PDA

View Full Version : Екскурзии,лагери и други "интерестни неща" , Споде



Archeology
12-16-2010, 17:00
Здравейте!Били ли сте на екскурзии заедно с приятели или семейство ( че кой не е ) ,ходи ли ли сте на лагери с приятели и училище,и как си изкарахте ?Имате ли си любимо кътче в България или някоя любима туристическа атракция.Били ли сте на някоя историческа находка или в някой много голям и красив музей ,които ви е направил голямо впечатление?Имате ли място което обичате да посещавате и което наистина много бихте искали да посетите?

Аз съм бил на доста екскурзии,но трябва да кажа ,че Белоградчишките скали и Перперикон ( в България ) ми направиха най-голямо впечатление.
Бих искал да отида на Мачу Пикчу (Крепост на маите),която е доста скъпа над 2500 евро е цялата екскурзия.Ако мислите ,че темата е тъпа махнете я.

juveteam
12-16-2010, 17:16
Абе къде ли не съм ходил и какво ли не сме правили....
Ходил съм и с националния отбор и т.н...Просто навсякъде е било хубаво, а и то зависи как си го направиш ти ...

Greennight
12-16-2010, 17:23
О,на хиляди екскурзии,морета,лагери и други глупости съм бил...Веднъж имаше едно много яко море-лагер на Равда,направо се размазахме (бях 2ри клас) :lol: Миналата година също стана много добро моренце на село Варвара,южно от Бургас...Скоци от скали,среднощни къпания,девствени плажове...Тая година морето също беше готино,а бях и на 1 поход в планина Пирин,където простоо си разказах играта,такива физически усилия не бях полагал никога до тогава 8-) [/list]

grig0
12-16-2010, 18:02
О,на хиляди екскурзии,морета,лагери и други глупости съм бил...Веднъж имаше едно много яко море-лагер на Равда,направо се размазахме (бях 2ри клас) :lol: Миналата година също стана много добро моренце на село Варвара,южно от Бургас...Скоци от скали,среднощни къпания,девствени плажове...Тая година морето също беше готино,а бях и на 1 поход в планина Пирин,където простоо си разказах играта,такива физически усилия не бях полагал никога до тогава 8-) [/list] И аз сам бил на Равда в едион хотел в края на града. Плажа ни беше на 30-40 метра от хотела. Беше зверски яко.Имаше едни момичета над нас дет се запознахме тей през терасата на хотела :D Aбе беше си супер преживяване :Д:Д

LaChupacabra
12-17-2010, 12:17
тази година с класа ходихме на Крушунските водопади на Ловеч...страшно красиво е ^^ изморяващо е половин час да се катериш по скалите ...особенно ако си с тежък товар...но гледката на върха е неописуема...

в Банско също е много хубаво но не в града където са хотелите и т.н. ами покрайнините с малките къщички ^^