PDA

View Full Version : Харесва ли ме или не ..



KristinLuis
12-17-2010, 13:16
Здравейте,
имам един проблем, началото на учебната година дойде едно ново момче в класа ми, което мен лично много ме кефи.
Отначало не сме общували по никакъв начин, но напоследък в последните 4-5 седмици започваме да движиме заедно.
И просто незнам как да тълкувам ''знаците'' му, примерно до миналата седмица на всяка дума ми казваше името, като седя понякога на пейка той идва и сяда за 5-10мин при мен.
Също така съм го забелязвала на 2-3 пъти да ме гледа при условие, че не говоря през това време, просто си ме гледа. Също така като идвам на училище или от някъде другаде ме поглежда и се услихва и веднага тръгва да ми каже нещо. Също така като беше малко по топло имаше един воден пистолет с който ме намокри с него (само мен от момичетата)
Също така онзи ден си говореше с един съученик (бях ме се срещнали случайно) и той си говори с тоя съученик ни, и пак от време на време ме погреждаше, но много ме си говорех ме тогава
Също така на същият ден два пъти повтори къде ще е на Нова Година,
и то последователно

И незнам дали ме харесва, момчето ее супер яко, но просто не съм сигурна и не искам да греша в преценката си дали ме харесва. Не мога да го попитам, защото ме е страх да не излезе така, че си въобразявам нещо, за това искам и друго мнение ...:)

zlatit0o
12-17-2010, 13:23
Може да попиташ някой негов приятел на който имаш доверие или помоли някоя твоя приятелка да го попита :)

zlatit0o
12-17-2010, 13:25
аааа и наистина изглежда че те харесва :)

ChildOfBodom
12-17-2010, 14:04
Звучи все едно те харесва.

KristinLuis
12-17-2010, 14:11
не мога да питам никой, защото ни искам да се знае още, че го харесвам
но наистина ли мислите, че е вярно...

zlatit0o
12-17-2010, 15:18
не мога да питам никой, защото ни искам да се знае още, че го харесвам
но наистина ли мислите, че е вярно...

ДА :)

futbolita
12-18-2010, 00:39
Също така ... също така :D Сладурано 100% съм сигурна че има симпатий към теб...Моя съвет е да се правиш на ударена мъжете това ги побърква и по този начин като се правиш че не забелязваш знаците му хем ще се нахъса да ти дава повече знаци хем ще започне да те харесва повече...Накарай го да си испее всичко,и когато това стане не му се мятай в прегрътките на момента,направи така че да му държиш влага за по дълго,така ще запазиш тръпката и у двама ви :-P Успех 8) :-)

MedSestrata
12-18-2010, 14:14
Дам, подкрепям горното мнение :D

KristinLuis
12-18-2010, 15:05
Ех futbolita разби ме направо :D :D:D
Ще го пробвам това :)

Само че сега ми е мерак да сме на едно място на Нова Година, но незнам точно как да се самопоканя

Dekkuy
12-18-2010, 21:26
Той ли е организатора на сабирането на Нова Година, ако да някой път като те заговори го питай каде ще празнува Нова Година, и ако каже, че ще организира нещо му кажи "Щом ще правиш купон и аз идвам". Малко тъпо, ама това излислих.

KristinLuis
12-18-2010, 22:37
ами не, не го прави той :( иначе би било меега лесно

купона ще е в един негов приятел до неговият блок, но незнам как да се самопоканя
Освет може би като го видя да отворя тема за нова година и да кажа ''еми аз още нямам планове за тогава'' и да го погледна така, че да си ми личи, че искам да отида...

Просто наистина май харесвам това момче и искам да не стават некви тъпи моменти и просто незнам какво да правя..

Dekkuy
12-19-2010, 15:57
Еми, ти познаваш ли се с приятеля му?

KristinLuis
12-19-2010, 16:59
Знам момчето в което ще се събират, не сме се запознава ли лично, но го знам, защото е от квартала :?

elinkabe
02-01-2011, 23:39
питай него по начина по който си го описала значи че те харесва