PDA

View Full Version : Имам нужда от помощта ви.



TodorTopalov
12-17-2010, 12:14
Моля вас за помощ, защото знам, че можете да дадете много добри съвети, и сте изключително отзивчиви. Та да, моят проблем.
Преди време, ужасно много обичах едно момиче, правех абсолютно всичко за нея, но тя винаги се държеше някак "сурово" към мен макар, че бяхме гаджета. Това нейно държание го търпях дълго време, но всичко си има граници. Един ден, тя дойде със нейната най-добра приятелка, и всичко беше съвсем нормално. Във края на деня, трябваше да изпрати приятелката си, и аз естествено попитах дали може да дойда със тях. Приятелката и беше съгласна но, моето гадже не се съгласи напротив.. тя ми се развика и ми каза " Разкарай са ве ! ", и аз естествено останах много наранен от думите и. Затова реших да скъсам със нея, и да не оставаме приятели, макар и да я обичах. Просто мислех, че така ще мога да я забравя по-бързо. Блокирах я във скупе, махнах приятелството си със нея във фейсбук. Това се случи на 22 Август, и вчера тя ми предложи приятелство във фейсбук. Останах със "отворена уста" естествено я попитах дали не се е объркала след толкова много време да ме потърси. Тя ми каза, че просто искала нещата да се оправят. И просто не знам, какво да правя.... за това моля ви... умолявам ви помогнете ми.... не знам какво да правя. Една част от мен иска да оправим приятелство си, но другата не иска.

П.С. Извинявам се, ако има правописни грешки, или не съм успял да се изразя правилно. Просто бързах много. :)

Gamedzilla
12-17-2010, 12:28
Еми, аз ти казвам ако наистина я обичаш, върни се при нея, но ти се вслушай в себе си...

kalpazanka
12-17-2010, 12:31
Остави я да порасне.

Sometimes
12-17-2010, 15:29
От личен опит ще ти кажа.. Веднъж счупи ли се хляба на две,той никога отново няма да е цял. Най добре бих ти казала.. върви напред и ще намериш някой,който да те цени.

batistuta59
12-17-2010, 20:30
знам как се чувстваш ... ако аз бях на твое място щях да опитам пак ... аз нямам тази възможност ... попринцип има нещо вярно в това че никога може да не е същото но ако чувствата са ти толкова силни колкото казваш си струва да опиташ ...

FuckedUp
12-17-2010, 20:34
Недей! Не те заслужава...Намери си някоя друга.

jghgh
12-17-2010, 20:44
'Баси невротизираната идиотка, а ти си ама че чехльо, да я търпиш толкова време, да й угаждаш, да й искаш позволение за постъпки и т.н.

Изобщо не си губи времето пак с нея. Тя не е оценявала жестовете ти, а и щом те дразни суровото й поведение, за какво си говорим? Ти изобщо защо си го търпял е голяма питанка и си стоял с нея въпреки него.

Много правилно решение си взел да я зарежеш след като ти се е развикала така за няма и нищо. Има акъл в теб, усетил си ги нещата явно.
Та тя не те е уважавала изобщо, особено ако си бил прекалено добър.
То има и друго де, че уважение се печели ;] Ако си бил безгръбначен, значи от самото начало си бил отрязан да получаваш неуважително и грубо отношение.


Въпреки критиката ми към теб, адмирирам да не се занимаваш с нея,
както и бих те посъветвала да не употребяваш изрази тип "обичам" за такива хора, които се отнасят по тоя начин.
В крайна сметка, ти може да си бил заблуден да я търпиш, обаче това от друга страна те прави добър човек, и нормалната реакция на добрите хора, е да ги поощряваш, а не да сереш отгоре на добрите им постъпки.
Така че правилно си я отрязал и не се опитвай да връщаш нещата назад.
Не те съветвам и да й вярваш за "оправянето на нещата". От 22 август до сега е минало адски много време, не можем да си говорим за чувства, а и казаха вече, че счупеното не се лепи.

Ти според мен ще трябва малко да поработиш над толерантността си спрямо тъпите п??ки. Бива да си точен и добър, но не да позволяваш на някаква да ти бучи така и да не оценява какво има до себе си. Унизително е.

BetterThanMe
12-17-2010, 20:46
Няма смисъл да се връщаш при нея. Продължавай си живота и не се напрягай за такива работи повече.. :)