PDA

View Full Version : Предпазване на косата



f0rest
12-16-2010, 17:53
ОК so всеки ден си прая косата с лак предимно и с ено чyдо на NIVEA - Volume Sensation. От време на време като се наложи и по 1 преса удрям ама рядко. Сравнително доста я горя и искам да попитам за някакъв начин за предпазване от косопад. Един фр ми беше казал за кристали, ама не съм особено запознат ако може да разясните какво представляват и някви др начини ако знайте да кажете ^^

LeDa
12-16-2010, 17:56
ОК so всеки ден си прая косата с лак предимно и с ено чyдо на NIVEA - Volume Sensation. От време на време като се наложи и по 1 преса удрям ама рядко. Сравнително доста я горя и искам да попитам за някакъв начин за предпазване от косопад. Един фр ми беше казал за кристали, ама не съм особено запознат ако може да разясните какво представляват и някви др начини ако знайте да кажете ^^
Момче си и ползваш Нивеа Волиум Сенсейшън

f0rest
12-16-2010, 18:04
Ми косата ми не се дига с пяна, гела мн гадно се втвърдява, ваксата не ме кефи мн гадно мокро седи, пък тва понеже ми е къса косата си я дига без проблем и после остаа само малко дооформяне с лак. :]

suNnykaty96
12-16-2010, 18:07
А защо изобщо трябва да си 'вдигаш' косата ?
Защо просто не си я носиш естествено, едва ли е много дълга ?

f0rest
12-16-2010, 18:09
Ми просто повече ми харесва. Случвало ми се е някой ден ако ме мързи сутринта да я правя да си тръгна и с нормална, ама ми е някак странно, свикнал съм вече и... ;д
Пък и точно щото е къса, като не я правя нищо стои някък недодялано ;д Да се оформи като подстрижка нещо по-особено отдавна съм се отказал да опитвам, половината глад обиколих и не си намерих свестен фризьор.

MimiKalcheff93
12-16-2010, 18:35
http://www.syoss.de/uploads/tx_templavoila/prod_sty_heat_01.gif

Syoss protector - ползвам го и съм много доволна ,наистина предпазва косата.
Кристалите не са за предпазване на косата , ако ти е супер суха особено в краищата вземи си .Действа хубаво .Има различни видове и марки.Някои с масла - за блясък, други с различни видове силикони - за обем. Аз ползвам на BioPharma. С силикон са , доволна съм! А и цената им е добра! :)


http://beautycosmetic.biz/images/neli10.jpg

divacheee
12-16-2010, 18:43
към aвторa: искaм дa видя твоя снимкa :D :D .. че кви нещa си предстaвям :D

Hilary_
12-16-2010, 18:58
чааакай .. чакай .. как си гориш косата след като пишеш, че не използваш преса често?? :shock:

Ако си мислиш, че кристалите имат нещо общо с косопада си в голяма грешка ..

и едно питане: как реши, че не се получава с пяна, вакса?? :shock:
По колко слагаш на косата си?? :-o

за фризьори явно не си търсил на правилните места ..