PDA

View Full Version : Човек с астма в групата. И проблемите започнаха.....



kykyto
12-16-2010, 17:00
Вчера, една прекрасна сряда, отиваме с пичовете от даскало на кафенце и А ТАКА... Имаме си ново допълнение - братовчеда на една приятелка. Оказа се доста интелигентен и уверен в себе си, предварително ни беше казано, че е с астма и тези с цигарките трябваше да ги "откажат" за малко. Някъде 20мин след като седнахме всички започнаха да се нервират много яко. Дори един излезе да пуши отвън. Наистина голям цирк беше с тези цигари, а на всичкото и отгоре момичето доста яко си го изяде след това, че го е поканила. Родино омаина сладка - реч на мама и на татка!!! :oops:

Greennight
12-16-2010, 17:41
И ние кво ?? :shock:

minionka
12-16-2010, 17:50
Пф..толко ли не можете да проявите разбиране?? Щом не можем да пушим, айде вън от тук... :lol: :lol: пф

gofeto917
12-16-2010, 18:25
Аз наистина не мога да ви разбера, тук в Германия абсолютно никъде не е разрешено да се пуши, ама на никакви обществени места (кафета, ресторанти) Само в едни кръчми за пушачи, в които не се пускат лица под 18 години, ей как един не се изнерви, ми всички спокойно си пушат отвън пред заведението/ресторанта/хотела/общежитието ?

someonerandom
12-17-2010, 09:39
Според мен вашата "група" сте(или са) пълните олигофрени...

CookieMonster
12-17-2010, 09:59
Според мен вашата "група" сте(или са) пълните олигофрени...
+1 :-o
леле, просто нямам думи

amk933
12-17-2010, 10:37
Пишлемета смотани.

Кога пропушихте цигари, кога започнахте да се нервите на 20тата минута без тях? Супер комични сте.

Вие дима не може да търпите и теглите и плюете през 10 секунди, не можете да издържите някакви си 20 минути...цирк.

Много сте зле. Всичките. Момчето сигурно е 50 пъти по-умно от вас.

:razz:

Само си представям картинката... :lol: Майка ми пуши от 30 години и може да седи половин ден без цигари, вие не. Абе я се самозакрийте.

Ужасно сте зле. Не знам дали го казах достатъчно ясно?

ПС: Взимането за смях на автора на тази тема е строго разрешено.

gofeto917
12-17-2010, 10:45
ПС: Взимането за смях на автора на тази тема е строго разрешено.
То за съжаление не е за смях, ами си е за плач, така става когато контрола върху децата изчезне. С това не искам да казвам, че трябва да се бият с камшик или нещо такова, но съгласете се, че това не е нормално да се случва и говори много зле както за тея келешчета, така и за родителите им, защото това е точно поведение на разлигавени дечица, които все повече и повече се срещат в България, не че другаде ги няма, ама то това на нищо не прилича....

gandalfepi4
12-17-2010, 13:07
а така! автора на разстрел, а "френдовете" на принудителна клизма!

http://courtneyoutloud.files.wordpress.com/2010/11/angry_mob_by_acwraith.jpg

FuckedUp
12-17-2010, 18:42
Тоз пък пикльо..нямаш работа тука, бе, убитак..

WaterLilly
12-17-2010, 19:05
О, така ли?

SchizoRat
12-17-2010, 19:34
Пушенето не ви прави по-хора. Прояването на елементарно възпитание го постига, но явно вие нямате изградени такива навици : ).

scrooper
12-18-2010, 09:01
чакайте малко, какво нападате автора? Доколкото разбрах той също осъзнава проблема.

TheNewReligion
12-18-2010, 10:42
Пишлемета смотани.

Кога пропушихте цигари, кога започнахте да се нервите на 20тата минута без тях? Супер комични сте.

Вие дима не може да търпите и теглите и плюете през 10 секунди, не можете да издържите някакви си 20 минути...цирк.

Много сте зле. Всичките. Момчето сигурно е 50 пъти по-умно от вас.

:razz:

Само си представям картинката... :lol: Майка ми пуши от 30 години и може да седи половин ден без цигари, вие не. Абе я се самозакрийте.

Ужасно сте зле. Не знам дали го казах достатъчно ясно?

ПС: Взимането за смях на автора на тази тема е строго разрешено.

sexa_na_kompleksa
12-18-2010, 10:42
amk933, кой те направи теб модератор??

SchizoRat
12-18-2010, 12:53
amk933, кой те направи теб модератор??
явно е повече от тебе за да го направят мод 8-)

sexa_na_kompleksa
12-18-2010, 14:08
amk933, кой те направи теб модератор??
явно е повече от тебе за да го направят мод 8-)

Да, виждам колко е повече...

SchizoRat
12-18-2010, 14:35
amk933, кой те направи теб модератор??
явно е повече от тебе за да го направят мод 8-)

Да, виждам колко е повече...
А ти защо мислиш така?
Той човека много хубаво си го каза, без много обяснения и дрън-дрън. Тва, че не се е направил на философ не му прави мнението по-незначително : )

amk933
12-18-2010, 15:02
sexa_na_kompleksa, какъв ти е проблемът?

Че казах нещата с точните им имена може би? Или пък се опитваш да защитиш автора, малоумното му поведение и неговите другарчета? Ако е така, жалко за теб.

Аз съм модератор, но И потребител. Имам право на мнение и то е такова. Ако имаш проблем с него или някакви забележки към мен, се възползвай от бутонче ЛС и си сподели притесненията, а не използвай темите на другите хора.

Пределно ми е ясна антипатията ти към мен, а колко виждаш и не виждаш защо съм модератор крайно не ме интересува без аргументация. Пак ти казвам, ако имаш някаква критика подплатена с размисъл, заповядай на ЛС. А не по тоя начин - с евтини опитчета за провокация, използвайки чуждите теми. ;)

Лек ти ден.

ПС: Няма да е зле да се научиш да делиш модератора от потребителя.

Моля, мнения по темата от тук нататък.