добро впечетление (е разбира се гадно е като започнеш да нахалстваш, не говоря за теб) и той продължава да бъде загрижен за теб. Наистина като цяло историята ти много ме трогна и ти пожелавам да продължаваш да бъдеш с него. Знам какво е това да бъдеш зависим от друг човек- да зависиш от неговите чувства, емоции и.т.н. Доста болка и мъка си изпитала заради него, но въпреки това продължаваш. Вскякаш гледам мене си в огледалото.

Моето момиче е с 2 години по-голямо от мен, не много, но наистина много държа на нея. Тя е всичко за мен, за нея бих убил, бих пленил, бих задушил, отстранил и други. Ако я изгубя ще се чувствам точно така, когато той те е зарязал след първия месец когато ходихте. Любовта е нещо хубаво, но и доста болезнено чувство. Колко ли болка не съм изпитал заради моето момиче, но въпреки това съм с нея.
Както и да е, не съм тук да развивам истории за моята любов. Пожелавам ти с твоя "батко" много хубави моменти и по-малко караници.

Относно подаръка: На мен много ми харесва. Идеята е много добра и това с листчето ще се получи страхотно. Не е важна материалната стойност, а това с каква любов даваш подаръка. Аз си мислех да нарисувам на огормна стена името на момичето ми, с едни огормни букви и да и поднеса надписа, както вече споменах с МНОГО любов. :smt007 .

SisinkaS
12-17-2010, 12:02
Ммм, ясно че го е страх, ама тоя хроничност често опропастява връзки. Пък и той е на 31 (ако правилно пресмятам), така че трябва да му е минало времето за тийн изцепки.

Да не говорим, че според мен човек, който държи много на теб, ще иска ти да движиш и своите интереси, а не само да му угаждаш. Това е съставна част от една връзка, а не да се лишавате от стремежите си. Идеята е заедно да ги следвате и да се подкрепяте в процеса..

Именно това ми харесва в него, както каза минало му е времето за тийн изцепки и не мисли за такива истории.Това ме прави ужасно сигурна в него.И за момент не мога да се усъмня.И другото винаги ме е подтиквал след като завърших да ида да уча, но аз не.Бях готова ако не ме приемат задочно да си прекратя образованието до тук, въпреки, че много исках да уча точно туризъм.Но само заради него, защото знаех, че това разстояние ще провали връзката ни бях готова да се откажа без да се замисля.За лишаване дума не може да става винаги ме е подкрепял както и аз него в това за което мечтае.

SisinkaS
12-17-2010, 12:06
Ако искаш ми вярвай но докато го прочета изядох един пакет пуканки :D И имам идеалния отговор за теб (не съм чел мненията преди моето и не знам какви отговори са дали , така че ако си съвпадат моля да бъда извинен 8-) ) Кажи му да си докара съмнителния задник до компютъра и му покажи това което написа , тогава съм 100000099999999999503460340% сигурен че ще ти повярва, леле ако имах и аз такова момиче до мен .. какво повече да иска един мъж? Приятеля ти е късметлия,дано да не го пропилее този късмет!

Хах бъди спокоен не се повтаряш, никой до тук не е споменал да е изял един пакет пуканки :-D Взех май, че се изчервих от коментара ти :oops: Благодарим :wink:

TheNewReligion
12-17-2010, 13:23
Понеже си нямам работа, го прочетох цялото. Аз лично на твое място, колкото и да го обичам, не бих му показвала, че е всичко за мен. Защото ти си всичко за себе си, не трябва някой друг да те измества. Или поне аз така го разбирам. Правиш всичко за него (много грешно, съвсем скоро може да започне да приема усилията ти за даденост, даже няма да се съмнява в тебе), пък те обвинява в егоизъм, внушавайки ти, че това е нещо лошо. Аз в същата ситуация, на твое място бих му отвърнала: "Да, мисля за себе си, да не смяташ, че всичко се върти около теб?" И на опасенията му, че можеш да си намериш друг, не е трябвало да се обясняваш какво, как и защо, а просто да се усмихнеш. Ако искаше да си с друг, щеше вече да бъдеш. Да не говирим, че тея "съмнения" в тебе могат да се дължат на вътрешна несигурност от негова страна, което отблъсква. Може и още по-зле. Ситуацията" крадецът вика "дръжте крадеца" не е рядко срещана. Имай предвид, че разликата ви е голяма и не изключвай възможността той да те надхитрява (не в тази ситуация конкретно, в други). А т'ва с подаръка: на твое място нищо няма да му подаря за наказание. Съвсем сериозно. Бих се чувствала обидена от глупавите му съмнения.

SisinkaS
12-17-2010, 13:43
Понеже си нямам работа, го прочетох цялото. Аз лично на твое място, колкото и да го обичам, не бих му показвала, че е всичко за мен. Защото ти си всичко за себе си, не трябва някой друг да те измества. Или поне аз така го разбирам. Правиш всичко за него (много грешно, съвсем скоро може да започне да приема усилията ти за даденост, даже няма да се съмнява в тебе), пък те обвинява в егоизъм, внушавайки ти, че това е нещо лошо. Аз в същата ситуация, на твое място бих му отвърнала: "Да, мисля за себе си, да не смяташ, че всичко се върти около теб?" И на опасенията му, че можеш да си намериш друг, не е трябвало да се обясняваш какво, как и защо, а просто да се усмихнеш. Ако искаше да си с друг, щеше вече да бъдеш. Да не говирим, че тея "съмнения" в тебе могат да се дължат на вътрешна несигурност от негова страна, което отблъсква. Може и още по-зле. Ситуацията" крадецът вика "дръжте крадеца" не е рядко срещана. Имай предвид, че разликата ви е голяма и не изключвай възможността той да те надхитрява (не в тази ситуация конкретно, в други). А т'ва с подаръка: на твое място нищо няма да му подаря за наказание. Съвсем сериозно. Бих се чувствала обидена от глупавите му съмнения.

Нищо няма да кажа относно мнението ти, защото все пак то си е твое и всеки има право на такова.Само ще кажа, че не бих направила нищо от това което каза понеже явно сме с коренно различни разбирания ии аз лично искам човека до мен да се чувства сигурен в мен във всеки един момент.А относно това - Имай предвид, че разликата ви е голяма и не изключвай възможността той да те надхитрява - :? Вече е минал през тия неща, в миналото са му и са израснати, не цели по никакъв начин да ме лъже.Както казах в тази връзка се радваме на честност и доверие. :wink: