PDA

View Full Version : крем депилатор - ЛИЦЕ



waller12345
12-17-2010, 04:44
Искам да попитам - има ли някакъв проблем, ако ползвам крем депилатор на лицето си.

Ползвам го от 2-3 месеца, защото имам косъмчета(не са много малки и се виждат) малко под очите, почти на бузите, до брадата ми и ме дразнят, за това си ги взимам на седмица по 1 път с крем депилатор...

Може ли да има някакви проблеми за кожата ми, до сега нищо не ми стана и проблеми нямам, като ги изчистя(косъмчетата) е леко червено за 1 час г/д и после всичко си е ок :)

Взимам ги с крем депиталор, защото 1 фр си зима мустака с крем депилатор и аз реших, че няма да има проблеми, но все пак да питам...По-добре от колкото да ги взимам и там с бръсначка, както брадата и да ми станат още по-черни и повече :?

FuckingFreak
12-17-2010, 06:04
депилатор = бръснач
Разбери го, същото е, разяжда ти косъмчетата до повърхността, но не и корените и резултата е - порастват по - здрави понякога и по 2 или 3. Оставиш ли повече - е*ало си майката. Та, не мислиш ли че в него има нещо не толкова полезно, за да ги махне тия косъмчета хей така. А и чудно ми е, как така лицето ти не мирише на сяра, преди година опитах за краката и ужасно миришеше.
По-добре си вземи кола маска, ако не искаш лицето ти да стане като с мъжка брада. В козметичните магазини се продават на лентички по 1 бройка е 1 лев. БОЛИ да, но после близо месец няма грижи.
Сама прецени кое е по - доброто решение за теб и естествено по - изгодното. :)

AudreyH
12-17-2010, 07:51
Ъм доколкото разбрах, той е момче, така че не виждам проблем, така или иначе ще му расте брада. Щом ти е по- удобно, не мисля, че може да има някакъв проблем. Даже мисля, че растат по- рядко и не толкова гъсти като ако си ги обръснеш.

waller12345
12-17-2010, 09:26
Имам доста мъжка брада и много момичета са ми казвали, че с брада съм супер :D и аз така мисля, защото наистина се харесвам с брада... Но малко по-нагоре от брадата и под очите имам косъмчета и ги взимам с крем депилатор... Защото стои грозно, но като ги взема и си имам леко набола брада се чувствам много добре :)

Сигурно някой път ще пробвам и с кола маска, дано фани косъмчетата, щото са бая мекички :)

Понякога ги взимам и с пинсета, но доста трябва да си губя времето за да ги махна всичките... 8-)

Di
12-17-2010, 19:14
аз моите ги изрусявам със син прах