PDA

View Full Version : Продуктите на Аvon



whitediamond
12-16-2010, 15:42
Досега не съм купувала продукти на Аvon. Сега обмислям да си купя някакви сенки,спирала и може би някое спрейче. Питала съм някои приятелки дали са хубави продуктите на Аvon и получх доста различни отговори. Някои викат абе пълен болкук не купувай,други еми не са лоши,трети само парфюмите стават за нещо. Та какво мислите вие?

titinkaa
12-16-2010, 15:49
Има и добро има и не толкова добри продукти.

sexa_na_kompleksa
12-16-2010, 16:02
Има и добро има и не толкова добри продукти.

Съгласна съм. Ако имаш финансова възможност, по-добре си купи продукти от някои по-скъпи марки.

neeDaBosS
12-16-2010, 16:14
Спиралите са мн. добри за цените си
Спейовете пълен ужас! толкова нетрайни..

Hilary_
12-16-2010, 18:45
От това, което си изброила (сенки, спирала и спрей) не ти ги препоръчвам от ейвън .. :?

Единствено четворките сенки не ги знам .. може и да са сполучливи!!
.. но останалото не си заслужава!! (:

Можеш да дадеш 10 лева за някоя спирала на Maybelline (този месец са намалени) и ще останеш много по - доволна .. :)
същото се отнася и за другите неща ..

Di
12-17-2010, 19:29
спрейовете са добри

mArMaLaDkA
12-17-2010, 21:39
Сенките не ги бива, от спиралите само Supershock-а става(всъщност тя е най-НАЙ-хубавата спирала на света с най-НАЙ-яката четчица 8-) ), а спрейовете не са им особено дълготрайни. Но пък Ейвън притежават възможно най-богатата селекция от задушливи сладникави миризми, така че ако обичаш такива, поръчвай смело. 8-)

Infinity
12-18-2010, 08:15
Като цяло не съм особено доволна.
Парфюмите им имам чувството , че почти всички са еднакви - лигави и сладникави.
От спиралите изобщо не съм доволна !
Гланцовете - не !
ФДТ - имат и добри попадения , но е много по-добре специално за това да заложиш на далеч по-качествен продукт.
Лосионите им , честно казано и те не ми харесват особено. :-o
Единственото , от което съм доволна са сенките.
Говоря за четворките , които напоследък има във всеки каталог.
Имат хубави нюанси , сравнително трайни са за цената си особено , ако си с основа отдолу... таа , така.
С две думи : Ао имаш възможност си купи по-качествени продукти.

MegiBoOm
12-18-2010, 08:19
Ето нещата, от които съм много доволна и които наистина понамалиха пъпките по лицето ми :) :

http://www.avonteenzone.com/files/bg/_products/blemish_clearing/1006_00091_bccl_01.pnghttp://r.fss.bz/img/p/m/2150/2150962.jpg

RY
12-18-2010, 12:26
Аз от там съм си поръчвала главно гланцове,душ гелове,някакъв тоник протиш пъпки,спрейове за тяло и лосиони за тяло..Като цяло съм доволна.

mocho
12-18-2010, 13:08
Като цяло не съм доволна.. някои неща са пълни боклуци !

Това са някои продукти, за които знам:

Сенки - имала съм няколко вида и всички се размазват ужасно и се събират на една линия.. да не говорим за течните :(

Спирали - и от тях не съм доволна.. каквито и да са им четките почти нищо не правят! И мноого спластяват миглите. По - добре за тия цени да си вземеш някоя от Maybelline или от Oriflame също са много хубави !

Фон дйо тени - не съм имала от Avon и не искам и да имам :D .. но една приятелка имаше и не беше доволна, даже кожата и се беше обелила малко :?

Парфюми - не са трайни и всички са еднакви !

Гланцове - това са единствените продукти от Avon, които г/д ми харесват. Понеже аз съм фен на гланцовете и имам от много фирми.. може и заради това да е :D и пак са еднакви и не са по - хубави от тези на Oriflame, Maybelline, Evelline и други.

.. сетих се за един стик за очи, които си бях порачвала от Avon.. беше показан като светло бронзов, а дойде кафяв :-x .. когато си го сложих за първи път издържа около 20 мин :razz: (сериозно говоря), след което почти го нямаше и се беше размазал чак до миглите и като се огледах стоят така: :shock: :D и директно го хварлих в кошчето .. и тва струва 10 лв. Е, заслужава ли си?? :D

Biskfitka
12-18-2010, 14:33
Little black dress парфюма е уникален...както и лосиона и другите неща от тая серия... :-) :-) :-) :-) :-)
Имам спиралка и гланц Very me...от 1 месец са в каталозите и са намалени май и от двете съм много доволна :-)

DollDaggaBuzzBuzz
12-18-2010, 14:40
Много съм доволната от спиралата им superCurlacios
http://avon-line.hu/images/upload/big/product/smink/szemek/szempillaspiral/05959-supercurlacious-szempillaspiral-a-hihetetlenul-ivelt-szempillakert-pink-csomagolasban.jpg

както и от маската им за лице с екстракти от мъртво море,почистващите гелове на Clearskin , и рол-он парфюмчетата им Smile

darrie
12-18-2010, 15:23
Много съм доволната от спиралата им superCurlacios
http://avon-line.hu/images/upload/big/product/smink/szemek/szempillaspiral/05959-supercurlacious-szempillaspiral-a-hihetetlenul-ivelt-szempillakert-pink-csomagolasban.jpg

както и от маската им за лице с екстракти от мъртво море,почистващите гелове на Clearskin , и рол-он парфюмчетата им Smile

Тази спирала и аз я харесвам. Както и Supershock. Душ-геловете и лосионите също са хубави. Парфюмите им майка ми ги ползва и казва, че били много трайни. Колкото до сенките .. Ruby rose са по-хубави .. 8-) Поне на мен повече ми харесват от тези на Avon. Всичко е въпрос на вкус .. Не можем ние да ти кажем .. Всеки има различна кожа и различно мнение.

Biskfitka
12-18-2010, 18:15
Ааа забравих,то не е козметика,но имам една гривна с обици от 5-6 години и са като нови...също и други такива неща имам и нито им се е променил цвета, нищо... :)

whitediamond
12-18-2010, 18:52
;D Като гледам коментарите се отказах да си зимам нещо от Avon. Ще си зема някаква спирала на maybeline най-вероятно от тези по 10 лв. Не са кой знае кво или пък нещо уникално каквито ги изкарват по рекламите,но са с приемливо качество и самата спирала,онази розовата ми стигна за половин година,което е добра инвестиция. За сенките още незнам или от някое магазинче-ruby rose,golden rose,квито има. Или нещо от реномираните марки,харесах си една двойка сенки от аптеката за около 6-7 лв,не мога да се сетя ква марка бяха :oops:

linkin_park_girl
12-18-2010, 19:38
Аз общо взето съм доволна от продуктите им.Спиралите наистина съм им много добри,доволна съм и от гланцовете.Правят устните ми много меки и издържат доста време.Спрейовете няма как да са издръжливи,защото все пак са по 3 лв.Но парфюмите им много ми издържат на мене.Също лосионите за тялото от серията SkinSoSoft са прекрасни.Правят кожата много мека. ;)

girl91
12-18-2010, 21:11
Аз общо взето съм доволна от продуктите им.Спиралите наистина съм им много добри,доволна съм и от гланцовете.Правят устните ми много меки и издържат доста време.Спрейовете няма как да са издръжливи,защото все пак са по 3 лв.Но парфюмите им много ми издържат на мене.Също лосионите за тялото от серията SkinSoSoft са прекрасни.Правят кожата много мека. ;)
И аз мисля като теб. Вече трети път си взимам спирала Супершок, а 90% от гланцовете и балсамчетата ми за устни са ми от Ейвън.

Имам спиралка и гланц Very me...от 1 месец са в каталозите и са намалени май и от двете съм много доволна :-)
Серията Very me не е на Ейвън, а на Орифлейм ;)

ValLoveYa
12-19-2010, 07:44
Лосионите им за тяло са добри.

zlatit0o
12-19-2010, 09:20
Като цяло не съм доволна от Avon, единственото нещо което съм си купувала и е било хубаво е спиралата за мигли Supershock :smt007

http://img.swapit.co.uk/00/02/07/11/2071147_2.jpg

VikitoRia
12-19-2010, 16:05
има и хубави има и лоши продукти
и някой от продуктите съдържат paraben или по точно methylparaben, propylparaben etc.
http://en.wikipedia.org/wiki/Paraben

mocho
12-26-2010, 01:31
Аз общо взето съм доволна от продуктите им.Спиралите наистина съм им много добри,доволна съм и от гланцовете.Правят устните ми много меки и издържат доста време.Спрейовете няма как да са издръжливи,защото все пак са по 3 лв.Но парфюмите им много ми издържат на мене.Също лосионите за тялото от серията SkinSoSoft са прекрасни.Правят кожата много мека. ;)
И аз мисля като теб. Вече трети път си взимам спирала Супершок, а 90% от гланцовете и балсамчетата ми за устни са ми от Ейвън.

Имам спиралка и гланц Very me...от 1 месец са в каталозите и са намалени май и от двете съм много доволна :-)
Серията Very me не е на Ейвън, а на Орифлейм ;)

Да и аз щях да поправя че е на Орифлейм :)

zori22
12-30-2010, 10:09
На мен много ми харесват спиралите и бижутата.Препоръ4вам ти ги.Наи добрите сенки които съм използвала от avon са true colour. А най хубавото е 4е не са кой знае колко скъпи! :-)

stefi24
01-04-2011, 20:43
clear skin, super shock и няколко парфюмчета, а и бижутата не са лоши, но само посребрените. По едно време толкова много неща поръчвах, че съм сигурна че съм пръснала между 200 и 300 лв общо взето за глупости, има къде къде по - качествена козметика на Max Factor и Seventeen например :smt119

dani_zhuleva
10-23-2012, 08:00
Като цяло съм съгласна с вас, все пак говорим за козметика, няма как да повлияе на всички еднакво. Аз лично съм много доволна от всичко, което съм ползвала, затова и реших да стана представител :D Ще се радвам да разгледате новата ми страничка във Facebook. Там може да намерите най-новите брошури и актуални оферти! https://www.facebook.com/avon.cosmetics.plovdiv
Поздрави! :)