PDA

View Full Version : Самоубийство



ivka9615
12-16-2010, 19:16
Здравейте, искам да ви помоля да малко помощ тъй като няма към който да се обърна. Има много чести моменти в които искам да се самоубия дори имам приготвени хапчета. Причината е че преживях много трудни неща и сега с всеки ден вскичко се влошава. Майка ми и баща ми се разделиха с големи кавги и проблеми брат ми който е по-голям ме мрази от дъното на душата си на даскало се държат гадно с мен гледат само да ме обсъждат някакси искам да ме илиминиват и аз нз защо. Помогнете ми. Какво да правя

radeberger
12-16-2010, 19:38
Какво да правя

Не знам какво ще правиш, но самоубийството е най-лесния и егоистичния начин за решаване на проблемите. И без това майка ти и баща ти си имат достатъчно проблеми, не е нужно да им създаваш още. На колко години си междо другото?

futbolita
12-16-2010, 19:59
Моите се разделиха на 3 ... И двамата ме изоставиха,сега живея с приятеля си и с родителите му,които не спират да ме тормозят.Не мога да си намеря работа,нямам приятели...Единственото,кое то имам е него само той ми носи щастие в живота,който повярвай ми никак не е лесен.Имала съм моменти (Всъщност през повечето моменти) чувствам че няма да издържа още дълго на тези проблеми...Знаеш ли кое ми помага? С приятеля ми си мечтаем за спокоен живот,за собствен дом,добре платена работа и т.н. Всеки път когато падна,с последни сили се изправям и си казвам един ден всичко ще е прекрасно. Следввай мечтите си,бори се за всичко което искаш да постигнеш и вявай че един ден всичко ще се оправи.Самоубийството е начин да избягаш от проблемите,само страхливците биха го сторили ! Бъди силна и се изправи срещу тях :) Ако имаш нужда да поговориш с някой може да ми пишеш на лично :)
Успех !.

SmilezZz
12-17-2010, 06:25
Промени се,промени начина си на мислене..
Не знам на колко години си,но ако се оставиш така,
не знам как ще продължиш напред..Окей,да приемем,че
си се самоубила,а тогава помисли ли как ще се
чувстват хората,които наистина те обичат..
Разсъждавай като зрял човек,знам,че е труден живота,но
няма как - в живота трябва да преживеем и големи
разочарования,за да сме силни и щастливи в бъдеще..

rns92
12-17-2010, 11:36
Самоубивай се, какво чакаш? И ти и аз знаем, че няма да го направиш. Когато човек иска нещо подобно, просто го прави. Стига с тези глупости, в пубертета си. Когато пораснеш всичко ще се оправи и ще съжаляваш, че си имала такива помисли.

karriikk
12-17-2010, 12:13
Тц,Тц,Тц държали се гадно в у-то й ..Ами като се държат така , дръж се и ти с тях по този начин , пък и все с някой си приятелка . . доколкото родителите-тяхно си решение . .просто избягвай тази мисъл . . не съм мн. вярваща ,но Бог най-много мрази тези хора , които си отнемат живота.И между другото след като се самоубиеш какво става с роднините ти ? А може би и "приятелите ти " ? Едва ли ще се почустват супер . . Хората , които се самоубиват са егоисти .. предполагам , че едва ли си таква . . Мисли оптимистично ..някои хора по този начин са си излекували рака !Само чрез силата на мисълта. Това ни го каза г-та по БЗО , гледала го по телевиията.. .но както и да е .. мисълта м ие , че просто не требва да вършиш глупости ...Спортувай повечее , пий вода , взимай често душ , хапвай си щоколад , смей се в интернет , намери си приятели ако не в у-ще , поне в крартала или с някои братовчеди или направо създай нови приятелства .. незнам .. просто не мисли за това..аз бях в такава депресия 2 години , но ето че всичко мина и замина..сега съм по-добре.. : ) Опитай и ти .

zlatit0o
12-17-2010, 12:19
А на колко години си ?

girl4em
12-18-2010, 07:28
Вси4ки минават през такива депресии когато са в пубертета. Аз сега преминавам през моята .... наи-ло6ото е 4е при мене е на етапии... оффф абе в краина сметка се оправям... а при теб не може да е толкова зле. Прави това което оби4а6 твоето хоби :) излизаи с приятели ззабавляваи се :grin: все пак след години като се сети6 6и става кафти 4е вместо да се забавлява6 си била в депресиия. Какво като родителите ти са се разделили те те оби4ат :) ... съ6о това 4е те обсаждат постоянно да не ти пука вдигни глава и само напред :) те не са ни6о пове4е от теб :) Хаиде усмихни сеее КОЛЕДА ЕЕЕ !!! :grin: И НАИ-ВЕ4Е be happy.. don't worry :-) :-) :-)

FeFxFr
12-18-2010, 15:38
Преди време и аз се чувствах по такъв начин - има хора, които не те харесват и търсиш проблема в себе си, родителите ми също са разведени и също имам брат, с който не се погаждаме. Ноо времето минава, ти се променяш и ставаш по-добър и печелиш доверието и на останалите :) При мен просто не обръщам внимание на хората, които се заяждат и контактувам с хора, които ме разбират и които не търсят полза от мен, а просто някакво приятелство. Живота ти ще стане по-хубав, ще намериш и любовта ... до самоубийството прибягват страхливите - такава ли си и ти ? Според мен не си, даден ти е живот, възползвай се от всички положителни неща, които той ти дава, мисли позитивно и въведи някаква промяна в себе си - външна и вътрешна. Самата ти се харесай и останалите ще те харесат ;) Хубаво е да споделиш своята възраст, така бихме могли да бъдем още по-конкретни с теб. :)

sp33der
12-19-2010, 15:09
Ебахти депресията за 96 набор

harpuna
12-21-2010, 17:44
Пии една студена вода ... ако не става в училище седни във фейсбук там все ще има някой ... спортувай това помага ...