PDA

View Full Version : как да подходи към любовта на живота си !



Matematika
12-16-2010, 22:19
Един мой приятел е влюбен в едно много красиво момиче,но не знае как да подходи към нея тъй като е лудо влюбен в нея и се притеснява да общува с нея.От 1 месец се измъчва не му се спи,нито му се яде избива го на любовни стихове.Кажете ми как да подходи към нея,защото наистина не се чувства много добре и се измъчва.Тя е на 17 а той е на 19 :)

TheBeliever
12-16-2010, 22:27
Срамота. На 25 години, уж мъж, а го е срам да заговори момичето, което харесва. Да се стягаш!

Ама защо ли ми се струват леко преувеличени тези годинки? "Един мой приятел", "да й пише", "само стихове пише" ми звучат като пубертетски изказвания. Сигурен ли си, че не си излъгал за годините с цел да те вземем по-насериозно?

Matematika
12-16-2010, 22:40
Срамота. На 25 години, уж мъж, а го е срам да заговори момичето, което харесва. Да се стягаш!

Ама защо ли ми се струват леко преувеличени тези годинки? "Един мой приятел", "да й пише", "само стихове пише" ми звучат като пубертетски изказвания. Сигурен ли си, че не си излъгал за годините с цел да те вземем по-насериозно?
Макар,че е на 24 ще ги променя за да не ми създават другите проблем ! :) Благодаря все пак

Dekkuy
12-17-2010, 09:23
Щом е над 17-18 значи знае как да се държи с момиче и знае какво да и каже за да завържат разговор. Според мен е много странно, голям човек да не знае как да се държи пред момиче. :shock: Ако незнае как да общува с нея да помисли как е било с други момичета, с които е бил. 8-)

Wednesday666
12-17-2010, 09:48
Кажи му да не се притеснява толкова, жените не хапем. ;)

someonerandom
12-17-2010, 10:34
Последно 25,24 или 19?

jghgh
12-17-2010, 11:33
И говори в 1во лице, ед.ч. Всички знаем, че не става дума за приятеля ти. :-D

burpp
12-17-2010, 12:08
Пич, няма смисъл да лъжеш (ако лъжеш) "един мой прител" ... дали. Дори и да напишеш, че си ти никой няма да те намери из улиците за да те бие, просто изразяваме мнения. Както и да е.

По темата: Нека се стегне малко. Да се държи като истински мъж. Нека отиде при нея и й покаже някакви симпатии. Не веднага да се втурне да й се обяснява в любов, просто да започне да общува с нея. Ако е достатъчно свестен, тя ще го оцени и ще спре да се "измъчва". Ако не го хареса (има и такава вероятност) просто да я заебе. Ще се намери някоя и за него, или пък за теб, ако "приятеля" си ти.

umri
12-17-2010, 12:14
Тя е на 13, ти на 15.