PDA

View Full Version : Коледа е.



ladykeisy
12-16-2010, 21:57
Здравейте. На всички е известно, че Коледа идва,а заедно с празниците идва и времето за подаръци. Какво ще подарите на половинката си?

WTFBBQ
12-17-2010, 11:49
немам половинка лол ........

Gamedzilla
12-17-2010, 16:41
немам половинка лол ........
Коооооооой те пита теб...
Иначе, нещо, което ще и хареса много...

WTFBBQ
12-17-2010, 18:16
майкати

SmilezZz
12-20-2010, 08:43
Нещо,което той иска..Нали знаеш,че всеки
човек е различен и има различни интереси..
Ако темата е направена с цел да измислиш
някакъв подарък за половинката си,директно
кажи интересите му и ще измислим един
незабравим подарък за него ((:

dimitar_ak
12-20-2010, 13:37
Нямам половинка

krem4et0
12-20-2010, 17:28
Ще си вземем нещо общо. Новодомци сме и имаме по-голяма нужда от мебел или уред, отколкото от дреха или парфюм. Уж ще търсим холна масичка...

dimitar_ak
12-21-2010, 07:03
Часовник съм му взела,мисля и някакъв парфюм да му купя...Само да намеря време да пообиколя по магазините,че искам да е нов аромат.
Ти на твоя какво си му взела? :-)

Дано не суеверен. Часовник е на раздяла.

krem4et0
12-21-2010, 07:21
Аз знам, че е на смърт-еди вид броиш му времето. А ръкавиците са на раздяла. Както и да е. При подаряване на портмоне, ръкавици, шал (удушаване), нож, часовник се дава монета на подаряващия. Един вид да се "купи" подръка.

kalpazanka
12-21-2010, 08:45
krem4et0, изпреварила си ме за суеверията. :)

Тази година реших да съм по-практична от друг път. Излизахме с него в събота по магазините, за да си хареса дрешка. И понеже Коледа е още далеч, за самия празник съм му приготвила флаш памет 4 ГБ.

ladykeisy
12-26-2010, 20:03
Аз така и не мога да измисля нещо, което да ми харесва достатъчно и да символизира обичта ми. Може би тя е несравнима с нищо, но все трябва нещо да се доближава до тази мисъл и да казва "Обичам те.", без да са необходими думи. Новата Година идва, идва и ново начало. Какво би могло да символизира ново начало?

krem4et0
12-26-2010, 21:38
Положителен тест за бременност, ключ за общо жилище...сега сериозно-празен албум за снимки.

NomNomNom
12-26-2010, 22:02
Не празнувам коледа, добре , че съм на работа по това време и музиката избирам аз .
Иначе, трябва му купя ръкавици, че изгубих неговите , и ще си измисля още нещо. Примерно някоя хубава книжка, която после да ми даде да хвърля едно око.
Ще е голям смях ако му взема дилдо . Някога в края на срока ще се изгавря така. Подарък за отличният успех . :D
Часовник е също добра идея в случая, защото човека си няма.
Трябва да му напиша картичка : Ти си един от хората, от които най-много имам нужда и ще ми е трудно , и тъжно ако умреш.
Или по-скоро без картичка. Той си го знае.

ladykeisy
12-27-2010, 21:18
Положителен тест за бременност, ключ за общо жилище...сега сериозно-празен албум за снимки.
Сложи последната ви снимка на първо място и допълвайте... :)
Или бебе-животинче,ако можете да го гледкате. :)

Ех, мечти, мечти....
За празния албум и аз го мислех, но той ми подари пълен преди няколко дни и се чудех дали няма да е глупаво. Поръчах нещо от Мексико специално за него, но ми трябват още 2 неща. Искаше ми се да е положителен тест за бременност, вратовръзка,която да носи на сватбата ни или първата наша голяма снимка в наше жилище, но това отпада. Друго?