PDA

View Full Version : Без да ми пука...



fenastz
12-16-2010, 21:28
Може да се каже, че живея живот без любовни чувства. Спортувам активно, в свободното си време ровя из нета или излизам, но сега по-рядко заради минусовите температури. 8-)

Не съм се влюбвал от повече от две години. Момичето от тогава (Деси) преследвам и до ден днешен.

Последната ми връзка приключи преди около седмица. Опитах се да дам от себе си всичко, както правих с Деси, но тази, с която бях не ми отвърна със същото и с леки eбавки я отписах и забравих. Истината е, че след Деси гаджетата ги карам по задължение, за да не изоставам от аверите.

Тръгнал съм по този път, но дали Деси някога ще поддаде ? Имам чувството, че ако не съм с нея никога вече няма да обичам момиче истински. Може би тя беше прекалено добра и не мога да намеря никоя като нея...

Струва ли си живот без любов ? Ако не, как да я потърся отново ? :-o

GossipGirl89
12-16-2010, 21:36
Като за начало бих ти казала, че за мен лично е глупаво да си хващаш гадже, само защото и приятелите ти имат. Ако си харесаш наистина някоя - давай, но да бъдеш с някое момиче само, за да не изоставаш е тъпо...

Другото, което бих ти казала е, че при мен лично има едно правило, което си спазвам - бившите си остават бивши. Както имаше един лаф "Не съжалявай за хора от миналото ти - има причина да не бъдат в твоето бъдеще" :) Били сте си заедно доста време с Деси, изкарали сте си хубаво, изживели сте си моментите и всичко е приключило. Може би още имаш чувства към нея, но според мен най-добре за теб самия ще е да се опиташ да я забравиш. Дори и да се съберете отново, вярваш ли че всичко ще е както преди? Нишката като се скъса веднъж после нищо не е същото... Най-добре продължи напред без нея (Деси). Ще срещнеш някоя друга дето ще ти завладее ума... като му дойде времето :)

Valento
12-16-2010, 21:42
Дай си време без жени .... с времето всичко минава , знам за какво говориш и съм бил на твоето място ... лесно е да го кажа но просто се опитай да не мислиш за Деси , както каза колежката , тя е минало , дай светлина на бъдещето си и направи така че да си щастлив !Успех

fenastz
12-16-2010, 21:49
Честно казано, в някои моменти ми е напълно безразлична като момиче. Обаче това, че сме приятели ми пречи да я оставя в миналото и винаги й обръщам внимание, повече отколкото на което и да е друго момиче...което в един момент може да премине в нещо по-интимно. И не мога да спра, някак като сме заедно все има интересни неща, за които да си говорим.

Наистина се надявам да сте прави за бъдещето, благодаря и на двама ви за отговорите :)

CR0W
12-17-2010, 06:38
Истината е, че след Деси гаджетата ги карам по задължение, за да не изоставам от аверите.

Тръгнал съм по този път, но дали Деси някога ще поддаде ? Имам чувството, че ако не съм с нея никога вече няма да обичам момиче истински. Може би тя беше прекалено добра и не мога да намеря никоя като нея...

Струва ли си живот без любов ? Ако не, как да я потърся отново ? :-o


ЕТО ТОВА И ГО КАЖИ

DeVilTerroR
12-17-2010, 07:14
Я и тегли една майна на тая Деси и си живей живота :x

GossipGirl89
12-17-2010, 08:37
Ами проблема явно идва от това, че сте прекалено близки и като общуваш с нея често това ти пречи да загърбиш старите чувства... Може би трябва да се опиташ да се отдалечиш от нея поне за момента докато я превъзмогнеш. И аз имах една подобна ситуация, в която с едно бившо гадже се опитахме да бъдем приятели след края на връзката ни, но това ми пречеше много, защото не можех да го забравя като общувахме почти всеки ден... Накрая той сам се усети, че ме пречи и се отдръпна - около половин година нямахме абсолютно никакъв контакт и аз успях да го забравя. Сега отново сме си приятели, но чувства вече няма :) Ще ти е трудно, но се опитай да се отдръпнеш от нея за известно време поне докато отшумят чувствата - след това ако ви е писано може да си станете близки приятели

TheNewReligion
12-17-2010, 11:35
Хем живот без чувства, хем обичаш истински тая Деси...А т'ва за изоставането от аверите е космическа глупост просто.

И не, не си струва живот без любов. И най-закоравелия изнасилвач/убиец мечтае да срещне истинската споделена любов, която много хора си мислят, че е просто фикция. Не я търси, но впрегни всичките си сили и разкарай от ума си тая Деси, защото само се измъчваш, а т'ва не е здравословно. Може да промени начина ти на светоусещане.

kuklichka_bg
12-17-2010, 11:38
И аз съм по същия начин,само че с момче така..някой ден все ще срещнем някой,но засега батак. 8-) :)

SolemnityOfDeath
12-17-2010, 11:40
Според мен просто не си срещнал истински способно момиче, интересно, интелигентно и забавно - когато то дойде тая Деса, за която говориш, ще ти се разкара от ума за отрицателно време. :)

sweet_sorcerer
12-17-2010, 18:21
Я, мислех, че съм само аз така....без частта за "бившия в главата" 8-) Забравяй я и се живей живота.....а любовта често е надценявана, особенно когато си млад. Имаш време, ще срещнеш Момичето :)

MedSestrata
12-17-2010, 18:42
Единственият начин да продължиш е постепенно да се дистанцираш от Деси, гледай да се виждате все по-рядко и рядко и с времето чувствата ще оттихнат и ще ти останат само хубави спомени. Ще се появи друго момиче, което ще обичаш повече от Деси. Гледай оптимистично на нещата. А и я да ги зарязваш тези безсмилени връзки, най-голямата простотия е да си имаш гадже колкото да не си сам или да се съсрезаваш с някой за бройки. Всичко това след 10 години ще ти звучи смешно :)

Paramour
12-17-2010, 19:16
Замислял ли си се тя как се чувства?
Като те вижда или чува, че си с други момичета..
аз лично бих си помислила, че само ги сменяш и не бих се върнала при теб.
Както искаш го приемай.

fenastz
12-18-2010, 13:21
Замислял ли си се тя как се чувства?
Като те вижда или чува, че си с други момичета..
аз лично бих си помислила, че само ги сменяш и не бих се върнала при теб.
Както искаш го приемай.

Хах, и тя смени трима, като не броим моментните й увлечения, така че хич не е невинна 8-)

Paramour
12-18-2010, 13:32
Замислял ли си се тя как се чувства?
Като те вижда или чува, че си с други момичета..
аз лично бих си помислила, че само ги сменяш и не бих се върнала при теб.
Както искаш го приемай.

Хах, и тя смени трима, като не броим моментните й увлечения, така че хич не е невинна 8-)
е, добре.
Явно и двамата се опитвате чрез други хора и връзки да продължитер напред. Само, че така само наранявате другите.. докато не сте готови и не се влюбите пак няма как да забравите другия.
А към първия ти пост: Как можеш да си я върнеш? Поговори с нея, примерно. (не знам какви са ви отношенията) 8-)

titinkaa
12-18-2010, 13:39
Всеки е имал такива преживявания,но всеки някак си ги е преживявал,щом останалите ги преживяваме значи и ти можеш.Стегни се и гледай само напред.

fenastz
12-18-2010, 14:16
Замислял ли си се тя как се чувства?
Като те вижда или чува, че си с други момичета..
аз лично бих си помислила, че само ги сменяш и не бих се върнала при теб.
Както искаш го приемай.

Хах, и тя смени трима, като не броим моментните й увлечения, така че хич не е невинна 8-)
е, добре.
Явно и двамата се опитвате чрез други хора и връзки да продължитер напред. Само, че така само наранявате другите.. докато не сте готови и не се влюбите пак няма как да забравите другия.
А към първия ти пост: Как можеш да си я върнеш? Поговори с нея, примерно. (не знам какви са ви отношенията) 8-)

Хм, ще намеря момента, само да скъса със сегашния си смешник (така де гадже :D ), може все пак да излезе нещо.

Ssummerjam
12-18-2010, 17:11
Замислял ли си се, че причината да си сам можеби е прекалената ти вкопченост в Деси? :)

fenastz
12-18-2010, 18:10
Така е...опитвам се постепенно да общувам по-малко с нея, изпускам възможности за разговори и т.н.

Paramour
12-18-2010, 20:20
Хм, ще намеря момента, само да скъса със сегашния си смешник (така де гадже :D ), може все пак да излезе нещо.
Успех. 8-)

AliceSw
12-18-2010, 23:13
Няма да стане лесно като цяло...след като 2 години не ти излиза от главата още ще си я помниш...или търсиш същата като нея, или коренна противоположност...или караш както е сега...нито един от вариантите не е много приятен, ама все някога ще се появи най-вероятно друга достойна

* в подобно положение от горе долу същото време (: