PDA

View Full Version : Някой ще ми помогне ли ;(?!?!?!



potrebitelllll
12-16-2010, 20:34
Ок вече наистина ме изнерви баща ми за поредна вечер иска да му смакна филм на двд и да го гледа първо филма се дърпа бавно...и естествено според него аз нощо не разбирам #-o обяснявам мъ че ако иска да е бърз и има възможност да го плаща той и не за 10 лева а за 20 или 30 пак не иска да разбере :shock: :shock: :shock: и така сега смакнах филм субтитрите не се отжарят и незнам защо записвам диска ок е проверяжам ок са субтитрите но тук а на двд ги няма кажете ми моля ви какво да направя...писна ми от тоя моя баща... :shock: и аз не разбирам много но той оше по малко а ме нерви здраво :x който може нека ми пише как да ги смакна така че всичко да е ок и да умре на дивана най на края от кеф естествено :grin: :)

machoka
12-16-2010, 20:38
Сменете обекта на изследването си с..микровълнова фурна. Там е лесно и няма какво да объркаш, само връткаш копчето (на 4 за топло, на 10 за много много топло), чакате звънчето и готово. Така няма да възникват трудово-възпитателни спорове, тъй като и двата индивида ще покриват интелектуалния капацитет, необходим за работа с уреда.

SonataArctica
12-16-2010, 20:57
Правопис power!

one
12-16-2010, 21:02
който може нека ми пише как да ги смакна така че всичко да е ок и да умре на дивана най на края от кеф естествено :grin: :)

:( ще умре

realantisocial
12-16-2010, 21:07
10 дихона !!! Епик !!!

autista88
12-17-2010, 13:15
http://cdn0.knowyourmeme.com/i/6512/original/DoubleFacePalm.jpg

:D

Pliok0019
12-17-2010, 13:20
Нереално. :Д

w0sh
12-17-2010, 13:26
А понякога си мисля,че този форум няма какво да покаже.


За да свалиш субтитритe на диска трябва да пратиш имейл до студиото, което е направило филма, за да ти пратят специални ДВД пиратски субтитри.

Успех!

Sham
12-17-2010, 13:28
като си помисля, че познавам човек, който се изразява по сходен начин, и че отгоре на всичко го разбирам (след продължителни тренировки, естествено), съществото ми се изпълва с гордост:Д

potrebitelllll
12-17-2010, 18:51
Съжелявам за допуснатите грешки и лошо ли е това,че искам да разбера някои неща,и се допитвам...От кога желанието да научиш информация за каквото и да било е СРАМ,и трябва ли да е срам.Не случайно хората са различни,с различна степен на интелектуално ниво.Не е ли по-лошо ако не се интересуваш...Толкова много нападки за какво...само защото попитах.Е извинявайте ако по някакъв начин Ви изгубих от времето с елементарния си въпрос.